Klinika Grace - Série 13

(séria)
USA, (2016–2017), 17 h 12 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Shonda Rhimes

Kamera:

Herbert Davis

Hudba:

Danny Lux

Ellen Pompeo, Giacomo Gianniotti, Jason George, Jerrika Hinton, Martin Henderson, Justin Chambers, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Drew Lipson (viac)

Meredith začne randit s Nathanem. Alexova hádka a tajný sňatek Jo způsobí velké problémy a prověří loajalitu Bailey. Situace se vyostří, když se Richard cítí zrazen Baileyinou a Catherineinou podporou Elizy Minnick, což způsobí spory v celé nemocnici. Mezitím Arizona a Eliza udržují svůj vztah v tajnosti, Owen a Amelie se hádají kvůli dětem a Jackson a April se snaží o společnou výchovu dítěte. Náhlý požár v nemocnici a zprávy o Megan vše ještě více zkomplikují. (mikki089)

castor

SPOILERY: Karev líže, co způsobil, schytal to soukromě i pracovně, nicméně Jo odhaluje mnohá tajemství ze své minulosti, Owen pokračuje ve vztahových peripetiích, což chudák okusil v bledě modrém už s Cristinou, nakonec přeci jen nachází cestu k Riggsovi. Po pauze před desátou epizodou se bohužel dočkáme dalšího rádoby oživení (porod v ženském vězení s nezvladatelnou teenagerkou), které prostě nefunguje (stejně jako kdysi mi nesedla rozezpívaná epizoda i další), pak se leccos točí okolo vztahu Kepnerové a Jacksona, na přetřes přijde i vztah s matkou kardioložky Maggie. Tvůrci se znovu předvedli, aby na (explozivní) závěr dokonale zamotali kartami (zásadní zlom v životě Owena a fatální pacient Stephanie). Znovu velká pochvala, i když se třináctým rokem v Seattlu jsem nejdřív trochu bojoval. ()