Tráva

USA, (2005–2012), 44 h 12 min (Minutáž: 26 min)

Tvorcovia:

Jenji Kohan

Mary-Louise Parker, Hunter Parrish, Alexander Gould, Kevin Nealon, Justin Kirk, Elizabeth Perkins, Allie Grant, Andy Milder, Tonye Patano, Romany Malco (viac)

Americký komediálně laděný seriál vypráví o osamělé matce Nancy Botwinové, která po manželově smrti začne pokoutně prodávat marihuanu, aby uživila rodinu. A přitom nakoukne do lecjakých tajemství skrývajících se za domovními dveřmi sousedů... (oficiálny text distribútora)

progress

Super seriál u kterého můžu vypnout mozek a bavit se. Tak se nasměju snad jen u Californication a TBBT. Škoda, že po 6. sérii šla kvalita už dolů.. ()

Lazy87

Docela příjemně se mi u toho trávily obědové pauzy. Ze začátku to bylo více zábavnější, potom to začalo upadat a stávalo se z toho trochu praštěné drama. ()

Kokotek230mm

To mě fakt nebavilo. Tragické a trapně americké klišé.. Lepší je i porno, kde jsou buchty a čuráci nadopovaný koksem , aby jim ty jejich pérka nevystříkli, jako panicovi při prvním sexu. Tím chci číct, že hlavní hrdinka by ani v péčku svou roli nezahrála dobře. ()

archetta

Silná ženská hrdinka a celkem vtipný příběh o prodávání trávy. Zajímavé a uvěřitelné vztahy a dialogy a Mary-Louise Parker je hrozně roztomilá :) ()

PJz8

Pár epizod mě bavilo, ale chybí mi tam reánost drogového prostředí - v podstatě, každý rozhodnutí hlavní hrdinky, by vedlo k její okamžité, brutální smrti + rozčtvrcení všech členů její rodiny. S postupem času je to čím dál více stupidní. Mělo se to jmenovat "Kráva", protože přesně tak se hlavní postava chová. ()

daetoxx

Já jsem jeden z mála těch, co celou trávu sjeli asi tak za tejden. Jo za jeden týden a to hlavě díky tomu, že jsem jí objevil až teď. Né že bych jí vůbec neznal, ale zkrátka jsem na to neměl koule, nechtělo se mi do ní jít a navíc jsem měl v tý době už v hardisku pořádně narváno. Nicméně čas tomuto skvostu nic nezval a naopak je příjemný dívat se na seriál co začíná před deseti lety, tou dobou mi totiž ještě svět připadal normální. Což se odráží naprosto ve všem, v tom jak lidi mluví, hýbou se a kouří. Jo a nebudu vám lhát, hulil jsem u toho jako blázen (né že by to udělalo seriál zábavnějším, ten to doopravdy nepotřeboval). Tenhle seriál je velmi, velmi vtipný. Velmi originální zápletky sice ke konci vystřídá "výcuczprstu", ale i tak jsem se bavil. Takže by nebylo fér otočit se z plným počtem k tomuto dílu zády. ()

PanIncognito

Tráva je pružný a ucházející seriál, i když trochu bizarní. Dynamičnost a zlomyslnou zábavu hodnotím kvalitně. Dá se zde mile rozptýlit... :) (viděno s dabingem) ()

Unlikelyhero

Pár dobrých fórků hlavní hrdinky a její kamarádky, ani krásně ujetá úvodní písnička tenhle projekt nemůže spasit, naprosto nesympatický a trapný švagr, neustálé hulení trávy a rádobyvtipné tlachy vyhulenců gradují ukojením 11 ti letého chlapce v bordelu, pak už jsem nemohl. ()

Falanx

90%. * Tráva? Páni. :). * My, jako mužná mimina to máme fakt drsný. Z počátku to máme docela příjemný, my, plovoucí pochvou, embryonálně zdatní, a snahou taťků připraveni k útoku na vajíčko, zkrátka, v čase budoucím zocelení muži. Pak se, my vítězové v extralize spermií, v celku v pohodě, teploučku, papáníčka dostatek, se tak zhruba devět měsíců převalujeme s levého boku na ten pravý, rosteme, a najednou - vypadni!!! Přes to náhlé vypuzení. Maminky jsou maminky. ***** Pak umře taťka, přijde bída s nouzí a mamka se stane dýlerkou lehkých drog. A jde jí to móc pěkně. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006