Zúfalé manželky

• Česko Zoufalé manželky (viac)
Ukážka z filmu 4
Dráma / Komédia / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (viac)

Je to možné? Mary Alice Young (Brenda Strong) vyzerá tak šťastne. Nádherný dom na predmestí, spoľahlivý manžel, dieťa a mnoho ďalších vecí. Toto všetko sa rozhodla zanechať? Zdá sa, že áno, ale človek by tomu najradšej neveril. Lenže o pochybnostiach nemôže byť ani reči vo chvíli, keď táto žena ukončuje svoj na prvý pohľad šťastný život výstrelom revolvera. Lenže akokoľvek je to netradičný úvod, táto postava sa s divákmi rozhodne nelúči. Práve naopak. Bude to práve Mary Alice Young, ktorá nás bude sprevádzať po tomto malebnom predmestí a zoznámi nás nielen s jej rodinou, ale aj so susedmi a najmä s jej priateľkami. Iba vďaka jej teraz už nadprirodzenej schopnosti sa dostaneme do diskrétnych zákutí, ako sú spálne alebo toalety. A iba vďaka nej sa dozvieme veci, o ktorých nemajú tušenia ani tí, ktorých sa to najviac týka. Nazrime teda do životov jej piatich najlepších priateliek a spoznajme ich skutočné životy... Mimoriadne úspešný seriál televízie ABC získal tri zlaté Glóbusy, päť cien Emmy a mnoho ďalších cien. (oficiálny text distribútora)

Reverger odpad!

Je zvláštní, jak jsem si vzpoměl na to, jak jsem si připadal, když jsem byl dítě, jako hasič, když jsem močil do ohně. Nebo jako Willy Fogg, když jsem si udělal balónky z kondomů...To, co jsem napsal souvisí se seriálem, stejně asi tak jako seriál souvisí s realitou nebo se špetkou zdravého rozumu... ()

kecinzer

Nečekal jsem, že by mohl mít nějaký "obyčejný" seriál takovou úspěšnost. Proto jsem byl velice překvapen, jak mě dokázal zaujmout. Po všech seriích jako 24, Prison Break, Lost atd., je tohle prostě naprostá pohodovka, ale opravdu skvělá, navíc se zde střídá mnoho žánrů od tajmena po krimi. Desperate Housewives ve mě vyvolávají naprostou pohodu a klid, při čemž se ještě báječně pobavím. Nemohu hodnotit jinak. ()

Tominecek

Seriál, u kterého se člověk vždy těší na další díl. Směsice komedie, krimi, drama a romance vždy potěší a pobaví, někdy i poučí. Kdo je schopný sebekritiky, vždy najde mnoho společného ze svého vlastního života. Lze jen doporučit. ()

maty39

První série 9/10, druhá je 10/10 a třetí 8/10. Ve třetí sérii už to začíná skřípat. A to však jen díky pánům scénáristům. Ne že by to nebylo zábavné a postavy nevěrohodné, akorát to co hlavní postavy prožívají začíná působit jako vycucané z prstu. Obávám se, že čtvrtá série bude vypadat stejně dementně jako druhá série Prison Break. ()

halogan

Neuvěřitelně emotivní seriál, který zvláště v prvních dvou sériích podle mého patřil mezi naprostou špičku. Hlavní motivy byly dojednány a třetí série byla utvořena na naprosto nových, spíše takových natahovacích nápadech. Čtvrtá série je jednoduchý skluz. Ano, stále tam jsou vypjaté příběhy, ale první dvě série to nejsou. Jediné, co zůstává, je ona spjatost jednotlivých vln každého dílu - sice má každý své problemy, všechny se vlastně v té dané epizodě točí kolem toho samého. ()

Deywid

1. séria - 90 %....2. séria - 80 %...3. séria - 100 %....4. séria - 90 %....5. séria - 95 %....6. séria - 90 %....7. séria - 85 %....8. séria - 90 % ()

Pennyzka

Takový zábavný svět zoufalých manželek neznám...jednak proto, že "ještě nejsem manželka" a jednak proto, že nebydlím v tom filmy nastíněném supermegahyperextra barevném, zábavném nevšedním USA a taky na ulici, kde žijí samí podezřelí lidé a hlavně se pořád něco děje. Tak teď jsem popsala, jak to na naší ulici není, ale teď k filmu... Je to vyníkající seriál s dokonalými, přesně odměřenými zápletkami. Tvůrci tohoto filmu se nikdy nesnažili o to, aby šla pikantnější a pikantnější zápletka za zápletkou, ale všechno zkomponovat do sladěného a pěkně zapadlého seriálu na který se tak ráda dívám :) ()

Emzet

Ze začátku jsem Zoufalky bral spíše jako kuriozitku, ale už brzy v první sérii jsem zjistil, že se mi tento mix bizarní komedie, skoro až soapoperového dramatu, audiovizuálnosti a zvláštností kolem á la Six Feet Under (že vám DH nepřijdou zvláštní? A že je vypravěčkou žena, která se už v prvních minutách pilotu zastřelí? No prosím...) a poměrně napínavého mysteriózna (vyšetřování vraždy a kostlivci ve skříni, hm... Twin Peaks 2? :-) líbí čím dál tím víc a nemůžu nedat 5 hvězd. Doufám jen, že s přibývajícími sériemi neklesne úroveň. ()

cherita

Na úvod přiznávám, že jsem svobodná, bezdětná a kopat na naší zahradě, narazíte tak akorát na krtka, to jen abyste věděli, proč to hodnocení. Slibovali mi totiž seriálovou Americkou krásu: černý humor a tahání kostlivců ze skříní jednoho upraveného amerického předměstí. To by ale jeho obyvatelkami nemohly být nanicovaté porcelánové panenky, které nejenže si nezískaly moje sympatie, já jsem je dokonce nemohla ani nenávidět. Ať jsem se snažila sebevíc, ty čtyři ženské byly tak nečitelné, že jsem si k nim prostě nedokázala vypěstovat vůbec žádný vztah a tím se pro mě Zoufalé manželky, seriál, který se chlubí tím, jak jde pod povrch věcí, staly paradoxně jedním z nejpovrchnějších zážitků, jaké jsem mezi novými televizními počiny zaznamenala. ()

PAVEK

Někteří si velice naivně myslí, že tohle je nějaký lacinný seriál pro ženy v domácnosti. Opak je však pravdou. Tento seriál řadím k seriálové špičce. ()

Florfila

I když tenhle seriál řadím mezi mé oblíbené, bohužel moje názory jsou rozporuplné, podle toho co se tam zrovna odehrává. Často mě nebaví kriminální složka. Pak to dopadá tak, že nevím, zda se koukám na kriminálku, na komedii, nebo na co vlastně. Ale právě kvůli komediální složce tohle dílko zbožňuji. Paničky z předměstí jsou fakt úžasný. Krásně upravený, za každých okolností. Gabby je jednoduše k sežrání. Každá má své problémy, věčné nahánění mužských, typická ženská rivalita. Krásná jízda. ()

AndieSpark

Zoufalky, to byl prostě skvělej seriál. U něho jsem se jak nasmála, tak nabrečela. A přesně takový by seriály měly být :-) Doufám že někdy najdu čas podívat se na něj celý znovu. ()

dee.n

Můj druhý nejoblíbenější seriál ze všech. Perfektně skloubený humor, napětí, dojetí. Přesně všechno co od seriálu očekávám nacházím tady. V posledních seriích možná lehce ztrácel dech, ale vždy si dokázal udržet únosnou mez. Super uvěřitelná čtyřka kamarádek a i vedlejší postavy hráli dobří herci. ()

Jaroslaf

Občas se u toho s přítelkyní solidně bavíme, občas moc ne. Lepší než ...třeba...Chirurgové, horší než Sex ve městě. Bree je příšerně nesympatická kráva a očekával sem při její životní tenzi větší psychotickou reakci. Začíná to bejt trochu na jedno brdo. Třetí série začíná dost divně. ()

Berry

Po všech těch Esmeraldách, Kasandrách a kdo ví, čeho ještě jsem se bála, že i tohle bude tomu podobné. Není. Je to jeden z hodně mála seriálu, na které se dívám, a líbí se mi tak, že jsem ještě nepropásla ani jediný díl. Vtip, nápad, příběh, herci, herečky v roli manželek, prostředí... Výborné! ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (viac)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006