Už siedmy mesiac trvá krutá vojna vo východoázijskom Shadaloo City. Psychopatický diktátor generál M. Bison (Raul Julia) okrem svetovládnych ambícií s obľubou láme nepohodlným ľuďom väz. Veliteľ miestnych jednotiek Zjednotených národov plukovník William F. Guile (Jean-Claude Van Damme) má len sedemdesiatdva hodín na to, aby sa pokúsil o nemožné: infiltrovať shadalooské podsvetie, preniknúť do tajnej Bisonovej pevnosti, odkiaľ chce ovládnuť svet, zlikvidovať patologického tyrana v jeho pevnosti a oslobodiť desiatky rukojemníkov, čím ušetrí nerozhodným Zjednoteným národom mnoho starostí a nezanedbateľných dvadsať miliárd dolárov výkupného. V jeho úsilí mu pomáhajú Ken Masters (Damian Chapa), Ryu Hoshi (Byron Mann) a snaživá novinárka Chun-Li Zangová (Ming Na), poháňaná túžbou po pomste a snahou získať od Guilea exkluzívne interview. Kým Bison sníva o svojom megameste Bisonopolis a vo svojom genetickom laboratóriu pretvára bezmocného zajatca na vražedné monštrum, na bojových člnoch sa k jeho ochrannému mínovému poľu rúti na všetko odhodlaná jednotka, na čele s plukovníkom Guileom... (TV Markíza)

Revolver

Kvalitám herní předlohy se filmová adaptace ani vzdáleně nepřiblížila a dnes už bych se na to asi nepodíval, ale jako menší jsem se slušně bavil. ()

Scytale

Videohra je genialni a svého času jsem u obou dvou dilu strávil desítky hodin skvělé zábavy. U filmu to bylo bohužel naopak = žádná zábava, ale také díky bohu (Dhalsimovi) se to dalo přežít .... Smrť a oheň na hráče Mortal Kombatu ;-) ()

POciSEM

Street Fightera sem mastil v hernách jako ďábel,proto sem se až neskutečně těšil až uvidim Van Damma jako mojí nej postavičku ze hry.I přes naprosto stupidní a retardovaný scénář sem se královsky bavil při pozvánce do města Shadaloo.Co mě ale nejvíc mrzelo,jak zprznili bojovníka jménem Blanka ()

barlow

Už dlouho sem se takhle nepobavil u dobré komedie, i když je to akční film... Velká iluze trapnosti a přehrávání, kterému vévodí Zangief ()

Paity odpad!

Film, který získal na oblibě hlavně kvůli hracím automatům a tuším i Atari 64, na kterém jste si mohli zahrát právě Street Fightera a když se naskytnula možnost podívat se na něj i v TV, tak to řada hráčů využila. ()

DocBrown

Teprve druhá hraná adaptace hry (po Mariovi), tentokrát ani béčková, ale céčková. Ale má stvůj styl, přepatlané kulisy, nadsázku a hlavně Raula Juliu. Ten si svojí roli náramně užil, ačkoli už těžce nemocný, a s ním stojí a padá celý film. Bohužel prohrál nejen zde, chvíli na to svůj vlastní životní boj. Van Damma mohli vystřihnout a nic by se nestalo (proč neměl belgickou vlajku?). For you, the day Bison graced your village was the most important day of your life. But for me, it was Tuesday ()

evil_ryu

Keď som bol malý tak som tento film miloval. Videl som ho snáď 100 krát a vždy som sa bavil. Niektoré hlášky sú nezabudnuteľné. Teraz už vidím aký je to brak, ale kedˇsa na to pozerám obavujú sa mi spomienky z detstva, preto nemôžem dať málo. ()

gumolit

Filmy natočené podľa počítačových hier sa malokedy podaria a tento je toho príkladom ten sa nepodaril úplne!Normálne som pri ňom trpel ako sa ale dostal do tohto filmu dostal herec Raul Julia tak to je záhadou.čo robil medzi tými akože béčkovými ale aj ceckovými a možno aj ešte horšími hercami?Jean claude sa tu hodi veď koho iného by sme tu čakali.Film nemá fakt zmysel trapné dialogy a scenár o ničom dávam jednu bodku za Raula a pekný zadok Kylie Minoque inak nič ma tu nezaujalo! ()

mira007

Jako malej jsem to hltal - spousta akčních hrdinů, spousta stylů bojových umění.... jenže dneska zastávám názor, že filmy podle videoher jsou větinou takový vesele kostýmově barevný ale ubohý, takže hvězdy dávám za Kylie. ()

Grizzly

Nechapu co jste kdo od tohoto filmu cekal...ja cekal videohru a to presne jsem dostal - barevnost, hloupost, nelogicnost, banda killeru co se rezou hlava nehlava, Van Damme s vykerovanou americkou vlajkou, Bison jako poradnej psychous a navrch zadecek Kylie v maskacich :)...presne jak to ma byt ()

Bozvav

Jako akční pecka na motivy hry to rozhodně neobstálo, ale jako parodie na akční filmy z devadesátek to ušlo. Asi to nebyl záměr tvůrců, ale dvě vysmáté parod hvězdy dám. ()

Untentrauer

Oujéé Van Damme na kokáči a přesto takovej frajer....Film jako vystřiženej z konzolové hry. Nadčasový nápad skvělá zábava a parádní jízda od začátku až do konce. ()

wakeup odpad!

Odpad moc casto nedavam, jako hodnoceni, ale odsad pocad. Nejde ani tak o herce, v tyhle brecce mohl hrat Spacey a film by to furt nebyl. Na druhou stranu by to pak mozna bylo aspon trochu komedialni... no, do kose!!! ()