Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy

• Česko Kačeří příběhy: Poklad ze ztracené lampy (viac)

Strýček Skrblík se vydává se synovci do Egypta, aby našel magickou mapu ukrytou v pyramidě. Strýček Skrblík, synovci a Rampa letí do Egypta nalézt poklad. Najdou ho, ale pak se objeví čaroděj Merlock a poklad jim sebere. Zůstala jim jen lampa, kterou si vzala Kačka. Právě tu jedinou však Merlock hledá. Jak totiž po návratu domů děti zjistí, lampa je kouzelná. Náhodou vyvolají Džina, který každému splní tři přání. A dobrodružství pokračuje... (oficiálny text distribútora)

Kremik

Tak tohle je moje mládí, bohudík se to k nám dostalo vcelku brzy. Jedno z nejlepších animovaných děl Walta Disneyho, kouzelný dabing a špetka nostalgie, to vše dává dohromady jasné 4 hvězdy. ()

Drom

No úplně báječně: deštivé studené odpoledne, gauč a filmík s kačerama. Co víc chtít? Tedy, bohužel, ač to celkem uteklo a slabší část tam byla snad jedna, je to spíš jen sled navazujících epizod než oproti seriálu nějak výrazně vybočující film. Tedy né že by tam nebyla ústřední zápletka a je to barevnejší a je tam víc efektů, ale příběh je rozdělen na prakticky izolovaná dobrodružství, kterými se příběh lampy vine. Na druhou stranu zas lepší, než kdyby to byla epická píčovina způsobující alergii na kachny. Ten fracek z lampy a slouha hlavního zaporáka byli oba trochu otravní a neobjevil se tam jeden z mých hrdinů Držgrešle Hamoun a ani Rafani nebo Šikula, ale i tak to bylo super i proto, že Merlock je akčnější a schopnější verze Rumburaka. Navíc, na rozdíl od jiných antihrdinů, není totálně neschopnej a člověk by se skoro bál, jestli to Mladí svišti zvládnou i tentokrát... ()

Mes-siah

Slabučký dvojdiel, inak to nema nič spoločne s filmom. A to Káčerovcov milujem, ale toto nesadlo, Chýbalo tam napätie. To čo som na Káčerovcoch miloval ako dieta a stale milujem (ako veľké dieťa ;-) ). ()

PlayEasy

Tak si zase z Indyho někdo vystřelil :) Tentokrát to ale nebyl lov na grál, nýbrž na lampu s Džinem. Jo, jo, ten dokáže nadělat pěknou neplechu (neboli velké majetkové škody, jak by řekl Skrblík:). Dělovka. 75% ()

Cverna

Dal bych za 5*, ale pokazil to dabing Rampy... Pro mne zůstane jediným a nenahraditelným Rampou Karel Heřmánek...Takže 4*... ()

eMeMko

Oproti seriálu jsem zde pozoroval jisté odchylky. Animace byla mírně pokročilejší, ale ke kačeřím hrdinům se ne vždy hodila. Příběh byl celkem zajímavý, ačkoliv se jednalo o recyklaci seriálového dílu, kdy se Hamoun pokouší získat lampu s džinem, stejně jako skrblík. Menším zklamáním byl pro mě český hlas Rampy - z nějakého důvodu Karel Heřmánek chyběl - nicméně naštěstí toho v tomto snímku moc nenamluvil. Finální hodnocení: průměrný animovaný film. ()

Durdas

Prostě super film se super hrdiny! Navíc skvělý český dabing. Tenhle film je prostě pro mě zlatým pokladem, jelikož už seriál Kačeřích příběhů je mým nejoblíbenějším seriálem vůbec, tak tenhle film tak patří k mým nejmilejším. ()

PetraMishka

Malému synovi se to líbilo, i když Kačeří příběhy nikdy neviděl. Mě překvapilo, že už mě to nebavilo. Kouzlo se vytratilo a pohádka nezestárla zrovna nejlépe. ()