James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alleyová) Ubriaccovci žijú v malom domčeku. Mikey má už šesť a jeho sestrička Julie päť rokov. Jamesovi sa podarilo získať miesto osobného pilota u atraktívnej Samanthy D´Bonneovej, šéfky medzinárodnej kozmetickej firmy, ale Mollie  prišla o prácu v  učtárni. A Mikey? Ten si túžobne želá psa. Jediný, kto je spokojný, je Julie, ktorá namiesto bábik obdivuje basketbalistov a sníva o tom, že si raz zahrá so slávnym hráčom Charlesom Barkleyom... James chce urobiť synovi radosť a zájde s ním do psieho útulku, aby si vybral štvornohého priateľa. Ten si vyberie Rocksa, ktorého chcú práve utratiť. Keď sa vrátia s novým členom rodiny domov, za dverami ich čaká obrovské prekvapenie. Samantha, ktorá sa pokúša Jamesa nenápadne zvádzať, obdarovala rodinu kráľovským pudlom, psou dámou Daphne. Manželia sa zhodnú, že jeden zo psov musí ísť z domu preč. Ale ktorý? (TV Markíza)

Tommassi3 odpad!

"A co tenhle ??" - "Nevím, tati !! Vypadá divně.. Vypadá jako párek s ušima !!" - "Copak ty nemáš rád párky ??" - "Ne s ušima !!" ;) ()

svik

Hodnotím 3-4.... Co ti na to mám říct do podělali to jak mohly přirovnal bych to k nezdárnému poračování nefilmu Betthonena ten taky čím více dílů tím více strádal na příběhu na hereckém obsazení na scénáři a stal se z něho rejžák na prachy ...Tak to je mi moc nelíbí a kterému divákovi ja? ()

corpsy

Je skvelé vidieť, že sa tvorcovia v tomto prípade nevydali opäť rovnakým smerom, ale vlastne len skĺzli na mierne vedľajšiu koľaj a spravili dobre. Vidieť príbeh, kde by ,,bľabotalo,, ďalšie decko, by už fakt nebolo originálne. No a vianočná atmosféra, je už len pridaná hodnota. Ale fungujúca. ()

gogos

Z potencialu jednicky nelze cerpat do nekonecna. Je to opravdu debilni film, kde se zasmejete jen par vecem. Nepochopim jak se mohli Travolta s DeVitem neceho takoveho dopustit. Alley me to ani moc neprekvapuje,.... ()

rt12 odpad!

Tak tady mluví kde kdo, tuším, že kdyby vznikl další díl, bude v něm mluvit i nábytek. Překvapující a vtipný nápad prvního filmu je prostě fuč. Film je určen hlavně pro děti, které potěší. Já se nudila. ()

JohnMiller

bolí ma dať dve hviezdičky... Ale ono to bolo naozaj vtipné, psie duo, detské duo, Travolta, dávali také hlášky, že som nechápal. Buď sa Slovenský prekladatelia počas prekladu sfajčili alebo naozaj išlo o podarený TV film pre rodinu... Neviem. ()

Aleee89

Takže opět musím s hvězdami dolů, protože to není dobré jako dvojka a už vůbec ne jako jednička. Pořád se na film dá koukat, zpříjemní odpoledne, ale prostě to není ono. Tvůrci už neví, co by ještě vymysleli, aby se mohlo točit pokračování, tak dětem koupí psy. No, postrádá to nápady. ()

Chen

Tady už scénárista nevěděl kudy kam. Natolik odlišné od předchozích dílů, že je to až těžce stravitelné. Alespoň pro ty, kteří předchozí projekty viděli. ()

cariada

Nastavovaná kaše, ale díky tomu že už nemluví děti ,ale psi, kteří spestří život rodině . Pejskové si velice pěkně povídají což celý film zachranuje a udržuje v rozumné stravitelné mezi. ()

DruidKarel

Tohle je pro mě velké zklamání, které završilo poměrně dobrý počin předchozích dvou dílů. Také škoda, že se tu objevil Travolta... (pro něho). 2* ()