James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alleyová) Ubriaccovci žijú v malom domčeku. Mikey má už šesť a jeho sestrička Julie päť rokov. Jamesovi sa podarilo získať miesto osobného pilota u atraktívnej Samanthy D´Bonneovej, šéfky medzinárodnej kozmetickej firmy, ale Mollie  prišla o prácu v  učtárni. A Mikey? Ten si túžobne želá psa. Jediný, kto je spokojný, je Julie, ktorá namiesto bábik obdivuje basketbalistov a sníva o tom, že si raz zahrá so slávnym hráčom Charlesom Barkleyom... James chce urobiť synovi radosť a zájde s ním do psieho útulku, aby si vybral štvornohého priateľa. Ten si vyberie Rocksa, ktorého chcú práve utratiť. Keď sa vrátia s novým členom rodiny domov, za dverami ich čaká obrovské prekvapenie. Samantha, ktorá sa pokúša Jamesa nenápadne zvádzať, obdarovala rodinu kráľovským pudlom, psou dámou Daphne. Manželia sa zhodnú, že jeden zo psov musí ísť z domu preč. Ale ktorý? (TV Markíza)

Pajky3

Už ne tak dobré jako předchozí dva díly. Hlavně kvůli tomu, že je to potřetí to samý. Zvířata se sice snaží, ale nestačí to. ()

Blackros odpad!

Jednička ušla, dvojka byla horší, ale na trojku se podle mého opravdu nedá dívat. Jeden z filmů, který Travoltovi neodpustím. ()

WolfR

Nejslabší z celé trilogie. Bože, proč? První díl měl být hezká jednohubka bez nějakých dalších zbytečných dílů, 1 hvězda. ()

otík

Já jsem byl celkem spokojený, protože celý film jsem se v duchu usmíval a užíval si pohody. Nečekal jsem žádný umělecký zážitek, ale klidný a pohodový film na sobotní odpoledne a taky tomu tak bylo. ()

Nivenx

Hm tak k dětem se přidali ještě psi. Tady je jasně vidět jak to pak může ještě vypadat. Celá tahle série je potopením Travolty na úplné dno a vtipné to rozhodně není. ()

Leni-cka

když mi bylo tak deset, strašně jsem tyhle filmy žrala. Ale mluvící pes je teď na můj vkus trochu moc.. Možná až budu mít dítě a budu trávit odpoledne pod dekou s čajem, tak hvězdičku přidám:-) roztomilé to je. ()

rodo

Tato série má sestupný trend. První díl se mi zdál milý, celkem originální a vtipný. Druhý díl už byla vyvařená kaše, které už chyběl nadhled prvního dílu. A třetí díl? Pitvořivý, infantilní a ............................................... a zbytečný :-( ()

lennyd

Děti nám začínají vyrůstat, takže jejich mluvení již není tak nečekané a zábavné, tak na nás tvůrci dalšího pokračování připravili něco jiného. Rodina si pořídí pejska. Teda, radši rovnou dva (rozmazlenou psí slečinku Daphne od Jamesovy zaměstnavatelky a typického voříška Rockse, kterého Mickey zachrání před smrtí v psím útulku). A jako správní psi taktéž vyjadřují své názory a pocity, a divák se musí zákonite smíchy za břicho popadat. Nebo ne? ... Jak už to tradičně bývá, opakovaný vtip není vtipem, a nastavovaná kaše není moc dobrá. Sice se herci (zvlášť ti psí) snaží co jim síly stačí, ale skutek utek. Film plný hloupých dialogů a klišé se tedy moc nepovedl .... Jen doufám, že nějakého producenta nenapadne v této sérii nadále pokračovat... ()

H.Gordon

Velké zklamání. Trojka nejspíš ani nemusela vzniknout. Ale i přes to dávám 1, 25. Je to nejspíš tím, že se to odehrává v době Vánoc. ()

HomeAlone

Mne prave tento podla hodnotenia najhorsi diel prirastol k srdcu najviac . Pacilo sa mi ze film sa odohrava aj na vianoce , ktore do filmu pekne padnu a ze sa rodinka rozsirila o vtipne duo domacich maznacikov ()

Cejny

Já nevím, proč se pořád natáčej další a další pokračování, které akorát tak snižujou kvallitu původnícho originálu. ()