Sebastian Valmont (Robin Dunne) sa zamiluje do naivnej Danielle Shermanovej (Sarah Thompson) - a aby získal jej srdce, rozhodne sa skončiť so svojím nezáväzným životom. Jeho zhýralej nevlastnej sestre Kathryn Merteuilovej (Amy Adams) sa ale vôbec nepozdáva, že dal prednosť naivnému dievčaťu. - dúfa, že všetko prekazí, keď Sebastianovi ponúkne dvakrát toľko vášne a sexu... (TV Doma)

Chrustyn

Další z pokračování, které se snaží přiživit na úspěchu prvního dílu. Tohle nemá s prvním filmem takřka nic společného a je to úplně o něčem jiném. Ale občas docela sranda. ()

korbitch22

Totální uživatelské odbourání tohodle filmu lze pochopit hned několika způsoby,mě napadá třeba negramotnost,na místě by mohla být i absence vkusu pro humor a pochopení no a možná taky povrchní a svrchovaný pohled na pokračování a to přesto,že to ani pokračování není.Režisér kultovní jedničky vzal stejný námět a rozhodl se ho udělat krapet veseleji.S filmem nemám sebemenší problém,hlavní hrdnina skvěle hláškuje,příběh má co nabídnout a finále je překvapivé a zvrácené.Pro mě to bylo 84 minut nefalšované prdele a dokázal sem se naprosto odprostit od faktu,že je to vlastně parodie na první díl a ten leč ho ze srdce miluji,ze své paměti při sledování tohodle vypustit a proto sem se dokázal dokonale bavit.Vaše přijetí je více než směšné a nezasvěceným divákům doporučuju,aby hodnocení absolutně nebrali v potaz,je to pohodovka na oddychnutí. 70% . ()

eraserhead666

Tady asi nešlo udělat nic jiného, než z předkračování známého, oblíbeného a tu a tam hodně ceněného (třeba mnou) filmu, udělat v podstatě komedii. Ano, protože hodně často se u filmu zasmějete. Příjemné je, že většinou nejde poznat, zda to byl záměr nebo ne. Už ta úvodní scéna, která v podstatě kopíruje tu z prvního filmu jen s jinými aktéry... Nejdříve jsem se přeobsazení mladších postav obával, ale minimálně u Catherine se záměr zdařil, Amy Adams si svou roli užívá skoro tak dobře jako S. M. Gellar v jedničce. S prequelama je zpravidla problém, že nejednou mění pohled na původní příběh. Stejně jako tady tenhle díl mění pohled na Sebastiana. Jde jen o to, zda to divák přijme pozitivně nebo negativně. Ale pointu má tohle zajímavou. A nakonec to přeci jen zapadne. Nemá to však už ty koule, testosteron, tah na bránu a parádní výběr hudby jako předchozí snímek. I to je úděl prequelů, neboť přichází s něčím, co už tak nějak známe. 2.5* ()

MáŠa

Dal bych i větší hodnocení, protože se rád zasměju a ani pohled na krapet nezkušenou sexy ženu neuškodí ;-) , bohužel film má až moc velké černobílé vidění světa a některé z charakterů dost přehrávají. Jde hlavě o postavy celkem dost sexy žen, s kterými byste se chtěli milovat měsíc v kuse, a oni se chovaj víc naivněji, než u nás třináctiletý holky na vesnici. To jaksi ne, ten výsledný dojem je tím hodně ovlivněn. Jinak v poho, film se mi líbý i přes ten jeho až přes příliš "šokující" závěr, kterému se zrovna moc věřit taky nedá. ()

Morholt odpad!

Každé zpracování Laclosova románu má něco do sebe. Tedy kromě tohoto. Něják jsem nepochopil, proč Kumble natočil prakticky ten samý film, pouze s jinými herci a nutno podotknou, že s herci mnohem horšími. Dvojka tak vyzněla jako velmi nepovedený remake jedničky. ()

Lacike

Nechápem to nízke hodnotenie. Mne sa to páčilo už pred rokmi a stále ma to baví. Naviac na to, že to zostrihali z niekoľkých dielov zrušeného seriálu, tak je obdivuhodné, že to po dejovej stránke bez problémov funguje. Obsadenie je menej hviezdne ako vo filme, ale zo sexy mrchy Amy Adamsovej sa medzitým stihla stať hviezda. Robin Dunne funguje rovnako dobre ako Ryan Phillippe a vzhľadom na to, že je to prequel a je menej skazený, tak je jeho postava sympatickejšia. Sarah Thompsonová síce na Reese nemá, ale aj jej by som bez problémov podľahol. Celkovo si ale tento diel zachoval rovnako vtipné dialógy, dobré herecké výkony a svižnú réžiu ako jednotka. Vidno, že to točil ten istý človek. K dokonalosti mi tam chýba len podobné vyústenie ako v jednotke, ale keďže je to prequel, tak Sebastiana na konci čaká nemilé prekvapenie vďaka čomu sa z neho stane ten parchant akým bol na začiatku jednotky. Škoda, že z toho nevznikol seriál. Mohla to byť rovnaká zábava ako prvý film. 7/10. ()

BoPo

Jediné čo má film spoločné s úspešným predchodcom je názov. Inak je to po všetkých stránkach veľmi slabá kópia. ()

Tommassi3 odpad!

"Vždycky jsem chtěla bratra, ale u Bloomingdalea je měli vždycky vyprodané.." Replika k popukání, že ?? Přiznám se, že jsem si během sledování tohohle videohnoje marně celou dobu lámal hlavu, který druhý režisér natočil místo sequelprequelvariace svého velmi úspěšného a rozhodně i skvělého filmu, který už sám navíc platil za variaci legendární látky, jeho přímo učebnicovou parodii, aniž by si byl však svého tvůrčího kolapsu vůbec vědom.. No, druhého neznám, nicméně Roger Kumble to dokázal, čímž vlastně svůj nejlepší snímek naprosto shodil, aby pak ještě několikrát znovu potvrdil, jak moc bezradným tvůrcem vlastně je.. Scénář bez jediného dalšího dobrého nápadu, na němž je skutečně vidět, jak rychle ho Kumble vyzvracel, místo talentovaných herců banda nehezkých nýmandů a nesmírná lacinost, co na tu nekonečnou atmosféru trapnosti, která prostupuje celým filmem jako rez, jen znovu hlasitě upozorňuje.. A tak vlastně vůbec nezáleží na skutečnosti, že Velmi odpudivé, teda vlastně nebezpečné, známosti 2 měly původně plnit roli pilotu k připravovanému seriálu plnému naprosto nesympatických loutek, z jehož realizace však nakonec díkybohu sešlo.. Sračka jako sračka, ať už filmová či seriálová !! ()

Chermy odpad!

Díky televizi si své znalosti občas obohatím o filmy které neměly nikdy vzniknout. Stěží se dá uvěřit, že jej má na svědomí režisér jedničky. Ovšem když se podívám na jeho následující filmy, je spíš těžké uvěřit, že natočil onu výbornou jedničku! ()

tibenskym

S jednotkou samozrejme neporovnateľné, spracovaním a hereckým obsadením úplne na inej (nižšej) úrovni. Ale ako samostatný film to bolo zaujímavé a vtipné. ()

jahol

Ano, zbytečná splácanina okořeněná mizernými hereckými výkony. A bod dolů za to, že si oklikou vypůjčila název tak dobrého předpředchůdce. ()

Marek1991 odpad!

Pokračovanie na ten istý motív s množstvom podobných vecí. Podľa mňa to bola úplná zbytočnosť, nuž peniaze vytĺkať bolo asi prednejšie. Totálne nezaujímavý film s otravnými rečami a dejom. Teenagerská komédia na téma sexu v tomto podaní trapas. ()