James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alleyová) Ubriaccovci žijú v malom domčeku. Mikey má už šesť a jeho sestrička Julie päť rokov. Jamesovi sa podarilo získať miesto osobného pilota u atraktívnej Samanthy D´Bonneovej, šéfky medzinárodnej kozmetickej firmy, ale Mollie  prišla o prácu v  učtárni. A Mikey? Ten si túžobne želá psa. Jediný, kto je spokojný, je Julie, ktorá namiesto bábik obdivuje basketbalistov a sníva o tom, že si raz zahrá so slávnym hráčom Charlesom Barkleyom... James chce urobiť synovi radosť a zájde s ním do psieho útulku, aby si vybral štvornohého priateľa. Ten si vyberie Rocksa, ktorého chcú práve utratiť. Keď sa vrátia s novým členom rodiny domov, za dverami ich čaká obrovské prekvapenie. Samantha, ktorá sa pokúša Jamesa nenápadne zvádzať, obdarovala rodinu kráľovským pudlom, psou dámou Daphne. Manželia sa zhodnú, že jeden zo psov musí ísť z domu preč. Ale ktorý? (TV Markíza)

BluT

Jelikož se film soustředí dost na psy, tak už to prostě nemůže bejt to samý. Tam, kde v minulých dílech dodával filmu šťávu chlapec Mikey, trojka jasně ztrácí. Nekoná se tragédie, ale není to nic, co bych doporučoval vnoučatům se slzou v oku. 45% ()

Zagros

Trojka je taková nemasná neslaná nastavovaná kaše. Bohužel už se zcela vytratila originalita prvního dílu a je to spíš jakési opakování téhož. Ani přidání mluvících psů to nezachránilo, nebo vlastně ano. Bez nich by měl film nakročeno k odpadu, ale takhle uhájil ještě tu jednu poslední hvězdu. ()

Bohemák

Prostě se z původního námětu musí vyždímat maximum... Ale pár hezkých fórů tam je a kdo má rád něžné psí oči, leccos tvůrcům odpustí. ()

Paity

Třetí díl byl slabší, respektive nejslabší z tria komedií o "mluvících batolatech".Bylo vidět, že se tvůrci snažili hrozně moc, aby se to dalo ještě natáhnout na jeden celovečerní film. Ubyto proto vtipu a přibylo amerického klišé. Škoda. ()

Asmodin

Kdopak to mluví? Kdo? No přece psi, protože děti už umět mluví! A nejhorší dětskou herečkou se stává... počkejte si... Tabitha Lupien! Za ty ksichty, co předváděla si vážně zaslouží. ()

jarmik

Já musím dát 3 hvězdičky, protože jako malý jsem si vždycky pobrečel v závěru, kdy se tatínek vrátí k dětem a především ještě potom, když se vrátí i pejsek. :-) ()

zdenur

Do třetice všeho dobrého a v tomhle případě spíš toho zlého. Předchozí díly byly originální, ale tohle ždímání už je fakt trapné. ()

Skarface

Takhle to dopadá když režisér neví kdy je nejlepší přestat s pokračováním, ne že by to bylo hrozný to ne ale už tomu chybí šťáva , je to nudný vydržet se u toho sice dá ale žádná sláva to není každopádně co je pravda že to mohlo dopadnout klidně i hůř ()

THE_Joko odpad!

Jednotka bola za 2*, dojka bola za 1*, tato ubohost trojka bola za " ODPAD". Dufam ze nevyjde aj stvorka lebo mi uz doslo bodovanie!!! ()

Bozvav

Dle mého lepší než dvojka a horší než jednička. Zde lehce nadhodnocuji, neb mi přijde zdejší hodnocení nespravedlivé. Film je vtipný, milý a odkazuje na rodinné hodnoty. Tedy splňuje všechny atributy rodinného filmu. Za mne 75%. ()

zdeny99

Ve třetím díle Kdopak to mluví je už poznat, že tady už nebylo z čeho brát. Děti už ze sebe nevydávají ty bombastické hlášky, kterými byly předchozí díly napěchované a díky tomu i suprové. Děti tu spíš vystřídali dva psi a s nimi to šlo opravdu z kopce. Travolta začal konečně létat v aerolinkách a aby tu bylo něco nového, co by opepřilo vztah mezi Jamesem a Molly, tak Travoltu začne svádět jeho šéfová. Molly naopak dostane padáka, a tak si vydělává jako nějaká puberťačka na brigádě u Santa Clause. Sem tam tu je ještě něco nového, ale opravdu je toho už málo a i to málo baví jen tak na trošku. Dodívat se na trojku dá, ale oproti předchozím dílům je to veliký pád jak v kvalitě, tak i v zábavě. [13648. hodnocení, 152. komentář, 39%] ()

Amplifier odpad!

Tahle série mluvicích dětí jde opravdu strmě dolů, výborná jednička která byla vrchol velké piramidy ale ten třetí díl už není k dívaní a leží někde hluboko v písku pod piramidou. Je to smutný ale ODPAD ()

Elin

"Kujme železo, dokud je žhavé", řekli si producenti a vzniklo pokračování, které nemělo spatřit světlo světa. Po výborném prvním díle a vcelku povedeném díle druhém, přichází trojka, které těžce došel dech. Radši si puste nějakej z předchozích dílů, tohle za Váš čas rozhodně nestojí. ()