V Morskom svete na Floride sa práve pripravuje slávnostné otvorenie nového „Podmorského kráľovstva“, kde pracujú Michael (Dennis Quaid) a Sean (John Putch), synovia amitského policajného šéfa Martina Brodyho. Sieť priehľadných tunelov sa rozprestiera v celej lagúne a ponúka návštevníkom možnosť vidieť exotický podmorský svet na vlastné oči. Okrem toho je pripravená skvelá šou na vodných lyžiach a množstvo ďalších prekvapení. Je tu však ešte jedno prekvapenie, Nepozvaný hosť - malý žralok... Zamestnanci chcú mláďa vychovávať pod svojím dohľadom. Takmer súčasne sa však nájde telo muža, ktoré prezrádza, že cez porušenú morskú bránu, ktorá oddeľuje šíre more od morského parku, prenikol ďalší, oveľa väčší biely žralok. Od tohto okamžiku ide o život všetkých návštevníkov... (TV Markíza)

Martin741

Jaws III je pekne zostupujucim filmom celej serie od najlepsej jednicky cez kvalitnu dvojku az k trojke. Ten digitalny zralok, toho som sa akoze mal bat? Sak je celkom dobry, len o trochu dlhsi nez klasicky hypermarket. Najhorsi diel serie to vsak nie je. 49 % ()

Jino odpad!

No ne, tohle je už i na mě moc: Žralok zabiják v zábavném vodním parku plných lidí???Koho tím chcou vylekat!!!! Osvědčené pláže u moře jsou tytam a nastupuje jen nudná variace na Něco nám tu žere lidi !!! Fuj !!! Na to se nedalo ani dívat, jen to špiní jméno svým předchůdcům. Otřesní herci, otřesná atmosféra, otřesné všechno. Ruky pryč!!! ()

DominikV

Jako velký fanoušek Čelistí bych to neměl říkat, ale i přesto, že je to špatný film, se na to někdy rád podívám. A ve finální scéně když žralok prorazí sklo vypadá jako namalovaný, když ani nehýbe ocasem. A když jsem psal u dvojky že chybí účas Richarda Dreyfusse a Stevena Spielberga, tak tady výrazně chybí nejen to, ale i Roy Scheider. ()

WolfR

Film ani náhodou nedosahuje kvalit předchozích dílů. To už je jen věčné opakování toho, co bylo. Prostě nastavovaná kaše. Jediný nový nápad je ten podmořský park. Herecké výkony jsou celkem na nic a atmosféra je nulová. Navíc velký bílý žralok je až přehnaně velký. Série Čelisti měla skončit druhým dílem. 1 hvězda. ()

majo25

Film nie je zlý, iba má blbú nálepku (Čeľuste), ktorá evokuje viac, ako by ste od filmu mali čakať. Č3 je o trochu lepšia ako Č4, ktorú som videl skôr, a stačí to na slabé 3*, čo znamená teda priemerný film. Trochu viac napätia, aj lepšie spracované efekty (na zvierací thriller) ako v štvorke. ()

WinnJets odpad!

Kampak se podělo všechno to co zdobilo excelentí první díl? Tohle bylo bohužel po většinu času spíš k smíchu a nakonec už jen k pláči...:( ()

Nivenx odpad!

Sestupná tegdence byla jasně předvídatelná, ale aby to dopadlo takhle špatně, tak to jsem upřímně nečekal. Hrůza a děs. ()

Deyw odpad!

Ty vole ja sem prase zasrany :D tohle se mi driv libilo..a to sem driv ani nevedel ze vtom hraje denis quaid..ty kravo ten debil denis vleze do kazdyho pruseru :D je to strasny ty vole..to je proste v prdeli..hodnodeni jaws1 by bylo 100% a jaws 3 by bylo 0% :D uplne zbytecnej film a uz to nechci nikdy videt - jestli bych nekdy nasel tu kazetu na ktery sem to mel tak ji hodim o zed ! ()

ing.Frosty odpad!

Nechápu jak po téhle zvrhlosti mohl Michael Caine přijmout roli ve čtvrtém díle. Už dvojka byla slabá. Scény, ve kterých se pohybují lidé, působí dojmem jako z Pobřežní hlídky a kterákoliv scéna se žralokem by stačila na zbavení svéprávnosti. Jak příkladný konec legendární značky. ()

baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1984 : NOMINÁCIE (5) : Najhorší film, Najhorší herec VR - Louis Gossett Jr., Najhoršia réžia - Joe Alves, Najhorší scenár - Richard Matheson, Carl Gottlieb, Guerdon Trueblood, Najhorší nový herecký objav - "Cindy and Sandy (Škrikajúce Delfíny)". ()

Elementál

* a 1/2 a ani pořádně nevím za co... Za ty úžasné umělé žraloky? Za herecké výkony? Za postupně budované napětí...? Možná, že za to poslední...když přimhouřím oko. A druhé. ()

PierrevanH

Triky to byla šílenost - památná scéna, kdy se žralok téměř nehýbe a na skle nádrže se objeví prasklina. Děj normálka béčkový film. Jedna * a půl ()

anli

No....a to sem prosim dvojce vycital,ze moc napadu nema.No,tak se ji trochu omlouvam a rikam,ze pokud sem u dvojiky byl malinko ochoten ocka primhourit,tady uz to opravdu nejde.Proti tomuhle je dvojka nabuseny bijak!Velmi spatny scenar bez spetky novych napadu a to i co se tyce rezie a samotnych hercu.Studio chtelo vytezit z uspechu jednicky co nejvic,timhle pocinem ji ovsem akorat ublizili.No,proste,jasne cistych 20% a to jen tak tak. ()

BetuSKA odpad!

Ach, ty (počítačové??) efekty :D Pamatuju si akorát toho really 3D žraloka, konzumujícího potapěče. O čem to jinak bylo? ()