Scooby-Doo, nemilosrdný psí bojovník proti zločinu, prichádza spolu so svojimi priateľmi Fredom (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggym (Matthew Lillard) a Velmou (Linda Cardellini), aby sa vypravili na Strašidelný ostrov a vypátrali pôvodcu nadprirodzených úkazov, ktoré desia celé miestne prázdninové letovisko. Najme si ich samotný majiteľ ostrova Emile Mondavarious (Rowan Atkinson). (TV Markíza)

daniel.98

Celkem zábavné, barevné, se strašidly, místy ale trochu nudné. Výborný je ale Rowan, kterého v takových rolích moc často nevidíme. Průměrné, ale musím říct, že oproti komiksu je to nepopsatelně kvalitnější. ()

blazma

Scooby a jeho parta, byla většinou doména animáků, takže když přijde filmová verze pouze s tím že Scooby je animovaný začnete se trošku strachovat ať to nevypadá až moc uměle. Navíc je to věc pro děti, takže dospěláckou zápletku nehledejte a drží se to animovaných fyzikálních zákonů podobně jako ve space jamu,.. jenže Space jam funguje a tohle taky. ()

racing666

No to je ale hovadinka. Všichni se chovaj jak naprostý idioti, příběh o ničem, scénář šílenej, herecký výkony nulový, trochu vtipnej velkej pes, strašně namachrovanej a drzej malej pes, kterej vypadá jak štěně velkýho psa, jeden zlej chlápek, kterej chce všechno ovládnout a hraje ho Mr. Bean a sladká třešnička na dortu Pamela. Ne...! To je moc :-D ()

easer07

Všetečné děti, které se furt do něčeho pletou jsou zfilmovaní možná ještě ve zfetovanějším podání. Jednoznačně to zachraňuje můj oblíbenec Shaggy aneb Matthew Lillard a Scooby, jinak pro ty větší celkem ztráta času. ()

Shelby14

Dobře, několikrát jsem se zasmál, a hezky se kouká na obě hlavní hrdinky, proto se tenhle film vyhnul odpadu. Na tohle se dá dívat fakt jen jednou, podruhý hrozí poškození mozku. ()

Izmo123

Já mám rád seriál Scooby-Doo ale co se mi nelíbí je když uděláte o tom film který není takový jak bych si představoval, největší problém tohohle filmu je ta hloupá komedie která je tady v některých momentech povedená ale v některých je zase naprosto otravná což se tady opakovalo častěji, další co mi taky vadí jsou postavy které jsou velice ploché, jedině kde mají hloubku tak to je na začátku a na konci filmu, CGI se mi líbilo ze začátku ale když se ukázaly ty příšery tak už to nebylo tak dobrý jak předtím ale i tak se nejedná o to nejhorší CGI, hodnotím Postavy 3/10 Příběh 3/10 Komedie 3/10 CGI 6/10 Celkově hodnotím⭐⭐ 3/10 ()

PanPyzamo

Scooby-Doo byl, je a nejspíš navždy bude jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálů vůbec. Naprosto jsem jako malý žral u televize epizody Scoobyho a proto bylo pro mě velké potěšení, když jsem zjistil, že existuje i hraný film. Film mě velice pěkně překvapil. Nemůžu uvěřit, jak moc se jim povedlo hlavní postavy přiblížit k těm ze seriálu. Hlavně Shaggy a jeho nerozlučný parťák Scooby podávají perfektní herecké výkony. Scooby vypadá hlavně na rok 2002 fakt dobře, ale tam to nekončí. Prostředí tohoto filmu je vynikající, stejně tak samotný příběh a hlavní záporák, kterého nebudu spoilerovat. Velmi mě potěšil také český dabing, který je identický s tím ze seriálu. Zkrátka za mě vynikající filmová adaptace, která už nejspíš nikdy nebude překonána. I když se jedná tak o 5/10 film, pro mě se bude zařazovat mezi ty nejlepší, co jsem v dětství viděl. ()

Cringy_Tommy

Scénář blitka, CGI ještě větši blitka ale humor celkem v pohodě. Scooby Doo je pitomost, velká pitomost ale není to film který se snaží být dobrý, je to zkrátka film co měl být blitka a co vyždímá prachy rodičů  nějakýho 5 letýho nadšenýho kindera. Ono když je něco stupidní ale ne zas moc, ale tak středně tak to je i celkem vtipný. Občas prostě zapnu telku a podívám se na tuto hovadinu když zrovna hraje v televizi. Taká sprostější verze Scoobyho plná dvojsmyslů 5/10 ()

Lilith03

Film plný infantility, blbých narážek typu "Mary Jane je moje oblíbený jméno" - (narážka na narihuanu ve spojitosti s Norvilem) a psycho postav. Trochu mě teda mrzí, že že štěňátka vznikl dospělý pes, v originále je to tuším Scoobyho synovec a je to štěně, né pes s růstovou poruchou. Ale jako cením některé vtipy, ikdyž jsou úplně blbé, tak tohle vám zvedne náladu když je den blbec. Rowan Atkinson byl teda úžasný, ta role byla pro něj na míru. Fred a Daphne, já ty dva herce miluji, na place si to tahle manželská dvojice užívá spolu vždycky a lze to na nic vidět. Velma skvělá, Shaggy taky top. ()

kacmi

Ako decko som istý čas trávil sobotňajšie raňajkypozeraním Scoobyho dobrodružstiev na PRO 7, a bavilo ma to. A asi by som sa dobre bavil, keby som ten film videl vtedy, ale dnes to pre mňa bola iba krikľavá nuda. ()

johnyoss

Naprosto infantilní slátanina, která se hodí tak maximálně pro děti docházející na první stupeň základní školy. Hodnocení 2/10 ()

Superman versus zombíci

Superman versus zombíci

16.10.2007

Pokračování Singerova Superman se vrací se odkládá na neurčito. Bylo to víceméně zřejmé už ve chvíli, kdy Bryan odešel do Německa natáčet válečný thriller Valkyrie a Warneři se naplno vrhli do… (viac)