Partička teenagerů si zachraňuje život v bažinách ve státě Louisiana před psychopatem jménem Mr. Jangles. Ten je posedlý 13 zlými duchy a touží polapit svoje oběti, aby ukojil svoje krvavé choutky. (BUD-SFIS)

SOLOM.

Tenhle polobrak o tajemném voodoo a Mambo rituálu je plný žánrového klišé, okopírovaných scén a podprůměrných hereckých výkonů. Což o to, některé scény jsou opravdu lahodné divákově oku, ale proč nad nimi plesat, když si je tvůrci vypůjčili z jiných filmů? Navíc mi film připomínal spíše komedii, než abych se u něj měl třást strachy. Většina scén, kdy oživlý zombík někoho sejme je stejně přerušeno střihem, takže toho k vidění ani moc není. Pokud tedy nepočítám to švihání páčidlem a stupidní šablonovité chování postav. Tenhle kousek je skvělým adeptem, aby si jej všimla DVD edice a zařadila ho mezi svoje klenoty. ()

Karamanlis

Tuctový slasher, ktorý v porovnaní s kapánek podobným, no predsa len o triedu lepším Hatchet postráda najmä nadhľad a pôsobivejšieho hnusáka. ()

ARI50

Nehoda hadího může je super a vražedný způsob taky a tak partička má co dělat aby na to přišla a zároveň přežila. ()

JASON_X

No nevím, teda vím, mně to sedlo naprosto perfektně. Bahenní cypřiše a močály Louisiany, vraždící monstrum povstalé z magie vúdú, pěkné holky a sympatičtí kluci coby materiál na vyvražďování... co víc si může člověk od oddechového večerníčku po šichtě přát? Démonický zabiják Ray je v rámci svého žánru nadprůměrně silná figura se slibným potenciálem a mně tedy nezbývá než litovat, že se nejelo žádné další pokračování, ještě pár dílů by tahle zápletka snesla. A snesla by sice i víc krvavých detailů, ale i tak zaokrouhlím nahoru. Nejlepší moment: Líbilo se mi, jak Ray šalamounsky vyřešil problém, že nemůže vejít do domu mambo kněžky. ()

Morholt

Nadpřirozený slasher, který trpí klasickými neduhy všech podobných béček, což znamená, že postavy se chovají jako idioti a vrahounovi usnadňují práci a tady, aby toho nebylo málo, se chová jako kretén i sám zabiják. Tyhle nedostatky se needají přehlédnout, protože film je ničím nevyvažuje. Sympatická Agnes Bruckner, celkem ucházející záporák a bažiny, které zůstaly trestuhodně nevyužity, jsou v tomto případě málo. 30% ()

Richie666

Jasně, je to klišovitá předvídatelná blbost, takže pokud nemáte náladu nebo trpíte předsudky, tak na to nekoukejte. Ne každý je Aja.. Když se Vám ale pořád nechce spát, ovšem ani nad ničím přemýšlet a k tomu si třeba ještě potřebujete ostříhat nehty, je to ideální... :) ()

Caelos

Některé smrti byly fajn a Ray byl taky celkem v pohodě. Neurazí, ale není to zase nic, co by člověk nějak potřeboval vidět. ()

corpsy

Tak tento slasher sa veľmi nevydaril. Hlavný mäsiar sa určite nezaradí po boku svojich slávnejších predchodcov a kolegov - je totižto nevýrazný, až to bolí. Hromada svalov a zdeformované telo, akosi v tomto prípade nevzbudzuje rešpekt a vlastne ani nemá čím, pretože si svoje obete nevychutnáva tak, ako by mohol - šťavnato. Opäť ( ako už neraz ) čo to zachraňuje formálna stránka ( hlavne v závere je kamera a osvetlenie na špičke kvality ) a vizuálne sympatický herecký predstavitelia. ()

sidzej

Obstojná hororová jednohubka. Gillespie je slušný remeselník a s výnimkou digitálnych trikov je film na celkom dobrej vizuálnej úrovni. ()

Astaroth12

Na moste sa stane nehoda a v jednom z tých aut bol kufor plný hadou,ktoré predstavovali asi 13 zlých duchov.A práve tie sa dostali do Raya a ten vstane z mŕtvych a začne zabíjať každého kto mu skríži cestu a tých nešťastníkov bude veľa.Po krvavej stránke nieje čo filmu vyčítať ako príbeh je to stereotypná slatanina,ktorá nemá čím prekvapiť,hádam jedine čo sa týka tých hadou ale všetko ostatné tu už bolo.Nemám rád hadou v akomkoľvek množstve.Znázornenie temnej krajiny z močaristým nádychom bolo ukážkové.A aj preto musím pochváliť kameru bolo viac než pôsobivá.Rituálne film mi vyhovujú.Močiar je pôsobivý a to určite vedeli aj tvorcovia a bola tam silná strašidelnosť.Finále ma potešilo a ako celok to zas nebolo také zlé ako som čakal. ()

Gorehound

Dobrý slasher, tonúci v backwoods bažinatej voodo atmosfére, ktorý je veľmi pekne nakrútený,záporák je taktiež zaujímavý, i príbeh je O.K., a na mladý cast, predovšetkým na kočky, sa dobre pozerá, vrátane final girl. So far so good, má to však i háčik, chcelo by to pridať na intenzite, či už sa to týka gore alebo napätia, alebo hrozivosti záporáka. Inak v podstate spokojnosť, ale posilnenie spomínaných frontov by z tohto kúsku urobilo 5 star záležitosť. ()

Desperado

Námet tisíckrát prevarený, scenár absolútne bez nápadu, originalita nulová. Ale hororový rutinér Gillespie tomu dodáva šmrnc, takže jeho réžia to všetko zachraňuje. Len jemu môže film ďakovať, že to má slušnú atmosféru a dobré tempo. Inak priemer. ()

Lennnnna

Vyvražďování bez ladu a skladu, které vás nechá naprosto chladným, navíc jde velmi rychle za sebou a obětí je poměrně málo, takže skutečná nuda....Nic proti Béčkům, ale musí ze sebe občas alespoň něco vykřesat, což není tenhle případ. ()

dezorz

celosvetova globalizacna priorita velkych distribucnych spolocnosti moze za to, ze sa k nam nedostanu mnohe drobne, zato zaujimave filmy. celosvetova globalizacna priorita velkych distribucnych spolocnosti moze, nastastie, aj zato, ze sa k nam dostane minimum kravin, ako je venom. neviem, ktora moznost je lepsia. ()

Jimmi

Az na niektore zaujimave smrte to bol taky(chvilkami strasne nudny) podpriemerny horor s nie moc originalnym nametom ale zato so slabym scenarom:) ()

bourec

Nápad to neni špatnej,a dostat to do ruky někdo lepší,byla by to pěkná taškařice.Ale tohle se rejžovi mýho oblíbenýho D-toxu vskutku nepovedlo.Opět vřískající teenageři,hodně nezajímavej děj,a to že chtěli dělat voodoo na mrtvym,posedlym démonama,mi přišlo dost trapný.Na konci to pak vypadalo,že ani nevěděj,jak to skončit,ale skončilo to,naštěstí.Tohle asi žadnej kult nebude.40%. ()

Komiksové jednohubky

Komiksové jednohubky

05.04.2009

Tak, premiéru Wolverina máme za sebou (haha... ehm), další komiksové adaptace jsou před námi. Co náš čeká a koho v nich uvidíme a koho ne? Chris Pine (Kirk v blížícím se Star Treku) potvrdil, že je… (viac)