George Banks má už bílé vlasy, ale pořád se ještě cítí mladý. Zdá se mu, že má život před sebou: dvanáctiletý syn Matt se doma ukazuje jenom na jídlo a starší dcera Annie se čerstvě vdala. Už to byla pro milujícího otce velká rána. To však byl jenom začátek: jednoho dne Annie překvapí rodinu zprávou, že čeká dítě. George se nedokáže smířit s tím, že bude dědečkem, ale ani pokusy s barvou na vlasy a s prodejem starého rodinného domu na skutečnosti nic nezmění. Starostem však ještě není zdaleka konec: obyčejně tak spolehlivá manželka Nina přichystá muži další nečekané překvapení. Vyplašený George se musí začít připravovat na příchod hned dvou miminek. Devět měsíců uplyne jako voda, celá rodina se chystá na šťastnou událost, jen George pořád ještě neví, jestli se má víc těšit, nebo bát... (oficiálny text distribútora)

pufina

Druhý díl, ani ten u mě však nezklidil příliš velký úspěch. Příběh moc nepobaví, ale ústřední dvojice to opět zachránila svými výkony.. ()

Juto

Tento film funguje tak dobre jednoducho preto, že každý jeho moment je naplnený radosťou, ktorú nové dieťa prináša na svet. Je to príjemná rodinná komédia. 6/10 ()

Šimpy

Skoro lepší než jednička, výborný S. Martin, okouzlující D. Keaton, vynikající M.Short, jedinečný Eugene Levy. Nejlepší scéna filmu? Bezpochyby když George koupí zpátky svůj dům. "Šel jsem za Ninou a řekl jsem ji, že jsem koupil našemu dítěti dárek." Nejdojemnější moment. ()

Tyny

Druhý díl, který je pomalu na stejné úrovni jako předchozí, tudíž si zaslouží stejný počet hvězdiček. Steve svou roli zahrál skvěle, bavilo mně to, ale opět nijak nepřekvapilo. ()

JohnSmith

Příjemné jen možná trochu zbytečné pokračování. Co naplat,to je Hollywood,když dává kráva mlíko,tak proč ji nepodojit úplně. ()

Jello Biafra

Nemám rád Stevea Martina, ako komik je totiž úplne jalový. Jeho zmätené výrazy a vtípky mňa nikdy nedokázali zabaviť. No a nie je tomu inak ani u pokračovania už tak ľahko priemernej komédie, kde sa tentoraz stáva zároveň dedom aj otcom. Už námet filmu zaváňa lacnosťou a napríklad postava, ktorú tu hrá Martin Short je vyložene na odstrel. ()

Tejkina

Moc často se mi nestává, že by se mi druhý díl filmu líbil více než ten první. Tohle je ale zrovna ta výjimka, zatímco jednička je pro mě spíš průměr, tak dvojku naprosto zbožňuju. Za mě geniální komedie :) ()

Wally

I pokračování předchozí oblíbené komedie má grády. S. Martin exceluje a všemu dává zase jako předtím třešničku na dort výkon M. Shorta, který je prostě k nakousnutí :-) ()

Paity

Film ocení hlavně lidé, kteří už mají nějáké děti a nemusí to být zrovna dítka dospělá.Říkám to z vlastní zkušenosti. Dříve jsem to jednoduše nedokázal tak ocenit. Film totiž otevírá (i když to třeba není vyloženě jeho cílem) spoustu otázek trapící rodiče či nastávající rodiče. To vše velmi vtipnou formou. ()

Teg

Levná a předvídatelná americká komedie. Ale platí to samé co o předchozím dílu. Přidejte si hvězdičku, pokud jste pod vlivem hormonů :) Uberte dvě, pokud nejste. ()

Yardie

Komedie bych tomu asi neříkal, spíše ten rodinný film. V podstatě takové nepříliš vtipné situace, záplatka taková nic moc, mám pocit, že to mohlo dopadnout lépe. Už jsem to ani nedokoukal, protože mě to strašně otravovalo. Ale viděl jsem i horší... Howgh! ()

Angie91

Druhý díl mám snad raději než první- i když je pravda, že 1 je klasica. Ale stejně, obarvené vlasy Stevna Martina a jeho 2. míza :-), která by mu neodolala? A starosti a péče o dvě budoucí maminky- matky s dcerou... Tomu se prostě nedá odolat! ()