Hviezdny smeč

• Slovensko Space Jam (viac)

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo - to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady... nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň - ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! (Warner Home Video CZ)

Bratr

Ačkoliv miluju Michaela Jordana a postavičky od Warnerů, tohle je prostě blábol. Tudíž dávám jednu hvězdu za přítomnost Michaela a druhou za přítomnost Tasmánského čerta. ()

megajalec

V mladosti sme to mali nahraté na kazete a keďže to bol jeden z mála filmov, ktorý sme mali, tak som ho videl dosť často :) Asi aj preto som si ho dosť obľúbil a nevidím ho tak blede ako väčšina užívateľov ()

elanista1

Dalsia rozpravka z mojho detstva, ktoru som videl x-krat a ktora mi uz dnes nepride zaujimava. Spojenie realneho a kresleneho sveta mi vtedy nejak neprekazalo, ved na bugs bunnym som fičal. A piesen I believe i can fly si uz navzdy budem spajat len s tymto filmom. ()

Domas88

Vzpomínám si když jsem to viděl poprvé tak jsem z něj byl hotový.. Všechny postavičky znám i Jordana takže super, jde i o nostalgii a je uplně úžasná pro děti i dospělé, a moc se mi líbí jak je všechno strašně roztomile udělané :) ()

route60

Je to už drahně let co jsem to viděl, pamatuji si jen to že se mi vůbec nelíbilo, no asi bych to měl vidět znovu což je nepravděpodobné. ()

Víteček

Chápu, chápu, Michael Jordan je borec. Na sdělení tohohle ale nebylo třeba tohohle dílka s ubohým scénářem a povětšinou nefungujícími vtipy. Před 25 lety mi možná stačila přítomnost praštěných animovaných postaviček, ale dnes už je to naneštěstí málo. Raději se podívám na jakýkoliv Looney Tunes cartoon. 30 %. ()

blondboss

Ako pocta Michaelovi Jordanovi to môže relatívne dobre fungovať, ale to je tak všetko. V tomto snímku bolo trápne hádam všetko ostatné - hrozné animácie, tupá dejová linka hodná škôlkára, Looney Tunes postavičky nie sú trikrát sympatické a navyše mi to prišlo až moc infantilné. Zdráhal som sa tento film pozrieť niekoľko dlhých rokov, ale očividne som predtým o veľa neprišiel. Nuda. 40 % ()

blazma

Rozhodl jsem se napsat komentář k oběma dílům najednou. Takže logicky začnu prvním dílem, který je u mě ovlivněn tím, že jsem na něho koukal jako dítě. Přesně tak jak bylo zamýšleno a z toho důvodu to pro mě pořád bude daleko zajímavější film. Co jiného mám říct, než že tohle byla naprostá pecka, absolutní zábava a zážitek, který budu pouštět svým dětem. ()

pl4nt

Kdybych se na to podíval dnes, tak je mi jasné, že by ten film pro mě nebyl ani dvoj-hvězdičkový, ale prostě v době kdy jsem tenhle film viděl to bylo super (: ()

da-a

"Ten králík je vostrej!" Warner Bros. v pokusu navázat na králíka Rogera zapojují hip-hop i basketbal a slibují doslova trhlou zábavu. A vlastně proč ne? Není třeba Space Jamu vyčítat příliš zřetelný tah na brán(ici)u prostřednictvím nejslavnějších stájových postaviček a jisté basketbalové star, protože nenáročná zábava si žádá nenáročné obecenstvo a to by mělo být spokojeno, zejména sestává-li z mladších ročníků tak do 12 let. Film doprovází lahodný sountrack tepající přesně v rytmu dobových hitů, střih nabírá s přibývajícími minutami na obrátkách a roztomilé gagy se předhání v tom, které z nich budou třeskutější a vtipnější. Navíc Michael Jordan je sympaťák a sebe sama hraje přesvědčivě (díky němu ani nepoznáme, že jeho kolegou je zelené plátno - když tedy nebudeme moc zkoumat směr pohledu jeho očí). Polivčička tedy byla přihřáta na všech frontách, a kdyby v tom byl každý tak upřímný jako Bill Murray, kolik z nich bychom jen vzali na milost. Vzhůru na horu hlupců! ()

carAnthony

Skvlá zábava s animákmi z Warner Brothers...po tomto filme som si obľúbil basketbal, videl som asi 30 krát a určite ho ešte veľa krát uvidím, je to film môjho detstva Thumbs UP ()

Bornd

Ujížděl jsem na tom jako malý a hlavně díky tomuhle filmu jsem začel hrát basketball. Ty příšery jsou prostě nejlepší :D ()

O čem bude druhý Space Jam?

O čem bude druhý Space Jam?

22.10.2020

Na Twitter před pár dny unikla synopse pokračování Space Jamu, v němž legendárního Michaela Jordana nahradí basketbalista LeBron James. A zdá se, že filmové pokračování populární hrané i částečně… (viac)

Druhý Space Jam má zelenou

Druhý Space Jam má zelenou

20.09.2018

Dvojka basketbalové komedie Space Jam se oficiálně hýbe kupředu. V hlavní roli vystřídá Michaela Jordana basketbalista LeBron James, asi nejzajímavější to ovšem je na producentské židli. Tam totiž… (viac)

Space Jam 2 našlo režiséra

Space Jam 2 našlo režiséra

09.08.2018

Pokračování basketbalové komedie Space Jam, ve které se v roce 1996 objevil v hlavní roli legendární Michael Jordan, zdá se našlo režiséra. Studio Warner Bros. momentálně jedná s Terencem Nancem (An… (viac)

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (viac)