Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy

• Česko Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (viac)

Strýček Skrblík se vydává se synovci do Egypta, aby našel magickou mapu ukrytou v pyramidě. Strýček Skrblík, synovci a Rampa letí do Egypta nalézt poklad. Najdou ho, ale pak se objeví čaroděj Merlock a poklad jim sebere. Zůstala jim jen lampa, kterou si vzala Kačka. Právě tu jedinou však Merlock hledá. Jak totiž po návratu domů děti zjistí, lampa je kouzelná. Náhodou vyvolají Džina, který každému splní tři přání. A dobrodružství pokračuje... (oficiálny text distribútora)

Tomik.

Tady není o čem, maximální hodnocení. Více než solidní zakončení seriálu, jakožto seriálu, který provázel dětství ne jednoho z nás. I když jsem lehce postrádal třeba Donalda, nenudil jsem se ani na chvilku. To je vlastně celé kouzlo Kačerů. Je to tak ztřeštěné a akčně nabité, že tomu musíte věnovat maximální pozornost, abyste něco nepropásli. Jednou jsou tam a tam, pět minut a na scéně je několik nových postav, úplně jiné prostředí a zápletka nabere nový směr. O nějaké kýčovitosti se tedy netřeba bavit, je to přesný opak. Takže s radostí dávám pět hvězdiček, moc mě to pobavilo a ach, ta nostalgie a vzpomínky na bezstarostné dětství. PS: doporučuji zhlédnout v originálním znění. český dabing v porovnání s originálem za moc nestojí. ()

mirec88

Káčerovci jednoducho patria k môjmu detstvu asi najviac, pretože tieto klasické Disneyovky sa dajú v pohode pozrieť aj dnes a pobaviť sa dá rovnako dobre. ()

Ravi

Tahle kačerovka se mi ve své době docela líbila, ale mnohem raději jsem sledoval seriál. Dnes si myslím, že není tak dobrá, aby dokázala konkurovat jiným. Přesto je to skvělý animák. 60% = 3/5 ()

Danoboss

Mnohých ľudí sklamala nová animácia - chápem, ich, vyrástli na tej starej, ktoré nebola taká farebná a ani také detailná. Ja som bol tiež zvyknutý na starú a tento "prechod" bol trocha nezvyk, ale rozhodne za to nemôžem brať body. Animácia je veľmi kvalitná aj keď je iná a popravde musela byť nutne vylepšená - bola predsa len skoro 5 rokov po seriále a vtedajšie deti boli už naučené na kvalitnejšiu, muselo sa ísť z dobou, nedá sa všetko postaviť iba na príbehu, snaha preraziť s niečim hnusne naanimovaným čo má super príbeh je asi ako presadiť sa dnes s čiernobielym filmom. Príbehu sa nedá myslím nič vytknúť, je rovnako ako celý seriál veľmi zábavný a seriálu meno rozhodne nekazí. ()

Burdock

Konečně jeden díl nataženej na víc než trojnásobek běžného dílu, propracovanější grafika a zvuky, chytlavý příběh.. úplná slast :) ()

Paity

Disneyho příběhu budu mít rád vždycky a jelikož nejsem Amík, tak jsem byl "odkojen" hlavně kačeřími příběhy a strýčkem Skrblíkem. Proto také Poklad ze ztracené lampy patří k mým oblíbeným. ()

Rozjimatel

[2,5*]     "Launchpad! Can't you even ríde a camel without crashing it?"     Takpovediac "falošná" disneyovka vychádzajúca zo seriálu, na ktorej je ten televízny pôvod cítiť z každej jej kúsku. Hoci som mal ten seriál celkom rád (záverečná zvučka vo mne dokázala vyvolať príjemne nostalgické pocity), film ma veľmi nechytil, celé mi to pripadá také vyblýskané a bezduché a to vysoké hodnotenie na ČSFD (aktuálne 84%, 878. najlepší film) ma dosť prekvapuje. Film totiž vo svete nezaznamenal veľký úspech a ani to hodnotenie na IMDb nie je žiadna sláva (68%). Je tu množstvo odkazov (rozumej samé vykrádačky) a minimum originálnych nápadov. Vyhľadávanie kvalitných filmov podľa hodnotenia na ČSFD je istotne pomerne spoľahlivá metóda, ale treba aj počítať s tým, že nefunguje stopercentne.     "I'm a boy. I'm a real boy!" ()

Mikino00

Čekal jsem teda lepší příběh na filmové zpracování slavného seriálu mého dětství, ono to nadpřirozeno mi do Kačerova moc nesedí. ()

Gastovski

Zjistil jsem, že Kačeři nejsou srdeční záležitost jen mého dětství, ale i teď. Film kvalitativně rozhodně nezaostává za seriálem, dabing (až na Rampu) je vynikající a hudba se také velmi povedla. Chci bejt zas dítě! ()

xavierr13

Káčeri sú výborný snád vžy, len škoda, že toto dabovali už tí "nováčikovia", takže Rampa už nie je Heřmánek. A preto nedám *5*, ale len *4*. ()

Mary19

Většina animovaných seriálů je kouzená i díky své krátké stopáži, příběh o Pokladu ze ztracené lampy to jen a jen potvrzuje.... 70% ()

BeranSon

Dětská klasika, která neomrzí řadu lidí, ovšem mě zrovna Strýček Skrblík nebral tolik jako ostatní dobové pohádky, není v tom nic osobního. - 6/10 - ()