Film nás přivádí do pulsujícího zákulisí skvělou hudbou nabitého music shopu Empire Records. Prožijeme jeden nezapomenutelný a událostmi přímo nabitý den ve společnosti mladých dříčů i ulejváků, ale hlavně snílků a lidí, kteří si užívají spoustu legrace v rytmu hitů Cranberries, Cracker, Bet ter Than Ezra a mnoha dalších rockových skupin. (Warner Home Video CZ)

sta

Film plný hvězdiček, které v době vzniku moc lidí neznalo a hlavně písní, které mnoho lidí nezná dodnes. Ale pokaždé se k tomu velice rád vrátím. ()

decouble

Pure nineties. Miliony Cédéček, Gameboy, účesy podle zpěváků kapel, co zrovna frčely, bezstarostný ovzduší maloměsta a nestydatej twist jako vystřihnutej z Pobřežní hlídky: Máš problém sehnat peníze? - Uspořádej z fleku dobročinnej koncert! ()

dr.fish

Roztomilý naivní film o partičce mlaďasů v prodejně s deskami. Každý úplně jiný a každý úplně stejně "v hajzlu". Nálada výborná, soundtrack světový. Vidět to když mi bylo dvacet, byl bych z toho naprosto vydřenej. Teď se je dojatě usmívám a počítám co jsem cestou ztratil oproti těm týpkům na obrazovce. Milá záležitost. 80% ()

Radiq

Film, kterej ze začátku vypadá poměrně slibně, se promění na středněproudou sračkovitou hmotu, která do vás sype zásobníky klišé a chce se podobat jinejm takovejm typům filmů. Po hudební stránce mě tam cosi zaujalo, ale většina stála za prd (obzvlášť když tam nebyl ani náznak nějaké jiné hudby než kytarové a Rex Manning). Nic jinýho než happy end se nedá očekávat, takže i přes některé sympatické herce se to topí v žumpě plné hnědejch variací na nudu. ()

Simpoch

Milá záležitost s haldou mladých hvězd. Příběh a střih nestojí za nic, ale místo ranního rádia na koleji filmek poslouží... Palec hore. ()

Jazzzz

Tenhle film dost těžce zavání průměrností. Herečky jsou dle mého názoru průměrně pěkné, neoblékají se nijak výjmečně a ani celý film není ničím výjměčný. Má své velmi světlé okamžiky, ale ty má občas i telenovela. Tento film dozajista nebudu vyhledávat znovu, věřím tomu, že je mnoho lepších filmů. (Celkem výborná pecka je začátek filmu v kasínu... :-D ) ()

noriaki

Nevím o co tady režisérovi šlo, ale moc se mu to nepovedlo. Zápletka přímo vybízela k pohodové letní komedii, v níž bude parta podivínů usilovat o záchranu milovaného podniku. Něco jako Vybíjená, ale místo posilovny by tam byl obchod s deskama. Jenže tady se nikdo o nic nesnaží, za jeden provaz rozhodně netáhnou, a zároveň si každý prošel větší osobní krizí. Děj místy dost hořknul, což také znamená, že humoru si tady člověk moc neužije. Ani ta hudba není taková, jakou bych od filmu z půlky devadesátek čekal. Závěr mi ale náladu trochu spravil. ()

Dinosaurier

Zbožňuju filmy z počátku 90. let! Tenhle sice příliš neoslovil, ale námět je naprosto boží! Taky chci job v Empire Records a poslouchat devadesátkový rock každý den! ()

klukluka

Tematicky je to film, kterýmu bych dal rád 5 hvězd a po jeho zhlédnutí výskal radostí. Reálně je to ale afektovaná, nevtipná a místy vlastně docela zlá věc. Pro mě osobně zrádná v tom, že ji zasadili do kulis, ke kterým mám osobní vztah a pojí se mi s bezvadnou životní etapou. Snad proto jsem tomu dal před osmi lety- v roce 2015- tři hvězdy. Dnes se musím trochu nutit i do dvou. Sám sebe podezírám z toho, že jsou obě za Liv. ()

Wally

Z filmu čiší neskutečná pohoda a herci si museli natáčení hrozně užít...aspoň mám z nich takový pocit. Sranda bylo vidět některé budoucí hvězdy vidět na začátku jejich kariéry. Nesmím zapomenout na skvělou hudbu. Jsem rád, že jsem film zkoukl, ale na zadek jsem si z něj neseděl a proto průměrné hodnocení... ()

matmanX

Začátek filmu byl velice nadějný, ale potom to sklouzlo do jakéhosi podivného slepence všeho a zároveň ničeho. Film s tolika zajímavými a na komedii dobře zahranými postavami, který má ovšem tak neskutečně prázdný scénář, se jen tak nevidí. Obsluha obchodu tam vlastně jenom 90 minut skáče, tancuje a poslouchá hudbu, což mi ovšem rozhodně nestačí. Taková nudnější, politicky korektnější verze Clerks, která neurazí ani nezaujme. ()

Joll

Nepopsatelně pohodový film, vynikající hudba, mladí začínající herci, prostě film co neomrzí a jeho hudba také NE! 90% ()

Yojimbo

Skvělý film, z kterého čiší život a radost. Někdy je těžké se v té směsici různých postav vyznat, chaos je všudypřítomný a prostoru pro každou jednotlivou postavu málo, ale i tak je potěšení sledovat partu mladých lidí, kteří se možná nemusí milovat, ale přesto jsou okolnostmi nuceni být nejlepšími přáteli. ()