Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

daEmoNickY

Takhle si představuju dobrý film. K porovnání doporučuji předchozího Hulka z 2003. _______ stranou ____ Nechápu pár věci ... že stejný režisér tak dojebal Souboj Titánů a že je tak moc možné dojebat komiksový flim (verze 2003). Jsem vděčný Angu Leemu protože nastavil minimální laťku a ukázal jak nemá film o superhrdinovi vypadat ... jeho film se bude ještě dlouhá léta učit na filmových školách jako reader digest toho co je špatně. ()

panMartin

Takový malý pokračování s jiným hereckým obsazením a pokračování jedničky hledání Hulka a zabít ho! Mělo to svoje slabší momenty, parádní byla bitka ve městě. Nicméně představitel hlavního záporáka Tim Roth, je naprosto dokonalej a je snad jeste lepší, když není změněnej. Co se tíče Nortona hraje slušně a když je na scéně Hulk, tak je jedno, jakej herec ho představuje. ()

HorrFi

V rámci sci-fi můj nejoblíbenější film. Nemám moc rád sci-fi, protože jsou o věcech, který se fakt nikdy nemůžou stát, ale Hulk mě bavil, ale dalo se z toho vytěžit mnohem víc, škoda ()

DannyJ

Přijde mi to o něco horší než Hulk s Ericem Banou. Edward Norton mi do role Hulka prostě nesedne. Opravdu mě to ničím moc nezaujalo. ()

wendelin9

O trošku lepší, než první díl, bohužel mi ale přišlo, že jsem se 112 minut koukala na to samé: Schovám se jako nenápadný kluk, pak se naštvu, armáda se mě snaží zničit, uklidní mě moje jediná láska. Pak se zase schovám, naštvu se etc. etc... Zelený chlapík mi byl sice sympatičtější, ale pořád tomu něco chybí. ()

Nivenx

O něco málo lepší jak Hulk z roku 2003, je rozhodně lepší v bitkách a akci. Zkrátka typický blockbuster - vypnout mozek a bavit se nad max souboji. 60% ()

URBAN

Pro mě mnohem , mnohem , ale mnohem přijatelnější než Leeho " původní " Hulk navíc casting se pěkně podařil Norton jako Hulk co si jiného přát ? Kromě toho přítomnost ( ikdyž krátká ) Roberta Downeyho potěšila ( 5.5.13/TV ) ()

SeanLSD

Schéma v podstate totožná s IRON MANOM. Klaďas, velice chytrý a postihnutý niečím, čo si nepýtal, má niečo, čo chce záporák, lebo je to vojensky využiteľné. Záporákovi sa to podarí ukoristiť a vytvorí tak väčšiu, silnejšiu a hnusnejšiu verziu klaďasa. Ten ale samozrejme zvíťazí, lebo je autentickejší, originálnejší, ozajstnejší... - a klaďas. Oboch hrajú charakteroví oscaroví herci, obom k tomu drnčí veľmi efektná muzika...  akurát že Banner je popredu jeden film, k jeho premene došlo už dávnejšie, Tvárenie sa, že HULK Anga Leeho neexistuje je vyslovene trápne, keďže tento film na neho nadväzuje tak priamo, ako súvisia máloktoré iné dva "oficiálne" filmy MCU. Navyše dvaja Hulkovia s odlišným prístupom sa krásne dopĺňajú - druhý nahrádza to, čo v prvom predsa len trochu škrípalo. Leterrier je totiž v akčných scénach ďaleko presvedčivejší a jeho dielo, o čo viac remeselnejšie, má parádny drajv a tempo. Navyše má k tomu úžasne exotické brazílske prostredie, takže aj keď to nie je nijako hlboké či preíkané, nechápem prečo si toľkí diváci myslia, že IRON MAN je úžasný, ale NEUVERITEĽNÝ HULK ťažko priemerný... ()

trojtmberk

Zelenou mám rád, vždycky mám po ní příjemně větrově v puse, ale po tomhle zelenáčovi zůstala už podruhý jen neidentifikovatelná pachuť, něco bude špatně. ()

Hafran

Netradiční komixová postava zpracovaná naprosto sterilně. I když Hulk je vždycky na pomezí akce a psychologického dramatu ani jedna složka tu není ani trošku nápaditá. Verzi z roku 2003 (The Hulk) mám o poznání raději a to i když tam není Ewan McGregor..! ;) ()

eye candy

Bruce Banner si tak dlouho hrál v laboratoři se zkumavkama až se ucho utrhlo a jakýmsi radioaktivním ozářením se z něho stal nasranej zelenej king kong. Později si samozřejmě uvědomil že to není žádná sranda, trochu víc vzrušení a emocí a člověk se probudí polonahej v pralese v jižní americe. Je to sice pořád o něco málo lepší než se v pátek setnout v knajpě za rohem a vzbudit se o týden později v las vegas, přesto je to dost nepraktický a teď když si k tomu připočteme ještě šílenýho strýčka Sama za prdelí, je jasný proč chce tu zelenou potvoru ze sebe dostat pryč. Co se nedá Hulkovi odepřít je fakt silný herecký obsazení a výborný finále, přesto tak nějak převládá pocit, že se nejedná o nic jinýho než další z dlouhý řady comixových adaptací bez špetky invence a tentokrát navíc bonusově s naprostou nulou humoru. Ale jinak jako comixová akční rutina to není špatný ()

Triple H

Prvý Hulk bol možno až priveľmi experimentálny a príliš sa nimral vo vnútorných pocitoch postáv. Tento novší sa pre istotu zase v postavách nebabre takmer vôbec a ponúka nám len hutnú dávku obstojnej akcie. A obstojná v tomto prípade mne prosto nestačí. Niežeby sa to nedalo pozerať, ale pokiaľ postavíte celý svoj film de facto len na akcii, tak si potom dajte sakra záležať, aby stála naozaj za to (obzvlášť v prípade tak nákladného projektu ako Hulk). Všetky scény s Hulkom sú akési nemastné-neslané, pričom efekty miestami dosť kolíšu. Obsadenie sa tiež posunulo do povedzme exotickejších rovín. Norton je fajn a evidentne sa snaží, rovnako aj William Hurt je celkom solídny. Liv Tyler pôsobí trošku od veci, no a Tim Roth je ako ostrieľaný armádny veterán obsadený úplne mimo. Ako oceňujem na filme jeho priamočiarosť, ale trošku prihodiť na psychológii postáv a urobiť veľmi fádny dej zaujímavejším by bolo ku prospechu veci. Takže chce to asi nejaký mix medzi prvým a týmto Hulkom. Do tretice? ()

Laerry

Norton je o něco lepší než Bana, ale stále to není ono. Snad to už konečně napraví Ruffalo (do třetice všeho dobrého, že... protože ty nesčetný reinkarnace, upgrady a facelifty jsou už vážně směšný). ()

Estrellita

Jednoznačně lepší než Leeho Hulk. Přestože logika opět krapet (dost) pokulhává a celý film vlastně stojí jen na akci, koukat se na to dá a doopravdy to nudí jen v několika chvílích. Mé hodnocení samozřejmě pozvedla "Arwen" Liv Tylerová, tu od Pána Prstenů upřímně zbožňuju... A taky Tony Stark, který byl skvělou tečkou. 40% ()

filmmovier

4 hvězdy pouze za to, že je Neuvěřitelný Hulk lepší než Hulk Anga Leeho. První hodinu převládá nuda, zbytek je naprosto parádní a akce je suprová. Norton nic moc, ovšem Hulk výborný. Zeleňák tentokrát dostal jako soupeře sobě podobnou příšeru, který je Hulkovi rovnocenným soupeřem. Nejlepší byl ve filmu Tim Roth, který Nortona nechával hodně za sebou ve stínu. Z druhé poloviny zklamáni nebudete, přesto se jedná o slabší komiksovku. Hulkovi to prostě jde nejlíp v týmu... 75%. ()

chelseaman22

Když (doslova) milujete komiksové postavy, tak je vám vážně tzv. "šum a fuk", že skvělých věcí je jako šafránu (pro neznalce trhu s kořením - šafrán je 3. nejdražší koření světa). Vyjma Hulka bylo zajímavé sledovat paničku Aragorna z Pána prstenů (slyší na jméno Arven). Je až neuvěřitelné, jak moc byla po celý film nadržená! Její tatík byl k ničemu (zřejmě filmový nadšenec, ale spíše neherec). Ale konec stál za to - příchod Tonyho Starka do baru + nabídka členství ve skupině Avenegers, kterou snad HULK přežívajíc v kanadské divočině přijme. 75% K 3.10.2012 výdělek celosvětově: $263,427,551..........335. nejvýdělečnější snímek historie - ERGO ztrátový projekt ()

AntonG.

Zpočátku to ještě vypadalo celkem zajímavě, ale s každou další minutou to šlo víc a víc k šípku. Nebýt té relativně obstojné závěrečné CGI bitky, byla by z toho 1*. Z mého pohledu naprosto nefungující a nudný film. Vše to začalo už castingem. Norton se prostě pro Hulka nehodí a Banovi či Ruffalovi nesahá ani po kotníky. Co se týče Tylerky či Hurta, tam jsem na vážkách, jestli katastrofálně selhal casting, herec samotný či scénář... případně kombinace zmíněného (u strašné Tylerky to vidím na všechno). Alespoň ten Roth ujde. K tomu připočtěme občas rozpačité efekty, podivné návaznosti mezi záběry (třeba počasí je tu občas srandovní, např. během jedné akční scény praží slunko, pak se vystřelí jakási raketa, udělá to ohínek... který vzápětí uhasí těžký déšť za naprosto zatažené oblohy (!)... na to navazuje scéna po pár hodinách zase za sluníčka, střih a zase jsme v černotě a dešti...), debilní chování postav a tuny nelogičností v níž vládne vše okolo vynalezení léku a taky nesčetné útoky vojáků na Hulka s kulomety, tanky atd. Jak má diváka bavit tahle totální debilnost zelených mozků a generála samotného. To jako máme věřit tomu, že jim ještě stále nedošlo, že tyhle konvenční zbraně na něho nemají vůbec žádný efekt? Jak takové scény pak vůbec můžou bavit? Děs a běs. 30% ()

Motinski

Hulk ako jeden z najsilnejších superhrdinov dostal jeden z najslabších sólo filmov. Vadili mi efekty, prvoplánový príbeh, finále ako z počítačovej hry a dokonca aj môj obľúbenec Norton mi sem nesadol. Marvel v začiatkoch nebol bohviejak inovatívny a celý film je iba rýchlokvasná jednohubka pre kino na ktorú sa rokmi podľa mňa úplne zabudne. V porovnaní s Iron manom ktorý vyšiel v rovnaký rok ide o trestuhodné zahodenie šance na zábavný blockbuster. Nemôžem sa ani ubrániť pocitu že väčšina filmu je len akási príprava na posledných 15 minút. ()

Remivsremi

Neprávem opomíjený až zatracovaný úvodní přírůstek do celého MCU. Dobří herci, jednoduchý, přímočarý příběh a hlavně zábavná akční složka s dostatečně velkým, výbušným finále. Na rozjezd MCU gigantu, který je dnes pilířem hollywoodské zábavy, to bylo více než adekvátní. Ano, Iron man je kvalitnějším počinem, ale ne zas o tolik. Hulk je to zábavný a pro mě funguje lépe než například první Cap, Strange či Ant-man. Krásných 70%. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt