Klinika Grace

USA, (2005–2024), 306 h 53 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvorcovia:

Shonda Rhimes

Réžia:

John David Coles, Adam Davidson, Sarah Pia Anderson, Tony Goldwyn (viac)

Scenár:

Marti Noxon, Gabrielle G. Stanton, Debora Cahn, Krista Vernoff (viac)

Hudba:

Danny Lux

Ellen Pompeo, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Kevin McKidd, Caterina Scorsone, Patrick Dempsey, Camilla Luddington, Kelly McCreary, Kim Raver, Kate Walsh (viac)

Zoznámte sa s Meredith Grey, ktorá takmer ešte včera sedela v školskej lavici na Harvarde a teraz je doktorka. Prvý rok praxe býva najťažším a aj to si vravia jej včera spolužiaci a dnes kolegovia v nemocnici v Seattli. Ich úlohou je uzdravovať a zachraňovať. Lenže okrem svojej práce majú aj svoje životy, ktoré niekedy tiež potrebujú uzdraviť, či dokonca zachrániť. Títo čerství absolventi Harvardu sa sotva stihli zabývať vo svojom zamestnaní a už teraz poznajú tri podstatné mená, ktoré budú ich životom v nasledujúcich rokoch dominovať: operácie, vzťahy a komplikácie. Seriál získal množstvo ocenení vrátane Zlatého glóbusu a Emmy... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (303)

Chcem ťa pri sebe (2013) (S10E02)

Arizona se zjevně s prožitými traumaty vyrovnává po svém. ()

Zľutujte sa (2013) (S10E03)

Jakoby se v poslední několika epizodách nedělo vůbec nic nového. Samá vata. ()

Oblečte sa do gala (2013) (S10E04)

Jo se motá do věcí, do kterých ji nic není. A celé to její...já bydlela v autě a byla bezdomovec, začíná být otravné. ()

Tvoja mapa (2013) (S10E06)

Arizona se rozjela. To se Rhonda snaží zprotivit mi oblíbené postavy? Jo se (opet) motá kam nemá....eh. Baileyová má svou konkurenci. ()

Napätie (2013) (S10E07)

Desátá řada je zatím fakt slabá. Tahle Halloweenská to trošku vylepšuje. Poprvé jsem se na něčem shodla s Jo. Totiž, Alex je mizerný ve vycházení s ostatními lidmi, nicméně s dětmi mu to doopravdy jde. Meredith se snaží být máma na plný úvazek a zároveň nezastavitelná lékařka. Trošku to drhne, ale nakonec to s Derekem vybalancují. Baileyová se chová......neváží si Bena...celé její vystupování je k smutné. Je mi lito Cristiny. Snaží se udržet si svou kamarádku. To jak donesla ty muffiny, ale raději odešla, to bylo velké au. Přátelství holek je na celém tomto seriálu snad to úplně nejlepší. ()

Dvaja proti jednému (2013) (S10E08)

Meredith a její vidlička z 3D tiskárny jsou jistě počátky velkých věcí. Mohla by se trošku zamyslet a chovat se k Cristině trochu lépe. Yangová začíná vycházet s Russem a kupodivu jim to klape. Baileyová má zjevně problem, ale asi bude ještě trvat, než se divákům odhalí o co vlastně jde. ()

Niekto, koho som poznal (2013) (S10E10)

Už jsem si říkala...že se holky znají roky a doposud nepřišla žádná hádka. ()

Muž na mesiaci (2013) (S10E11)

Jackson tvrdí, že je ok s tím, že se April prodává za jiného...ehm..jistě, mladý pane. Pobavil Webber na rozlučce se svobodou. ()

Poďme na to (2013) (S10E12)

April měla nádherné svatební šaty. Pár svateb už proběhlo...ale ty její? Jednoznačně vedou. Zaujala mě dějová linka Alexe a jeho otce. Jo...bože, jak já tu Willsonovou nemůžu vystát. ()

Vezmi to späť (2014) (S10E13)

Stephanie jsem si svým přítelem oblíbila. A bylo mi ji líto, napříč tomu že jsem fanynka April a Jacksona. ()

Lásku musíš skrývať (2014) (S10E14)

Leah Murphy mi nesedla od samotného začátku. Každopádně, ta stížnost byla správné rozhodnutí. I když to Arizoně a Callie pěkně zavařilo. ()

Všetko zahodiť (2014) (S10E15)

Jestli někomu fakt nevěřím toho "doktora" - je to Jo. ()

Vieš? (2014) (S10E17)

Tenhle díl byl hodně zvláštní. Takové coby kdyby. ()

Kto ochorie prvý? (2014) (S10E18)

Občas si říkám, kam mizí všechny ty děti. Sophie, Zola....vypadá to, že Mer, Derek, Callie i Arizona ve všem tom zmatku který řeší, nemůžou mít ani minutu ze svého dne, aby byly s dětmi. ()

Víťazím (2014) (S10E19)

Samozřejmě že Cristina by měla vyhrát! Bez debat! ()

Idem sama (2014) (S10E20)

Bylo hezké, že Owen i Mer za Cristinou dorazili. ()

Zmena plánu (2014) (S10E21)

Amelia se vrací do města. A celá nadšená se vrhne do hlídání Zoly a malého Baileyho. ()

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

Hollywood hodlá prioritizovat jistoty

28.09.2023

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Oscarova herečka Charlize Theron (Srážka s láskou, Šílený Max: Zběsilá cesta) zvládá docela v pohodě kombinovat jak ambiciózní dramata, tak studiové velkofilmy, tak nezávislou scénu. V poslední době… (viac)

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

29.03.2022

A je to oficiální. Společnost The Walt Disney Company potvrdila, že streamovací služba Disney+ dorazí do Česka a na Slovensko 14. června, základní měsíční předplatné bude stát 199 Kč, roční pak vyjde… (viac)

Zemřel herec Hal Holbrook

Zemřel herec Hal Holbrook