Rozhovor

• Česko Rozhovor (viac)

Záhadné drama Francise Forda Coppoly zkoumá morální hodnoty soukromí. V hlavní roli se představí Gene Hackman jako Harry Caul, expert na bezpečnost a dohled. Jeho každodenní práce, odposlech, se změní v noční můru, ve které Harry stále slyší něco, co jej ruší v nahrávání mladého páru v parku. Začíná se obávat toho, že by nahrávka mohla být zneužita. Postupně se zaplétá do labyrintu tajemství a vražd. (oficiálny text distribútora)

tatanapope

Neskutečně nudný a nezáživný film a jsem upřímně ráda , že jsem se na něj nedívala v noci , protože to bych zcela jistě konec ani neviděla , neboť by mě tahle pecka jistě uspala . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015 ()

chelseaman22

Jedná velká nuda o tom, kterak se nevyplácí býti expertem na odposlechy. Většina filmu je tvořena balastem, který je těžce stravitelný i pro lecjakého filmového gurmána. 41% Celosvětový příjem k 29. 8. 2018: $4,420,000 ()

Motinski

Neskutočne nudný a pomaly film kde sa mi síce extrémne páčilo posledných asi 20 minút a Gene Hackman predvádza prvú ligu herectva, no kvôli tempu a množstvu nič nehovoriacich scén nemôžem dať viac ako 2* ()

senor

Narozdíl od Coppolových jiných filmů bylo tohle až minimalistické drama. Harry Caul je hodně zajímavá postava, navíc ji skvěle uměřeně hraje Gene Hackman. Vynikající temný jazzový soundtrack. Nevím proč na to ve své době (Wattergate) moc lidí nechodilo. Ještě že Coppola natočil komerčně úspěšného Kmotra, protože by si tohle jinak nemohl dovolit. Mladý Harrison Ford je slušný záporák. ()

Mrkvič

Vidět film někdy v osmdesátých letech a neznat žádný podobný, tak bych možná unešený byl. Viděl jsem ho dokonce kdysi dávno jako malý hošík, ale vydržel jsem jen chvíli. Pošahanej odposlouchávač Hackman není typem hrdiny, kterému bych vůbec nějak chtěl fandit. Takže je film zajímavý svými názory, jenže každý názor je podán na svou dobu obvyklým brutálně nudným výkladem. Rádoby rafinovaný konec s nevyužitými Fordem a Duvallem už má táke několik desetiletí svůj zenit za sebou. ()

uhlajz

Takhle rozvleklej a nudnej film jsem dlouho neviděl. Celou dobu jsem čekal na pořádnou zápletku. Zachránil to trochu alespoň úplný konec filmu, kde paranoia zahrála na všechny struny:-) ()

dANo

Pri sledovaní úvodnej scény nahrávania rozhovoru medzi mužom a ženou to ozaj vyzerá ako absolútne nevinný rozhovor, ale tento film je o tom, že sa divák postupne dozvie zvláštne zákutia tohto rozhovoru a tým pádom je vtiahnutý aj on do zápletky, z ktorej niet úniku... Paranoický záver je celkom vydarený a dobre spravený. ()

shantim

Přesně stupňované napětí, výborní herci (hlavně G. Hackman) a vynikající hudba dělají z tohoto snímku opravdový filmový skvost. ()

swe

Velmi zajímavý námět, který byl podán jako vlečící se nezáživná nuda. Kdybych nebyl k dokoukání filmu donucen okolnostmi, po deseti minutách bych ho vypnul. Za rozuzlení a Gene Hackmana však nakonec ty dvě hvězdy dám no. ()

Brain-D

Jedna velká monotóní nuda, která závěrečnými 10-ti minutami film vytáhne do nevýdaných výšin. Je to taková velká studie rozpadu psychiky člověka, který odposlouchává dva lidi. Ze začátku mu je jedno o čem si mluví.Pak to začne poslouchat a začne se dostávat do hloubky jejich rozhovoru. Pomalu ho to začne psychicky zžírat a snad největší obětí se stane on sám. ()

JohnSmith

Čekal jsem od špionážního thrilleru mnohem víc. Celý film se celkem nic neděje, jen postupem času se projevuje paranoia hlavního hrdiny, spojená s pracovní deformací, která vyvrcholí demolicí vlastního bytu. ()

zdenny

Když je vám práce koníčkem a jste pro ni opravdu zapálení, dejte si pozor, abyste nedopadli jako G. Hackman. Ten byl totiž jedničkou ve svém oboru a to špehování lidí. Tak ale do své práce zabředl, že se nakonec stal její obětí. Film nám chce ukázat rozklad osobnosti. A prý bravurním způsobem. Nevím. Já jsem viděl jen chlápka, co mu z vyšmírovaných rozhovorů začalo hrabat. Žádné bravury jsem si nevšiml. ()

Autogram

My máme svoje Ucho, Nemci majú Životy tých druhých a Američania majú ako štúdiu odpočúvania zase tento film. Každý to berie z inej strany, ale tento je u mňa jednoznačne najslabší. Miesto normálneho dejového filmu psychologická štúdia v podstate iba s jednou postavou, ktorej z toho všetkého mierne hrablo. ()

Pecival

Pána jána... takto nudný film jsem už dlouho neviděl. Se mi snad ještě nestalo, že bych film s 80+% takto protrpěl. Občas nelze upřít stísněnou, ponurou atmosféra, ale tolik vaty v jednom příběhu to se hned tak nevidí. Navíc ten "příběh nepříběh" je vlastně strašně triviální, pointa odhadnutelná půl roku dopředu.. promiňte mi, ale tohle je děs. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů