Scooby-Doo, nemilosrdný psí bojovník proti zločinu, prichádza spolu so svojimi priateľmi Fredom (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggym (Matthew Lillard) a Velmou (Linda Cardellini), aby sa vypravili na Strašidelný ostrov a vypátrali pôvodcu nadprirodzených úkazov, ktoré desia celé miestne prázdninové letovisko. Najme si ich samotný majiteľ ostrova Emile Mondavarious (Rowan Atkinson). (TV Markíza)

AnniqueCh

Co víc si mohl puberťák  který sledoval animovaný seriál Scooby-Doo na stopě o detektivním psu Scooby -Dooby-Doo a partě přátel přát ? No jedině filmového Scoobyho ! Tohle je jedno z nejznámějších, nejsledovanějších a nejoblíbenějších filmových zpracování které znal každý. ()

Gudar

Myslím si, že tento film si oblíbí jen mladší generace a opravdoví milovníci seriálu Scooby-Doo. 2 hvězdičky za ženské obsazení.... :) ()

El_Barto odpad!

Seriál znám, a i ten stojí za starou bačkoru, ale tohle byl děs! Už jenom ti "šampónoví" herci (blonďatá barevná helma místo vlasů, tuna make-upu...). Pro děti max. do osmi let, pak už je to bída s velkým B a případně i dalšími velkými písmeny, takže BÍDA! ()

nadinka

Od komedie člověk čeká, že se pobaví a klidně si trochu vypláchne mozek... to se tady podařilo. Nebýt dětí, tak se samozřejmě na takovou pitomost dívat nebudu,ale nakonec jsem se bavila nad očekávání celkem dobře. Vzhledem k tomu, že známe animovaného Scoobyho, ocenili jsme i podobnost filmových postav. Shagy (nebo že by Slaggy?-dle textu distributora) je prostě super. ()

Elmont

Tak jako, každopádně neurazí, ale že by to byl trhák? Ne, to ne... Je to prostě oddychovka, film podle seriálu... Každopádně se mi to líbí víc než ta dvojka.. ()

bratr_jezek

Převedení kresleného seriálu na hraný film je vždy ošemetné, zde dalo práci sehnat velmi dobré "kopie" kreslených hrdinů. Nejvtipnější jsou scény se Scoobym, zbytek týmu se taky snaží. Scénář trochu skřípe, závěrečné odhalení padoucha je "překvapením" - kromě ústředních postav je tam zbytek jen jako kompars včetně Atkinsona. ()

Indominus odpad!

Vtipné, geniální, skvěle zvládnuté, scenáristicky perfektní a dokonalé efekty - NIC Z TOHOTO VÝČTU SE U TÉTO HOVADINY NEOBJEVUJE!!! Čokla utratit a ostatní minimálně vykastrovat (krom S. M. G.). ()

gabriela.suc

Vzpomínka na moje dětství. Bylo mi asi tak deset let, když jsem to viděla. To se mi to líbilo a bavilo mě. Teď jsem náročnější divák, dávám dvě hvězdy jako vzpomínku na dětství, podobu herců s kreslenými postavami a za oddech. Jinak, někdo psal myšlenku, že postavy s jejich oblečením by zapadly spíše do 60. let a ne do současnosti. Té myšlence dávám za pravdu :) Dvojka se mi líbila víc, tady v jedničce se postavy chovali jak uražené děti. Ve dvojce už jsou ,,dospělejší''. ()

Sylviiik odpad!

I když mám ráda podobně infantilní a ujeté blbiny, tohle je i na mě moc! Děj úplně na nic, animovaný pes břídil a z hlavního herce se mi zvedal kufr! A dětem u toho musí hooooodně klesat IQ! ()

Vrbson

Druhý komentář k "druhému výročí." Je to bláznivé, občas je tam i něco k pousmání, ale tohle pro mě není. Ale Rowan Atkinson v malé roli byl super! ()

Schkeble

Těžko napsat recenzi na tento film, která by zachytila přesně všechny moje myšlenky a pocity. Nelze. Lze, ale nechce se mi. Třeba se k tomu jednou dokopu. Nejlepší live remake v historii kinematografie a budoucí relikvie 00's popkultury pro příští století, která se bude předkládat studentům na Oxfordu jako referenční materiály pro disertační práce. ()

Superman versus zombíci

Superman versus zombíci

16.10.2007

Pokračování Singerova Superman se vrací se odkládá na neurčito. Bylo to víceméně zřejmé už ve chvíli, kdy Bryan odešel do Německa natáčet válečný thriller Valkyrie a Warneři se naplno vrhli do… (viac)