...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiálny text distribútora)

Neel odpad!

Tenhle hnus si ani nezaslouží nějaký komentář. Čeští tvůrci komedií si z nás snad dělají srandu! Trapní herci v čele se Šárkou Vaňkovou, která se svého času nacpala všude, to všechno v jednom filmu, je mi z toho nanic. ()

miraoi odpad!

Nechutnost!! Obdivuji vše co tuhle dementní sra*ku s dementníma hercama a s dementním příběhem dokoukali až do konce a neměli z toho žaludeční potíže. Opravdu nechápu jak někdo může mít tu drzost a něco takovéhoto nutit filmovému divákovi! ()

fořtajs odpad!

Pokud někde ve slovníku narazíte na heslo "sračka", zcela bezpochyby u něj bude obrázek propagačního plakátu z tohoto filmového (ani se mi v této souvislosti slovo "film" nechce použít) průjmu... product placement nejhoršího zrna!!! ()

chosan

Průměrná spíše podprůměrná komedie která se snaží být jako prcičky ale do nich má ještě mnoho daleko dávám 35%. ()

rodneycz odpad!

Řekněte mi někdo... proboha proč? Snowboarďáci, Rafťáci = zábava, ale zde jsem postrádal skoro vše, co mají alespoň průměrné české komedie mít. ()

Vikmal odpad!

Macharáček, okamžitě si přestaň psát do CV režisér, ty jsi totiž břídil a trochu i úchyl a za tuhle srajdu bys zasloužil přes ústa....tfuj, hnus, jak na tohle může sehnat někdo peníze, to mi hlava nebere.... ()

D||X

Fatální průšvih, jeden z nejhorších teenage filmů vůbec. Tomuhle filmu chybí úplně vše. Tu jednu hvězdičku snad jen za pár scén, kdy jsem se lehce pousmál. ()

giacobbe odpad!

Zpětně musím přiznat jisté kvality nadrbaným teen komediím s dvojicí Mádl, Kotek (pro koktavé Vojtěch). Těžko hodnotit bez použití vulgárních výrazů. ()

Martynez odpad!

Co mám na těhle filmech rád je to, že vždycky si myslim, že to nejhorší film už jsem viděl a nic horšího už prostě přijít nemůže no a vidíte..... Prostě panic je nanic je zase na nějakou dobu na prvnim místě!! ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (viac)