Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Leni-cka

Jediným světlým okamžikem v tomhel filmu byla Liv Tyler, která je docela milá holka... Jinak přehnané, trochu primitivní a nijak zábavné, spíš až otravně trapné... Ale možná je to tím, že tenhle žánr prostě jen nemám ráda a na film jsem šla více méně jen z touhy zahnat nudu, což se nepovedlo... Přesto dávám tři hvězdičky, protože.. ano, už jsem viděla horší. ()

Mrkvič

Tak že by nějaké výrazné zlepšení oproti minulému pokusu? Ani ne. Pro mě dokonce horší Hulk. Jediné, co chi vyzdvihnout, jsou emoce. Vztah Bruce Bannera nebo přesněji spíše Hulka s dcerou generála, který mu jde po krku, je ve filmu tím nejlepším. Jinak herci nemají moc co hrát a příběh je dost jednoduchý. Ještě horší je, že akční scény jsou dost slabý v některých případech docela nedomyšlený. ()

Honzíno

Edward Norton je jednoduše třída a na Liv Tyler se kouká skutečně moc příjemně. Zbytek průměr, akce tedy solidní. Tim Roth je sice na psychopaty jako dělaný, ale v Hulkovi mi moc neseděl. V kinech to musel být asi propadák, chybí totiž klasická blockbusterová vyšponovanost a znatelnější velkolepý rozpočet. ()

LiborGondek

Nejvíc se mi na tom filmu líbí těch pár vteřin konce, kdy se objeví Tony Stark... Jinak jsem rád, že do filmu Avengers producenti vyměnili Nortona za Ruffala. Když to shrnu, je to zcela průměrný film, nic co by člověk vyloženě musel vidět za každou cenu. Hodnotím 60% ()

karlik4801

Neuvěřitelný Hulk není moc příběhově obsáhlý. Jde hlavně o dobrou podívanou. Což je možná trochu chyba, protože postava Bruce Bannera je dosti zajímavá. Zde je ale ztvárněna agresivita samotného Hulka se špetkou romantiky. Timu Rothovi role pasovala. A poslední akční sekvence se mi líbila, velikost přeměněného záporaka, šlo vidět, že je to Hulkův rovnocenný protivník a filmu to celkově slušelo. A Hulk je vizuálně dobře zvládnutý. ()

Helmutek

Ech... Po Iron Manovi je to druhej Marvelovskej počin nový filmový éry, ale je to jako jinej svět. Přitom obsazení i režisér by mohli slibovat, že by to za něco stát mohlo... Jenže ono ne. Pokud člověk nečet předlohu, a ví jen o tom, že to bude film o chlapíkovi, kterej se mění na zelenou příšeru, tak se nejspíš bude obávat, že to moc dobrý bejt nemusí - ať mě ale ten film přesvědčí, řikal jsem si, docela se na to vlastně i těšim. Jenže ono to neni vůbec nic víc než jen splácanina veškerýho klišé, co člověka napadne, když si představí, jak takovej film o zelenym člověkomonstru asi může vypadat. Žalostný a školácky zoufalý triky tomu taky moc nepomáhaj, a když je ještě k tomu hloupej a nezajímavej scénář, tak moc dalších způsobů, jak to ještě spasit, už nezbejvá. Norton se snaží a ne, že by bylo marný... jen je to tak nějak zbytečný, bych řek. O Hulkovi a pozadí jeho mutace se toho člověk nedozví o moc víc, než co tak nějak tipne nebo tuší (až na pár zmínek, že to třeba celý vzniklo v rámci projektu Supervoják, o kterym se mluví i v pozdějších filmech), a tak jedinym dalšim zajímavym prvkem zůstává skutečně jen to, že Hulk je superhrdinou tak trochu proti svý vůli. To ale na celej film nestačí... A levný a účelově rádobyakční zpracování pak nezachrání ani skvělí Norton s Liv Tyler nebo Timem Rothem alias hotelovym sluhou ze Čtyř pokojů. Uvidíme, co Universal udělá s další Marvelovkou - zaostávání za Paramounťáckym Iron Manam je totiž obrovský v téměř všech ohledech a třeba ty odsouzeníhodný triky vinou jenom režiséra fakt nejsou. ()

Ryuuhei

Marvelovka z té doby, kdy důraz na příběh byl přednější, než účel čistě pobavit. A je to fajn, koukat se na to dá. Když si k tomu člověk přičte kanoničnost v MCU, o to větší důvod se kouknout. Jen škoda, že studio ne a ne pustit na Hulka práva a ten se nadále musí spokojit jen se silnou rolí v ostatních Marvelovkách. 70% ()

Lachtaan

Mark Ruffalo je možná borec a sympaťák, ale Edward Norton patří po jeho kariéře z devadesátek již mezi hereckou elitu a po každém jeho dosavadním snímku, který jsem doposud viděl, mám z jeho odvedené práce vynikající pocit. A třebaže je Incredible Hulk z již dávného roku 2008 téměř nepodstatnou částí celého MCU, najdou se chvilky, kdy hloubavě přemýšlím nad tím, jak by Avengers vypadali s Edwardem, pokračujícím v jeho rychlé zelené roli. Poté se ale opět dostavuje fakt, že jsem Neuvěřitelného Hulka viděl naposedy před cirka 4 lety, kdy jsem na sci-fi filmy zhlížel jako prostý dětský divák. Dnešní Marvelovky se s jejich začátkem před celou dekádou nemohou srovnávat, taky jsou už bezmála jedinými vědeckofantastickými snímky, které záměrně vyhledávám, nejlépe i v kině. ()

Beky

Velmi povedený comicsový film, nehraje si na filozofické dílo ( viz. Ang Lee ), ale za to srší akcí a poměrně dobře baví!! Edward Norton se do role hodí, doufám, že bude i v dalším díle, Tim Roth jako záporák nebyla vůbec špatná volba a zbytek sestavy lahodí oku i sluchu!! Po trikové stánce se jedná sice o průměr, ale v tomto filmu vůbec nevadí, spíš naopak prohlubuje jádro věci v comicsech a ne ve skutečnosti!! A ještě jednou doufám, že třetího dílu se ujme znovu Louis Leterrier, který se určitě poučí z chyb ( bral bych ještě více akce:) a dopříště připraví ještě větší Hulk-Smash, něž kterého jsme byli svědky na konci filmu, i když nebyl vůbec špatný!! Jednou větou: Kdo Hulka nasere, strachy se posere:)! ()

lennyd

Lidské tělo je zvláštní organismus - někdo když lže, tak se potí - někdo se zase červená, když se stydí, a někdo holt zezelená a zesílí, když je naštvanej. To poslední je případ Bruce Bannera (Edward Norton), který na sobě kdysi aplikoval gama záření, a které mu dalo tuto zajímavou vlastnost. Nyní se skrývá kdesi v Jižní Americe, a korespondenčně se pokouší vyléčit - s pomocí vědce na americké univerzitě. Bohužel je brzy vystopován, a ve stopách mu je generál Ross (William Hurt) se svým nově vytvořeným supervojákem, majorem Blonskym (Tim Roth). Ten byl naočkován částí krve samotného Bannera, a také získává superschopnosti. Jak dopadne jejich vzájemný souboj? A přežijí jej nevinní kolemjdoucí ? ... Nepřímé pokračování pár let starého Hulka od Ang Leeho vzal do rukou Louis Leterrier, vyměnil hlavní postavy a jedem dál. Bohužel pro mne šlo povětšinou o změnu k horšímu (vyměnit Jennifer Connely za Liv Tyler? no nevím). Edward Norton nebo Eric Bana, myslím si že je to prašť jak uhoď, stejně je povětšinou zelenej a animovanej. Skvělý je ovšem Tim Roth, voják každým coulem. Jak jsem psal u minulého Hulka, jakékoliv efekty už v dnešní době nejsou problém, i když musím opět přiznat, původní Hulk se mi líbil o něco víc. Určitě tento film nezklame, ale ... nepřekonal svého mladšího bratříčka. Takže asi tak... ()

tomxxx

Nenatchne ani neurazí. Na tento film sem šel opravdu z nudy a příjemě mě překvapil. Casting byl vynikajicí, ale příběh lineární bez zvláštnosti a nutnosti zapnout při něm mozek. Ale podle traileru jsem čekal odpad jako je Spider-man. ()

Gar-mogoth

Rozhodně je to lepší než předchozí Hulk z roku 2003. Film má i několik nudných pasáží, ale akce je na komiksovku velmi podařená a snímek je celkově nadprůměrný. ()

Santa666

Tak jsem si potvrdil, že Hulk prostě sám celovečerák neutáhne, akce je pěkná, což o to. Problém mi ale dělá fakt, že zelenáč má neoriginální nepřátele a slabou komksovou mytologii. Žádný čistě Hulkovský komiks jsem zatím nečetl, ale jestli v každém sešitě dává přes hubu těm samým nepřátelům, tak ani žádný komiks s ním v hlavní roli mě neláká. ()

BoncheR

Neuveriteľný dôkaz toho, že americká armáda nikdy nevyčerpá svoju bohatú studnicu arzenálu. Aj keď "little nasty hulk" rozdrtil polovicu parku a tiež tie dva "zvukomety," ktoré ho tak zdržovali... aj vtedy sa nájde vrtuľník, ktorý by sa aj tak objavil, lenže to by ho možno nebolo treba.... Toto nemyslíte vážne! Načo bol dobrý tento film? Úplne na nič, nebol ani plný napätia, ani akcie, prázdna ničota obsahujúca nevýrazné postavy, a všetko to ťahá jedine Norton. Slabé, Marvelovské filmy majú podstatne väčší potenciál (viď. Avengers), toto len zožralo peniaze a žiadne nevynieslo. Oceňujem jedine začiatok, kde ako tak naznačili, že to bude súvisieť so Stark Industries a spol. Slabota. (( 40% )) ()

Petr23

Naprostá pecka, už dlouho se mi u filmu nestalo že sem koukal a koukal a koukal, ani sem nemrkal. natolik mě ten film uchvátil... ()

Mihail123

Takmer ultimátne herecké obsadenie (Prečo Edward... Prečo?), strašné efekty, ktoré hraničia z lacnou videohrou a... Leterrier. Za Downeyho na konci 1*. Hulk sa rozhodne na filmové plátno nehodí. A nikto ma nepresvedči o opaku. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt