Cher Horowitzová (Alicia Silverstone) je typická americká tínedžerka z Beverly Hills. Spolu so svojou kamarátkou Dionne (Stacey Dash) majú plnú hlavu nákupov a za nemenej dôležitú podstatu vo svojom živote považujú obľúbenosť u spolužiakov. Cher je síce najobľúbenejšie a najznámejšie dievča na škole, nie je to však také ľahké. Cher to však našťastie zvláda s absolútnym prehľadom a okrem školy si nájde čas aj na rôzne zábavky. Keď do ich triedy príde nová spolužiačka Tai (Brittany Murphy), Cher ju nahovorí na zmenu imidžu. Chce, aby Tai nemala problémy ľudí, ktorí nič neznamenajú. Netuší však, že svojou snahou môže Tai zmeniť viac, než si želá. Svet Cher sa začne oveľa viac komplikovať vo chvíli, keď doňho vstúpia dvaja atraktívni chlapci - jeden je jej nový spolužiak Christian (Justin Walker), druhý, nemenej príťažlivý, je jej bývalý nevlastný brat Josh (Paul Rudd). A Cher náhle zistí, že najväčším problémom je niekto, koho tak dokonale ignorovala a nechápala. Ak totiž zrazu príde láska, je proti nej... Bezmocná! (TV Markíza)

Jenn

Kámo, film, kde zazněj Radiohead a No doubt musí bejt skvělej! Jasně, chvilkama to bylo uboze trapný, chvilkama zase roztomilý a u konce jsem samou láskou blila duhu, ale nevadí. ()

ekzorcist

Alicia Silverstone. Alicia Silverstone. Film. Alicia Silverstone. Podarená karikatúra teenagerstva v 90-tych rokoch. Výborné kostýmy, najmä chlapci boli spravení ako East 17 alebo New Kids On The Block. Alternatívne rockový soundtrack. A hlavne Alicia Silverstone. ()

jjjerry

Pohodová blbost 90.let na odreagování. Když poběží v tv tak nepřepínejte a vraťe se do doby Beverly hills a módy devadesátek. Tak nějak jsem si totiž jako dítě představoval Ameriku =) ()

St0ne

Příběh o bohaté holce, která má všechno a snaží se pomáhat ostatním tím, že z nich dělá stejné fifleny jako je ona. Hm, ztracený čas. 30 % ()

Čako odpad!

tomu říkám slátanina a vykrádačka z 90. let... s frajírkama bez mozku. Dal bych tak 1/2 * za hudbu, ale to by bylo asi vše. Jenom to dokazuje demenci amerických teenagerů... ()

stado

Tak nevím, viděl jsem to vícekrát a stále mne to baví. Alicia je skvělá. Prostě můj úlet a ani se za to nestydím. ()

johysek

Film, který mě okouzlil svým dobovým nádechem, v podobě drahých ale často příšerných oblečků a muziky podtrhující tato léta. Na mě, myšlenka hlavní hrdinky v podobě dělání dobrých skutků, udělala velký dojem. Díky hereckému obsazení má tento film nepopíratelné kouzlo! ()

P@\/EL

Teenagerovská komedie která neurazí, ale ani ničím moc nenadchne. Občas se zde objevil nějaký ten vtípek nebo povedená hláška, ale celkově té srandy moc není. Děj je jednoduchý a více méně předvídatelný, ale rozhodně se na něj dá dívat. Plusové body dávám za sountrack, zejména za The Mighty MIghty Bosstones. ()

Thalin

V rámci daného žánru je to rozhodně nadprůměr. V hlavní roli na pohled vcelku hloupá a povrchní barbie, která má ale ve skutečnosti přeci jen něco v hlavě. Alicia ji zahrála skvěle. Není tu žádná vyloženě rušivá vedlejší mean girl, která každého jen otráví a postavy jsou víceméně sympatické. Což nemůže říct 90% dnešních teens filmů, hlavně pak z řad rychlokvašek od netflixu, kde je většinou hlavní aktérkou naivní koza a manipulativní blboun. Tohle je prostě příjemná a milá oddechovka. ()

Mr.Jokker

Fakt stupidni kravina ale něco to mělo do sebe. Mc je hot kočka s pěkným zadkem a její brown kámoška je ještě víc tasty. Bylo to celkem hot. Ale to jsem jediné pobral protože script mě nebral ()

Chicharron

Co si budem nalhávat - díval jsem se na to jen kvůli sexy idolu devadesátek, Alicii Silverstone, které to vizuálně velmi slušelo, ale kdykoli otevřela ve filmu pusu a pokoušela se "hrát", byla to tragédie a zklamání. Jediný, kdo dokázal film držet nad vodou a převyšoval své herecké kolegyně a kolegy (nepočítám-li hereckou "těžkou váhu" Dana Hedaya) o několik sáhů, byl mladý Paul Rudd, který mne ve filmu překvapil a z jeho výkonu byl cítit skutečný talent. Ostatní je zbytečné komentovat. Takovou sbírku pitek a šampónků by jeden pohledal. Vtipných scének bylo pomálu - nejvíc pobavila jízda na dálnici, ale chvála bohu za kárované košile...no a závěr filmu jsem doslova pros... prospal, takže jak to vlastně dopadlo? ()

Lady ButterFly

Novela z konce 18. století byla přenesena na plátno do doby 90. let 20. století. Já myslím, že to bylo poměrně povedené a Alicia je jako Cher prostě kouzelná! Tento typ filmů není právě šálek mého čaje, ale jo, ráda se na to ještě někdy podívám a vám to doporučuju taky. Příjemná pohodovka na nedělní odpoledne. :) ()