Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

Painer

Myslím, že tentokrát Tarantino přestřelil. Nápad filmu o pradávání lidí pro ukojení nechutných choutek zbohatlíků není špatný, ale výkon herců a především hudba spadá do průměru a tento film bych považoval za hororovější případ komedie Eurotrip. ()

M.Coufield odpad!

Jakože slováci jsou celkem verbeš, tenhle film je opravdu přehnaný...:O) Celkový dojem že čekáte kdy že se to bude něco dít a ono konec a blbost. ()

klaus

Další filmek ve kterém je ze slovenska udělán prales! Za malí cikáňata, za to jak dopadl ten sadista na tom záchodě na konci, jo a za tu kamikatze japonku. ()

Falker[4N]

Ahm .. chmmm ... eh ... mno ... ehm - sakra, fakt netuším, co na to mám říci. Extrémně stupidní, bez nápadu, bez děje a bez pointy - tak tomuhle se dneska říká v Americe "A thoroughly intriguing twist on the horror genre"? Já bych spíš řekl "Shamelessly half-witted plotless wannabe horror flick". ()

Bránolog odpad!

Tohle byla taková blbost, že se tomu nedalo ani smát. No - chvílema dalo, jak té slečně viselo oko na žilce...Ale jinak shit shitů. ()

Profík

Tarantino mě překvapuje. Dokáže natočit VELMI dobré filmy a zároveň pochválit něco takového. Vyvraž´dovačka bez vtipu a s mizivou atmosférou. Ale možná by Eli Roth mohl natáčet erotické filmy, ten začátek nebyl tak hrozný:-). ()

corax8

Tyhle filmy, kde je dost brutality moc nesleduju a přijdou mi spíše hloupé. Hostel jsem si, ani nevím proč nenechal ujít. A myslím, že jsem neudělal chybu. Prostě film je brutální a víc jsem od něj nečekal, takže splnil moje očekávání. ()

Cabbage92

Velice zajímavý nápad, originální zápletka. Film samotný je naprosto prošpikovaný nechutnostmi všeho druhu, proto pokud si na podobné „béčka“ potrpíte stejně jako já. Nechápu, proč tento film většina lidí tak příkře odsuzuje. Já osobně, když jsem odcházel z kina, jsem byl z filmu naprosto nadšený. Možná byl můj zážitek umocněný tím, že jsme v celém kinosále byli pouze tři, ale i tak za to určitě z většiny může film sám. Já jako fanoušek všech neotřelých hororů dávám čtyři hvězdy. ()

Inner odpad!

Drzost některých američanů a jejich demence nezná meze. Pletou si nás s Čečnou a teď už i se Slovenskem. Každé postavě jsem přál tu upřímně nejbolestivější smrt. Nepochopím nadšení, ani (znova ta drzost) odvahu natočit dvojku. Tohle je prostě nudné hovno vytažené z prdele jednoho dobráka s talentem jednookého malomocného osla. ()

demostheia

Jóó, u tohoto filmu jsem se docela dobře pobavila.. díkybohu, že žiju v Evropě (kde mají lidé určitě vyšší inteligenci) a ne v Americe :-) ()

tulkas

Eli roth mě zaujal už ve filmu Cabin fever. Hostel není "béčkový", ale "zetkový" film a křičí to z něj na míle daleko. Jen tak dál. ()

adooo

náhodou tak špatne to nemôžeme brať...ja si len opäť dokazujem akí sú amíci blbí a možno, že to vôbec nemá byť na Slovensku ale Slovinsku,...kto vie??? Ale inak vcelku vtipné, krásne dedinské hlavné mesto, ženské krásne, mučenie vcelku na úrovni, dialógy o hovno, hudba asi najlepšia časť filmu keď rátame diskotéku...a trojica hlavných hrdinov pekní chujovia....ale keď sa chce človek zasmiať a žasnúť tak debilitou alebo genialitou Eliho Rotha treba si pozrieť :D ()

MAKITA

stačilo vidět jednou a fakt víckrát nikdy, slátanina která eště měla bejt ze Slovenska a točila se převážně v ČR. Nemám prostě rád nehororový horory a to tehle výplod je se všim všudy ()

jarod13 odpad!

Neskutečná slátanina, dlouho jsem neviděl takovou pí.... Žádný děj, neskutečně trapné dialogy a žádný strach, jen dementně vyumělkované. Je to takový x-kový horor. ()

Bastard2

Nechápu, proč je Hostel hodnocen všeobecně hůř než Hostel 2. Uznávám, že si možná ty čtyři nezaslouží, ale já ho viděl až po letech jeho působení a slyšel o něm jen to nejhorší a pak jsem to tak neviděl. Myslím, že Eli Roth to natočil na svůj um geniálně a opravdu tomu věřil. Je to příběh strukturovaný podle jeho představ a tak to prostě je a bude, navíc si myslím, že to docela funguje a pomsta mi přijde doslova stylová. Když vám někdo přechválí film, čekáte moc a můžete být zklamáni, ale když vám někdo film zhnusí dříve než ho vidíte, můžete pak být spokojeni. PS: To jak je zde zobrazeno okolí beru jako záměr aby příběh zapadl, nic víc v tom hledat nehodlám. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)