Akční megastar Wesley Snipes (trilogie Blade, Šerifové, Přepadení ve vzduchu) představuje v tomto nepředvídatelném, výbušném kriminálním thrilleru profesionálního lupiče, kterému se jeho divoké kousky začínají vymykat z rukou. Kapitán Jack Tulliver (Snipes) je bývalý člen oddílu Delta Force. Teď ale vede bandu lupičů, která se chystá přepadnout obrněný vůz převážející vzácný náklad. Perfektní plán se ale poněkud zvrtne a oni skončí s obrazem Van Gogha. Navíc se jeden z Jackových kompliců stává rukojmím sadistického ruského gangstera, který se k loupeži připletl. Tulliverovi zbývá jediná možnost: sebevražedná záchranná mise, kde se z protivníků stávají spojenci, z nejlepších přátel noční můry a kde přežít znamená překonat sám sebe. (oficiálny text distribútora)

Maty85

Klasický béčko jakých je k vidění spousty. A Snipes točí poslední dobou jedno za druhým. Pár dobrých akčních scén se tam jistě najde,ale to je asi tak vše... ()

otík

Wesley Snipes začal bez jakýchkoli rozpaků točit levná béčka a tohle se mu docela povedlo. Jde o vtipnou, občas i velmi svižnou podívanou, která má svou největší slabinu v hodně nudném středu, jež je naštěstí obalen kvalitní akční podívanou. Snipes si zahrál věčně hláškujícího zkušeného zloděje, kterému krádež několika milionů nevyjde podle svých představ a musí se o holý život prát jak s ruskou mafií, tak rumunskou policií. Ano, kdoví už kolikátý akčňák americké produkce se odehrává v Rumunsku a filmu to docela sedí. Vedle slušných (i když zcela nereálných) střílecích scén dominují filmu velmi dobře natočené automobilové honičky a bouračky. Ty se opavdu povedly. A nebýt několika levných a zbytečných střihů, dalo by se mluvit i kvalitní podívané. I tak ale jde o zábavnou formu lepšího akčního béčka, do kterého se "úspěšně" ponořil plnou silou bývalý áčkař Wesley Snipes. ()

hans500

Slabší nadprůměr v žánru akčních filmů. Wesley Snipes hodně dobrý, scénář průměrný, dobré akční scény, průměrný scénář. ()

asirtes

Netrvalo to trochu dlhšie? Mne sa totiž niekedy medzi 27 a 33 zívnutím tak zazdalo. Človek už dneska ani tým názvom nemôže veriť. Kam na to chodia, takto balamutiť nenaklonované ľudské pokolenie. ()

Scar odpad!

Predstavte si policajnú naháňačku v centre mesta. Hlavný hrdina Wesley Snipes, skúsený vojak, teraz lupič dokonale kľučkuje úzkymi uličkami. Nastáva zrážka policajného auta s osobným, ktorá vyvrcholí výbuchom. "To muselo bolieť" neodpustil si vtipnú hlášku s úsmevom na perách hlavný hrčina nehladiac na to, že v osobnom automobile mohla sedieť rodina nevinných ľudí. Hlavné je, že ho ešte nedostali. Ano, kakéto atipické správanie môžeme sledovať v tomto "trháku". Moje odporúčanie: RUKY PREČ! ()

Guzo

průměrný akčňák, kterému nemůžu dát víc než 2* s ohledem na mé ostatní hodnocení.. Pár scén je tu ale podařených. ()

Nepi

Takový lehce nadprůměrný akčňák s Wesleyem Snipesem...slušný akční scény,souboje a honičky po Rumunsku...Wesley na to eště pořád má.... ()

ssfan

Velké zklamání. 7 vteřin je jeden z nejhorších filmů se Snipesem, jaký jsem kdy viděl. Již od úvodu vypadá vše velmi béčkově, dialogy jsou slabé, přestřelky taky nic moc. Nebyl tu snad ani jeden pořádný souboj. Jediným kladem je jsou honičky v autech a docela dobré téma filmu. Jeho zpracování však stojí za starou bačkoru. Vůbec jsem se nepobavil, takže hodnocení dávám nízké - 2 hvězdy (35%). ()

Lukoboss

Akční nálož, kterou sráží zbytečná komplikovanost. Snipes je v pohodě, hraje tak, jak je u něj zvykem, ostatní jsou tam nějak navíc, ale bez nich by to samozřejmě nešlo. Nejvíc mě ale dostalo auto, které Snipes omlátí při automobilové honičce hned v úvodní scéně, a pak v něm jezdí ještě na konci filmu!! To je teda machr. ()

Haymar

Blade:Trinity a daňové úniky (což bohužel není film, ale realita) nastartovaly Snipesův strmý pád do smrdutých bažin déčkové-video-produkce. Wesleyho současná kinematografie až nápadně připomíná filmy jiného "herce" (kdysi dávno též akčního-macha, dnes již směšné karikatury sebe sama) - tlouštíka Stevena! ()

klokyn

Úplne zmätený strih, ktorý pôsobí strašne rušivo, zráža celkovú kvalitu neústupne dolu. Navyše zisťujem, že Snipesa prestávam mať rád. Natočí ešte normálny film? ()

Hermez

Ve filmech jako Podfuck apod. jsem zmatený, protože přestávám já sám zvládat tok zvratů a informací. V případě 7 vteřin jsem byl zmatený, protože dlouhá úvodní akční scéna jednoduše celá matoucí byla. A rozpačitost se táhne i zbytkem filmu. Popravdě jsem to nedokoukal, protože jsem u toho regulérně usnul. Je ale spousta větších filmových (i B-akčních) průšvihů, a tak dávám zasloužené 2*. ()

BOURQUE

Typický, priemerný béčkový film so všetkým, čo k tomu patrí. Aj keď v scenári je fantázia, herci, herečky ale hlavne režisér si nedokázali využiť „priemerný“ potenciál. Naháňačky autom a akčné scény sú len priemerné. Škoda, veľká škoda, že ani Wesley nedokázal podať lepší výkon. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

pravo

Aj keď mám Snipesa pomerne rád tak tento film by som si znova nepozrel. Celková charakteristika filmu by sa dala zhrnúť, že sa jedná o úchylnosť scenáristu a režiséra, pretože postavy postrádajú akúkoľvek autenticitu a dialógy sú proste strašné. Dej filmu sa snaží byť akčný, ale miestami to vypadá akoby práve Rumunsko bolo vhodnou lokalitou na absurdnosť a hlúposť. Viem, že W. Snipes nepatrí k TOP hercom, ale spojiť svoje meno s touto snímkou je aj tak podraz voči jeho fanúšikom. ()

mi-ib

Dost nuda. Už to, že se to odehrává v Rumunsku, slibuje dosti lacinou podívanou. Wesley Snipes je tu spíš taková nálepka na film, aby se lépe prodávál. Nebýt jeho jméno na obalu, tak si tohoto filmu ani nevšimnu. Avšak to co utratili za Snipese, tak to ušetřili za levné natáčení ve východní Evropě s no name herci. Ani zápletka a děj není ničím originální. Přesto docela mě zaujal Pete Lee-Wilson v roli retardovaného ruského gangstra. ()