Keď vášnivá krasokorčuliarka Jackie Dorseyová (Christy Carlson Romanová) dostane v skupine dvojích nového partnera, majstra extrémnej jazdy na in-line korčuliach Alexa Harrisona (Ross Thomas), vzduchom lietajú iskry a napätie by sa dalo krájať.  Pod trénerským dohľadom Jackiných rodičov, olympijských medailistov Douga a Kate Dorseyovcov (Scott Thompson Baker, Stepfanie Kramerová), musí táto nesúrodá dvojica neustále bojovať o to, aby si naceste ku sláve a olympijskému zlatu rozumela na ľade i mimo neho. Ale tak ako súťaž naberá na obrátkach, prerastá ich vzťah športové rozmery. (TV JOJ)

Skuby47

Sportovní film natočený podle stejné šablony jako jednička, jen hokejové brusle partnera byly vyměněny za kolečkové, komediálních prvků ubylo a romantických přibylo. Celkově je to sice slabší kopie originálu, ale pořád je to slušná bruslařská podívaná. ()

Mrkvič

Nebýt těch dramatických pokusů, tak byc tuhle slaďounkou ptákovinu hodnotil líp. Dvojice složná z krasobruslařky a skejťáka mi přišla hodně fajnová a dokonce i zábavná. Až miani nevadila ta spousta hovadin, která děj provázela. Jenže jakýkoliv pokus o dráma měl za následek bouřlivý smích. Smích nad stupiditou tvůrců a jejich snahou dodržet za každou cenu škatulku žánru. Děsně předvídatelné a přitom vůbec být nemuselo. Ty postavy to nepotřebovaly a vystačily by si klidně samy. ()

TO

Béčková pohodička mezi **a***. Dcera páru z prvního dílu prožívá to samé jako její rodiče před lety. Rozdíl mezi tímto a prvním dílem je přesně ten rozdíl co je mezi áčkovým a béčkovým filmem. Toto pokračování se dá určitě skouknout, ale stejnou radost jak z prvního dílu z něj mít nebudete. Ti herci co hrají postavy Dorseyho a Moseleyové které v jedničce hráli D.B. Sweeney a Moira Kelly jsou v těch rolích celkem trapní, i když se jim trochu podobají. Finále se odehrává na zimních olympijských hrách v Italském Turíně, tedy na těch které právě sleduji v televizi:-) ale takové parádičky na ledě, jak v tomto filmu jsem tam neviděl. Jó, a na okamžik se zde ukáže Al Lambertová z kroku za krokem (Christine Lakin ) v bikinách. ()

Beky

Kupodivu se nejedná o žádnou sračku, ale o příjemnou komedii, která sice těží ze zaběhnutých kolejí žánru maximum, ale především díky hlavní dvojci se stává nadprůměrnou!! Jednička je sice někde jinde, o tom žádná, ale tohle příjemné béčko taky neni k zahození!! Jednou větou: Kdybych se na to nekoukal ve společnosti opačného pohlaví, možná bych hodnotil jinak:) ()

Autogram

Podobné ako jednotka, len herci sú menej sympatickí a na úvodné zahriatie pridaných zopár scén z teplých krajín, lebo film asi nebolo čím naplniť. Jedna hviezda aspoň za sympatické telá tých nesympatických hercov. ()

velkyvezir

Zklamání, protože jde o opakování tématu z prvního dílu. Takže ta třetí hvězda je jen za Christy, která je mazel (počítá někdo, u kolika jsem už takhle hvězdu přidal?:-)). ()

Lencha

Nemůžu jinak. I když je to to samé téma, co v jedničce, tak přesto byl tenhle film v něčem trochu jiný a stále tak hezký jako jednička. Výborná pasáž, kdy je Christy připoutaná k Rossovi, aby se naučili dělat věci spolu. U večeře jsem se fakt zasmála, když padali oba ze židle:-))) Prostě škádlivá romantika jako blázen. Přesto, že všichni ví, jak to skončí, tak vůbec není nuda se na to koukat:-) btw. proč není Ross Thomas uveden v Hrají? ()

eagle-eye

Jednička byla docela v pohodě, dvojka jenom navázala na stejnou kostru příběhu, ale s daleko horším příběhem a trapnými herci... Hvězdu dávám za sem tam solidní vtip... ()

Paity

Komu nestačil Hříšný tanec, tak tady máte pokračování v podobě dvou bruslařů, kteří chtějí dojít až na stupínek pro vítěze. Jednoduché to mít ale nebudou. ()

mirkaaa

Musím přiznat, že jednička se mi líbila víc. Pokračování je o trochu slabší, hlavně děj je podobný jako v prvním díle, ale přesto postrádá šťávu a atmosféru. ()

Prochy38

Ideální je si tento "film" pustit zhruba tak dlouho po jedničce, jak dlouho po ní byl natočen. Mně tyto dva filmy dělily asi 2 hodiny, a to byla obrovská chyba! Možná je jedna * málo, ale moje pocity mě k tomu nutí. Dvojice "hrdinů" je težce nesympatická, absolutně idiotsky jednající a nejvíc trapná. To je fakt tak těžce ubohé, že nelze věřit ani jedinou větu. Trapas nuda hnus! To je to, co si myslím. Ještě k tomu tak jasně vypadající příběh od prvních 10 minut! Copak, když točím pokračování, není lepší třeba diváka šokovat? Dyť je to skoro na chlup stejné! A jedno ještě řeknu!!! Machýrek, který klidně maká do krve (jakoby sakra jinej sportovec nemakal), nikdy nemá naději se za půl roku (jestli vůbec) dostat sakra na olympiádu!!! Co olympiádu, ani na blbej mistrák! ()

Hanes88

Musím říct, že se mi to líbilo podobně jako jednička. Je tu však jedno velké ALE. Jsem člověk, který nemá rád trapasy a v tomto filmu toho bylo dost. No nebudu to dál rozplýtvávát. Na jedno pokoukání dobré, hodnotím na 55% a konec. ()

Yardie

V podstatě téměř kopie prvního dílu s tím, že už to nebylo tak originální (prostředí a sport), ani se nepřidalo už tolik povedených fórků a ani napětí mezi hlavními protagonisty nebylo takové. Prostě nepovedená kopie. Howgh! ()

HonzaSim

První díl Ledového ostří už se stal kultem. Leckdo by řekl, že se mělo zůstat u jedničky a další díly nepřidávat. Ale jak už to bývá, to co má úspěch, se v drtivé většině případů stejně jednou dočká pokračování. Byl jsem skeptický a připravoval se na nejhorší. O to víc jsem koukal, co mi bylo naservírováno. Ano, je to hodně podobné, což tu hodně lidí kritizuje. A co? Já jsem si rád zopakoval podobný příběh a vrátil se na ledovou plochu i do prostředí olympijských her. Vůbec jsem neměl pocit, že jde o nějaký film přiživující se na slavnější verzi. Možná bych zůstal i u plného počtu, ale rád bych oddělil hodnocení mezi prvním dílem, který je přecijen výš. Všiml jsem si, že existuje i trojka a čtyřka. No, procenta hodnotících jdou hodně dolů, ale minimálně ze zvědavosti se na to budu muset podívat. Tohle prostředí je prostě moje.. 65% ()

Jeremiah

Myslím, že na tento film se hodí přísloví : "nevstoupíš dvakrát do téže řeky". Originální "Ledové ostří" patří mezi mé oblíbené filmy - bývá pravdou, že "dvojky" se málokdy povedou - pro tento film to platí. Nebylo zde k nahlédnutí nic nového, hercům jsem jejich projev nevěřil a Christy Romano ... nooo - průměr. Navíc ani ten film neukázal nic nového z krasobruslařského prostředí a hlavní představitelé mě nepesvědčili ani v tom krasobruslení. ()