Scooby-Doo: Záhada jazernej príšery

(TV film)
  • Česko Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera (viac)
všetky plagáty

Fred, Velma, Daphne, Shaggy a samozrejme Scooby Doo majú cez leto brigádu v country klube. Lenže ľudia sa začnú čoskoro sťažovať, že ich terorizuje žabie monštrum a začnú sa diať čudné veci. (TV Markíza)

MightyHal

Asi takhle, co se týče většího zaměření na postavy a střihu více věrného původním animákům má tato televizní verze na vrh oproti Scooby Doo 2 Monster Unleashed, kteří byli spíš krotitelé duchů skloubený s lunaparkem kde se vás každou chvíli snažili překvapit nějakou novou naleštěnou atrakcí. Tady ale (hlavně i díky menšímu budgetu) jsme více při zemi a jedná se o více typický případ kdy náš gang vyšetřuje záhadu (škoda jen toho fantasy konce). Což do samotného závěru je fakt pecka a bavilo mě to, spolu s humorem který tu podle mě nebyl trapný a hodně to mělo nádech animáků. Co se týče představitelů tak jsou fajn, bál jsem se Freda, ale jeho představitele mám fakt rád, takže nakonec překvapení a Shaggy spolu s Velmou taky pecka (hlavně ten Shaggy taky překvapil, i když Lillard nepřekonán), Daphne ale špaténka. Jo a ta romance ? Já jsem za ní rád, mě tohle vždy baví, jen mě nasralo že na to jak to řeší celý film, tak to skončí ve stylu "MEZI NÁMI NENÍ CHEMIE, TAK POJĎME ZASE BÝT KÁMOŠI" to jako byla docela sračka. Jinak ale fajn věc na to když si chcete pustit něco fajn na spaní. Zrovna po jedné epizodě Masters of Horror jsem to potřeboval. ()

noriaki

Dobře, vím že že si za to můžu sám, ale neodolal jsem a pustil si i druhý díl. A kupodivu nedopadl tak špatně. Velmě to sekne ještě víc, Daphne je ještě zrzavější, viděl jsem Uhuru a zahrál si i Jefferson D'Arcy. Zápletka je pořád stupidní, stejně tak humor, ale pro mě ten film určený nebyl takže si nebudu stěžovat. Slibuju že případné třetí pokračování už vynechám. ()

Spooner odpad!

A tohle vzniklo proboha proč? Z Velmy je tupá Asiatka, z blonďáka Freda černovlasý pako chodící bez trička a místo vtipného pátrání po strašidlech zde dostaneme milostné párování hlavní čtveřice. Tedy to, co žádný fanda animáků nikdy nechtěl vidět. Větší zprznění klasického animáku ještě nikdy nevzniklo. ()

Radyo odpad!

Přiznávám - nejsem žádný příznivec Scooby-Doo filmů, ale co je moc, to je moc. Tohle bylo fakticky STRAŠNÉ! Cokoliv, co jsem s postavičkou Scooby-Doo dosud viděl bylo oproti této "perle" oskarové veledílo (snad až na S.D. jde do Hollywoodu, to bylo skoro stejně tragické). Když pominu ubohoučké triky (viva Karel Zeman!, ten dělal před 60 lety asi 20x lepší), přeskočím tradičně připitomělý děj ("okořeněný" vztahy mezi hlavními hrdiny) a vynechám děsivě zvolené obsazení (Fred? Shaggy?? Daphe??? Velma???? wtf?????), tak... nezbyde nic. Velké, nafouklé nic. Ne, že bych snad čekal nějakou intelektuální zábavu, ale větší prča je snad i seškrábávání Scoobyho (nebo jakéhokoliv psího) lejna z vlastní boty. ()

muti

v takomto modernom spracovani prehodit tolko veci naruby - Fred nie je blondak (ale blond mu vraj sekne), scooby sa boji buducnosti, Sheggy ide po Velme, Fred je americky asshole sportovec, Dafne nejaka divna pipka, Velma je krajsia ako Dafne... kde sa podeli stare casti? toto sa da fakt pozerat len s 6 rocnymi detmi ()