V této animované fantasy se Bloom skamarádí se skupinkou víl, za kterými se pak vydá do tajné a nebezpečné „Kouzelné dimenze“ (Netflix)

AloeB

Ve svém jádru nechutná kopie Harryho Pottera kde čaroděje a čarodějky zamění za pitomoučké víly z nereálnou fyzickou stavbou těla, jen aby nám mohli ukázat, na kolik existujících klišé den co den zapomínáme. ()

Sykon

Jedna hvězdička jen a pouze za nadšení, s jakým to moje malá neteř sleduje. Já nechápu proč. Už aby z toho vyrostla a uvědomila si, co je to za povrchní hloupost... ()

JackBurda

Winx Club není žádná kravina, jak se vám snaží většina uživatelů, kteří viděli tak leda půl reklamy, nakecat. Je to skvělý, akčně/dobrodužný/fantasy/sci-fi seriál, kterému nechybí nadhled, atmosféra a chytře napsané příběhy. Budiž, úvod máme za sebou, jdeme na to. POZOR, OBSAHUJE SPOILERY!!!!!!! 1. série: 100% Bezchybná. Postavy se krásně rýsují, jejich vedlejší příběhy bývají i šokující (Musa a její maminka), humor funguje a akce je celkem svižná a chytlavá. Přeměny hrdinek do vílích podob, ty žeru. Krásná hudba a oslňující animace tuhle kouzelnou proměnu mění na zážitek vysoký úrovně. Záporačky jsou správný mrchy, uměj manipulovat s ostatníma, ničeho se neštítí a jejich plán dává sakra smysl. Celkový příběh je úžo, graduje a graduje, až dojde do akčního finále, který je vrcholem série. mojí oblíbenkyní je Bloom, díky svý komplikovaný osobnosti. Prostě, nevadilo mi pár klišé, nevadily mi ani ty vedlejší postavy bez osobností. Prostě supr seriál. 2. série 60% Ajaj, tady se nám to vymklo. Animace je furt krásná, příběh je ok a nová postava do party je bezvadná. Jenže, celá série je plná zbytečnejch dílů, Darkar je dost slabej záporák, nová moc je pěkně blbá a zákulisí postav je, až na příchozí Aishu, fuč. Navíc se při akci stráááášlivě žvaní, ale jako fakt hodně. Prostě během bitvy, začnou probírat nahlas nepřítelovy slabiny a pomalu přemejšlet, jak na něj. Sérii drží nahoře 1. úvod, 2. nová hrdinka, 3. epická finální bitva, v níž se zárověň bojuje pomocí mečů na zemi a pomocí raket v lodích ve vzduchu. Škoda, bejt taková celá série, byla by skoro jako první. 3. série 95% Zvraty, příběhy, záporák, nevycházející plány, nová a pěkná přeměna. Třetí sérka kopla do vrtule a druhou tak poslala do háje. Akce, ačkoli se vní přád mluví víc, než potřeba, je dobrá, stejně jako v minulých dílech, v ní existuje slovo smrt. Navíc ten záporák, to je pecka. Neustále klidnej čaroděj, co se umí rvát, nebojí se výzev, je furt o krok napřed, svůj cíl vždy získá a nedá se najít. Bomba. Navíc to Bloomino drámo, taky skvělý. Kazí to jen uspěchanej konec, ale jen málo, doplňuje to fakt, že vedlejší postavy konečně jeví známky osobnosti. První série nepřekonána. 4. série 90% Velmi chytře přesunula děj z Magixu do naší dimenze a to ve velkým stylu. Kouzelníci, jsou svině, jako něco, jeden z nich dokonce zabije jednu z postav. Winxky pořád milý holky, Roxy je taky v pohodě, jen ti kluci tu mají prostor, jen aby se s holkama hádali, což mi přijde škoda. Byl tu prostor pro víc emocí, než vztek a usmiřování. Akce alá třetí série, příběh perfektní, ale to s kapelou byla krávovina. Zvraty, ty jsou velmi pikantní, proto žádný neřeknu. Podařená série. 5. série 95% Odehrává se v oceánských hlubinách, takže plus. Záporáci jsou skvělí, plus. Akce už není tak ukecaná a přibyla i ruční akce, plus. Tak proč jen 95? Páč se tu blábolí o ekologii a to mi do dobrodružnýho ducha série nesedlo, navíc mi ten další ,,kluk pro Aishu'' neseděl, prostě se bojeví a po pár dílech se milují, MOC OKATÝ. 6.série. 90% . Samý intriky, záporáci, dokonalost sama, Daphné je fajn a cestování po našem světě při hledání, perfektní. Legendárium přineslo navíc zajímavý koncept, který se povedlo chytře zpracovat a vytvořit tak správnou porci dobrodružství. Bohužel se pak něco zvrtne a ději úplně hrábne, hudební štít, rumplcimprcampr, svatba, prostě tomu přeskočí. Ovšem i přes to furt skvělý pokoukání. Seriál pecka, další sérky se sice bojim, ale asi ji taky zkouknu. PS: Hlavní hrdinky jsou kočky, hlavně Bloom, Flora a Stella.(hold jsem asi úchyl :-) ) () (menej) (viac)

Petra321

Seriál je plný farieb a perspektívy. Prvá séria bola úplná katastrofa, na druhú sa už dalo aspoň pozerať, ale piatou sériou ukázali, že vedia vytvoriť dokonalú fairytale. Na celom seriály mi vadilo jedine to, že jedna časť má cca 20 minút a z toho cca 3 minúty sú iba ich premeny. ()

Danulinda odpad!

Chudáci dětí, sledovat takové nicneříkající a nic nedávající výplachy mozku. Ještě, že jsem stihl éru kvalitních pohádek 80. - 90. let. ()

mai odpad!

Myslím, že "tohleto" mělo nahradit Totally Spies, nebo W.I.T.C.H. Uznávám, že i tohle byly trochu blbosti, ale aspoň s nějakým dějem. Teda jako já špionky a witch jako malá milovala... Nicméně mi tento seriál přijde moc promixovaný --> míň je někdy víc...ale pro určenou věkovou skupinu, si myslím, proč ne... Stejně mi tam pořád ještě něco vadí...! ()

ESNYR

Možná bych si to užil víc, kdybych byl pod nějakým vlivem. Bohužel se to té malé holce z mě nepochopitelného důvodu líbí. Takže za mě bez hodnocení. ()

GejmronCZ

Ze všeho nejdřív si dovolím vyjádřit svůj nesouhlas s většinou uživatelů. Není to jak si myslíte, nesmíte se tím tak zabývat a je to naprosto vcajku....Jste hrozní rejpalové OMG! Tak abych to shrnul (po 7. sérii), tak se mi celý seriál vážně líbil, i když mi někdy degeneroval mozek, ale to je vpohodě XD. Některé díly slabší, některé fakt skvělé. Charaktery se od první série docela vyvynuli a doufám, že v 8 sérii uvidím svatbu Bloom se Skyem. Není pochyb, že tam je spousta chyb a nedomyšlených věcí, to ovšem vidí ti bystřejší, ale když přimhouřím oči, tak je to dobré. Nepřátelé jsou většinou dost silní, teda až na Acherona, kterej byl teda příšernej. Ovšem Trixy jsou všude a všude musej škodit, jsou super a jejich přeměny v 6. a 7. sérii se mi opravdu líbily. Když už jsem u přeměn, tak se mi nejvíce líbily Mýtix, Bloomix a Sirenix, ty křídla jsou prostě boží + ten Bloomin oblek z šupin nebo co to je, to je fakt krásný. Jak jste asi pochopili, mám pro Bloom slabost. Její příběh je opravdu velký (BTW film Výprava do ztraceného království je fakt božskej a rozhodně nějlepší z těch 3....a to je nejstarší, no není to ironie?). Tak, teď ale řeknu, že ty přeměny extrémě dlouhý s Butterflixem byly nejhorší. Je to mega moc dlouhý, skoro půl minuty a místo, aby bojovali, tak si tam tančej...Au můj mozek! No a od 6 série ty jejich nástupy a taky říkání čeho jsou to víly? Teda to je hrůza. Jako animace OK, to jak se sbíhaj ještě taky OK, ale to říkání fakt bolí. No a to cestování časem? Bože můj, to je moje nejmíň oblíbená animace. Ve 4. a 5. sérii ty neustálé párty a soutěže a to všechno ve Fruti Music Baru..oh můj bože, z toho už mi hrabalo, to bylo každej díl snad. Musím ale nakonec vypíchnout asi poslední 3 díly 5. série, to se Winx přestali bránit a šli do útoku, no a to dost razantní rychlostí. Kdyby to tak udělali hnedka, tak by nebyl kontent. Radši nechaj Tritana zdrhnout a postaraj se o tvorečky....stačila by 1 a ostatní šup na něj -_- Inteligence je občas trošku na úrovni botů ve střílečkách, tragická. Teda doufám, že v 8 sérii podle toho, co tam má bejt všechno za záporáky, tak Bloom udělá to, co na konci 1. série. S takovou mocí, co od té doby získala by sejmula všechny a udělala by kráter jako kráva. Asi tak jako, když do Země narazil meteorit a vyhladil dinosaury. Jo a Daphné je super a krásná, já viděl v TV max 4. sérii a dál už ne, takže jsem rád. ()

BLEEDER

Tí ľudia, ktorí hovoria na tento seriál veci typu: “Nič horšie som nevidel, odpad, vymývanie mozgu mladým dievčatám, neskutočná sračka,...” sa nesmierne mýlia. Títo ľudia na 100% videli len pár epizód ak nie len jednu a idú tu hodnotiť tým najhorším hodnotením. Winx Club je najlepší detský seriál, ktorý som kedy videl. Má neskutočne skvelý a originálny príbeh. V začiatočných sériách sa stretneme s viacerými grafickými problémami, ktoré sa avšak stále dajú prepáčiť. Ostatné decké seriáli ukazujú deťom len dobro, smiech a o nič v týchto seriáloch nejde, niak na seba nenadväzujú, nemajú dej. Winx Club sa nebojí ukázať deťom aj strach, smútok, depresiu, hnev a ostatné emócie, ktoré niesú dnešným deťom ukázané, nepoznajú ich. Úspech Winx Clubu sa dá ukázať aj takto: Monster High, vznik 2010, zánik 2017. Winx Club, vznik 2004, zánik neexistuje. Winx Club stále vydáva nové a nové série. Vy hateri, myslíte si, že by sa im to oplatilo robiť, keby o to nebol záujem? Taktiež existuje jeden zábavný park, kde je postavená Alfea - škola pre víly. Každý rok sa uskutočňuje Winx Club festival, kde sa ľudia prezliekajú za postavy zo seriálu Winx Club. So spoločnosťou Rai vo Winx Clube spolupracuje aj produkcia Nickelodeon alebo aj Netflix, a to je čo povedať. Winx Club je originálny seriál so skvelým príbehom, ktorý dáva zmysel. Seriálu Winx Club dávam 5/5. ()

david141474

Psal se 18. říjen a kamaráda napadl šílený úkol a to ten, že se podívám na 1. sérii seriálu Winx Club. Já však měl podmínku, že to splním pokud zazpívá Con Té Partiró, což zazpíval, tím pádem jsem se musel podívat na tu 1. sérii a samozřejmě na to nebyl sám a přesvědčovali mě i 2 kamarádky. No jak se nakonec stalo tak jsem koukal, koukal, až jsem to dneska ve 22:10 dokoukal. Trvalo mi to půl roku a to je jenom první série o 26 dílech po 20 minutách, což je tak 8 hodin a 40 minut. Nevim nevim jestli dám šanci i té druhé. No po zhlédnutí série musím konstatovat, že ta úvodní znělka je legendární. Winxek je dohromady 5, ale jenom 3 mi přijdou sympatický a pokud to nějakýho úchyla zajímá, tak moje oblíbená Winxka je Flora. Největší problém této série je ta příšerná animace. Horší animaci než tady jsem snad nikdy neviděl, ani v Peppa Pig. Ty postavy prostě několik sekund mají blbej výraz a nepohnou se ani o milimetr. Tohle jsou dvě nejhorší negativa seriálu. Jsou zde dobrý díly, ale taky jsou tady ty příšerný, jako třeba ten dvacátý. Ta animace byla příšerná. Ty jejich meče zněly jako Lightsabery a jediná dobrá věc je že ty jejich pušky nezněly jako Blastery. Jedna z nejlepších epizod je buď ta první nebo epizoda s názvem Noční můra a nebo jedna z těch posledních tří. No a ty proměny byly celkem solidní jenom ta hudba se každým coulem měnila. Zároveň to byla šílená slabota a zároveň to bylo i celkem solidní. Možná dám šanci i té druhé sérii. 6,5 nebo 7/10 dalo se to, ale ta animace je otřesná! ()

Lilith03

Jeden z nejkrásnějších animovaných seriálů! Úžasné, originální, špičkové. Ty poslední série už nestojí za moc, ale minimálně do 4 je to fantastické bez chybičky! Jediné co mi vadí je úmrtí jedné z hlavních postav, to tvůrci pokazili. ()

picháček

viděl jsem pár dílů na návštěvě ve francii, kde doslova hltala tyto sufražetky jedna 5ti letá holčička. pro kluky jsou určitě lepší animáky, ale přesto je to hezky koukatelné. ()

giacobbe odpad!

I když dětem pustíte porno, ohrozí to jejich mravný vývoj daleko méně než tato glorifikace randících, perfektně oháknutých, postavičkou modelek obdařených, vypatlaných bárbínek. ()

dogrose odpad!

Je to Sex ve městě pro holčičky; nadšené malé divačky je třeba odmalička vést k tomu, že nejdůležitější pro ženu je být sexy. K tomu je třeba vymetat krámy s botami a oděvy a sledovat módní trendy. Výtvarně sexistické (dlouhaté nohy, obrovské oči, vosí pas), takže jsou všechny stejné (kdyby byly plešaté a nahé, jsou to kopie). ()

DannyBurino

Winx Club je jeden z nejlepších kreslených seriálů co jsem kdy viděl. A nemyslete si že je to nějaký tuctový, holčičí seriál o pocitech a nákupech, NE tohle je akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi seriál s trochou humoru. Postavy jsou zapamatovatelné a některé mají zajímavou minulost, akce je docela dobrá i když v pozdějších sériích je sem tam ukecaná, záporáci skvělý ( hlavně Valtor ) i když Darkar byl slabý a Ascheron ubohý. Holky jsou zatraceně sexy ( hlavně Flora ) a příběhy jsou zajímavé a někdy dost kreativní. Ale jsou tam nějaké mínusy např: osobnosti a neužitečnost kluků ( většinou ), polovina vtipů a humoru moc nefunguje, poslední díly 6. série docela zklamaly ( Ascheron extrémně zklamal, Rumprcimprcampr byl otrava a zničeho nic svatba ), díly jsou moc krátké na to jak složitý ten příběh může být ( 22 minut z toho část dílu zaberou přeměny ) a sem tam jsou dialogy co nedávají smysl. Ale jinak super seriál, mé hodnocení mohlo být nižší, ale vždycky si to rád pouštím znova. Jo málem bych zapomněl na jejich sexy, svůdné přeměny většina z nich se povedla. ()

Basniknoci

Jeden z mála dětských seriálů ze zahraničí, které jsem jako malá sledovala. Pamatuji si, že to byl hit v naší školce i v první třídě. Cílová skupina byla na maximum nadšena, to mohu dosvědčit. Celé zpracování je nádherné. Barvy jsou pěkné, postavy mají zajímavou stylizaci, dialogy pro malé diváky akorátní. Baví mě to že je tam vyobrazeno mnoho podstatných věcí. Hl. hrdinky se vzájemně podporují, pomáhají si a když si udělají nějakou křivdu, omluví se a jedou dál. Hezké představení malým holčičkám. Každá postava má svůj charakter, čímž si myslím, že otevře nevidomky další obzor dětem, že někdo je manekýna (Stella), někdo namyšlený (Riven), ale každý je nějaký. Neodsuzují se mezi sebou, ale berou se takové jaké jsou a to je dobře. Je to z těch postav cítit. No a že chodí nakupovat? Nebo se jim líbí kluci (specialisti)? To je snad normální...  Nicméně tu ten odraz z motivu Harryho Pottera je znát. ()

Devils_PIMP odpad!

Asi na to koukam jako kluk, ale ja to ani jinak neumim. Tohle je tak měkoucke, tak heboucke, tak klasnoucke... ze se z toho docela zavazne zveda kufr.... ceho je moc toho je priliz. /sledovano v nemeckem jazyce ()