Tráva

USA, (2005–2012), 44 h 12 min (Minutáž: 26 min)

Tvorcovia:

Jenji Kohan

Mary-Louise Parker, Hunter Parrish, Alexander Gould, Kevin Nealon, Justin Kirk, Elizabeth Perkins, Allie Grant, Andy Milder, Tonye Patano, Romany Malco (viac)

Americký komediálně laděný seriál vypráví o osamělé matce Nancy Botwinové, která po manželově smrti začne pokoutně prodávat marihuanu, aby uživila rodinu. A přitom nakoukne do lecjakých tajemství skrývajících se za domovními dveřmi sousedů... (oficiálny text distribútora)

Mr.nachos

Jasně, vím, že to není tak skvělé a úžasné, ale mě se to prostě líbí. Tedy takhle, líbí se mi to do druhé série, třetí ještě ujde, ale už to není ono a ten zbytek jsem skoukla jen proto, že se mi prostě chtělo, ale už to nemá ty správný "koule". Ale už jen kvůli písničce Little Boxes, kvůli skvělému obsazení a hlavně kvůli dokonalému scénáři a vtipným dialogům si to zaslouží místo mezi top seriálama. ()

Ivi.Stewie

Paradoxne, jediná vec čo mi na seriále vadila od prvej až do poslednej série, bola hlavná postava. Neviem či to bolo tou, mne osobne, nesympatickou herečkou.. alebo za to proste mohol scenár, ale nemyslím že príšerná osoba ako je Nancy Botwin, by bola schopná tak dlho manipulovať s každým kto sa v jej okolí počas seriálu vyskytol. Inak mám ten seriál veľmi rada :) ()

Sarcasmgirl

Ze začátku to byl seriál o milující matce, která se snaží po smrti manžela udržet rodinu nad vodou pomocí drobného prodeje marihuany, plný vtípků. Kdo by si nezamiloval městečko, kde každý hulí za bukem a kde se odehrávají různé drobné patálie. Spád to nabralo chvíli sňatkem s mexickým mafiánem, kde sem dostala pocit, že Nancy je hrozná matka, nikdy makat nebude, protože prodej drog je zajímavější bussines, víc než její děti jí zajímají peníze a příležitostný sex s každým, kdo se namane. A rázem jsou všichni na útěku a dealují ve velkém, absurdita děje zabíjí humor a proto nemůžu dát víc než tři hvězdy. ()

KARLOS2

Produkce HBO udělala velice chytrý krok... Namísto aby strkalo veliké peníze do projektu ala řím, na kterém to stejně nejde vidět staví hlavně na výborných hercích, dobré hlavní zápletce a hlavně spousty, ale opravdu spousty humoru, který je černější a zábavnější, než vše, co momentálně nabízí... Hlášky opravdu stojí za to a myslím si, že v určitých kruzích by mohly velice dobře zkultovnět :D ()

Simo16

,,Tá malá mrcha, mala som ísť na potrat´´.Super americký komediálny seriál, ktorý si obľúbite hneď po prvej časti.Ja ešte nehodnotím.Počkám na ďalšie časti,ale zatiaľ to vyzerá veľmi nádejne. ()

Zodiak

Prvni dve serie jsou ubercool, pak kvalita klesa......Kazdopadne 4* to jsou urcite. Andy + Doug = totalni nasazeni /hulicsky/ :D to jsou moji kluci!!!!! P.S. pata a sesta serie jsou max na *** ()

elpin

Zoufalé Manželky na druhou. Vtipu tam teda moc není a trávy taky ne. Spíš se probírá kdo s kým spí, kdo má jaké problémy, kdo má jaké tajnosti a podobně... Ta tráva je tam jen tak na okraj aby se vysvětlilo z čeho hlavní představitelka žije. ()

pidalka

Po první sezóně dávám plnej počet :-) nemohla jsem se od toho odtrhnout a sjela to na první dobrou :-) uvidím, jak se to bude dál vyvíjet :-) ()

Marci1993

Konec?.. přehnaný. Začátek?... úžasný! Vtipné scény ze života obyčejných lidí (když vypustíme tu trávu) a sympatické občas ujeté postavy, kteří Vás zlákají na nelegální vůní trávy.. Kvůli konci za 4* ()

Drozdo57

Ono to vlastne tak dobré nie je. Celkový príbeh je dosť slabý a nelogický s kopou nekonzistentnosti. Ale, čo seriál robí výborným sú postavy, interakcie medzi nimi a jednotlivé dialógy. Nancy je otrasná a zároveň veľmi sympatická. Mary-Louise Parker je ultimátna MILF a vôbec sa nedivím, že mala všetkých chlapov omotaných okolo prstu. Super vec na nenáročné pozeranie. Ale aj tak si myslím, že seriál mal skončiť niekedy v priebehu 6tej série. ()

esmoke

Podprumerny "komedialni" seriál, sázící na kontroverzní téma. Vetšinou se při něm budete více nutit než bavit, ale domácí práce se při něm vykonávají docela pěkně ;) ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006