Studenti Luke a Roger si chtějí pořádně užít života na kolejích. Jenže Lukovi se na poslední známosti něco nezdá. Jakoby to byla bytost z jiného světa. Po několika podezřelých úmrtích začíná s nebezpečným sledováním stvoření, která mají i druhou odpornou tvář... (oficiálny text distribútora)

lennyd

Obyčejná střední škola, kde místní studenti mají na starosti to co všude jinde. Kde (a s kým) si nejlépe vrznout. Mezi ně patří i Luke a Roger. Zatímco Luke se nemůže rozhodnout mezi svojí kamarádkou Alex a krásnou blonckou Lilly, Roger má ve všem jasno. Je hustě zamilovanej do (další bloncky) Constance. Ale ani jeden z nich netuší, že jejich krásné přítelkyně nejsou až tak krásné, a vlastně nejsou ani tak moc přítelkyně. A když okolo začnou záhadně umírat ostatní studenti, je potřeba se mít na pozoru ... Obyčejnský teen-horror, kde obvyklá strašidla (Freddy Krueger apod) nahradili docela nehezcí ufounci. Triky jsou na velmi slušné úrovni, aneb ti ufouni jsou opravdu dost nechutní (teda potom co se změní, jinak jsou móóc pěkní). Jinak jde o film, kde je snad nejvíc "lekaček" za minutu (a většinou pěkně sednou). Suma sumárum, na jedno podívaní tak akorát ... ()

Slaava

Vono to nebylo zas tak špatný jak tady píšete a jak jsem čekal. Příjemná zábava s krásnými děvčaty (emzačky) pro čtvrteční noc... Nic víc, nic míň. Docela podobný filmu Fakulta ()

Jello Biafra odpad!

Sci-fi o inváziách emzákov mám rád, ale toto je blbina vykrádajúca jak Rodriguezovu Fakultu tak Carpenterovu Vec bez akýchkoľvek vlastných nápadov. Mladý ňouma sa snaží zastaviť dve mimozemšťanky ktoré na seba vzali podobu dvoch sexy žien a lákajú mladých chalanov, ktorých následne zabijú chapadielkami vylezajúcimi z brucha. Chopí sa plameňometu (ďalší nápad vykradnutý z Carpenterovej Veci) a vydá sa ich zastaviť. Čo ma tu úplne položilo boli vyslovene žebrácke triky a v poslednom rade hromada amatérov pred kamerou ktorých ani hercami nemôžem nazvať. U mnohých scén sa smiechu neubránite a začnete premýšlať či je toto vôbec horor alebo komédia. A ako zlatý klinec tohto braku ešte ten predviedateľný koniec. Ďakujem neprosím. ()

sedm.1

Televizní zpracování kouká z každé scény jak péro z gauče :).K tomu samozřejmě odpovídají herecké výkony,efekty a vlastně i celé zpracování tohoto nevýrazného horůrku bez špetky krve,napětí a atmosféry. ()

Lučo

ak je toto horror tak som ja baba-jaga, je to skor vcelku dobra parodia, tie hviezdicky su za naozaj velmi pekne herecky a za obcasne vtipne hlasky ()

iXtr3m3

V časoch prvých ripov po prelome tisícročí to bolo zaujímavé béčko-céčkové pozeranie, ale dnes to už nie je ani len na úrovni najlacnejšieho TV braku. ()

tenebrae86 odpad!

Mým komentářem k tomuto tuctovému filmu bude varování. Jasný příklad hodně špatného hororu pro mládež. Už ani nevím očem to vlastně bylo, což svědčí o naprosté nezajímavosti. Nudná blbost. ()

Jelly odpad!

strašná slátanina. dialogy, herce, děj a vlastně všechno doporučuji zpopelnit, naložit do rakety a vyexportovat za hranice naší galaxie. ať si užijou i jinde... není mi jasné, kdo na něco takového dá v současné době peníze. bylo by mnohem užitečnější je recyklovat na záchodový papír než je použít pro financování takových nesmyslů. ()

Deratizer

Dvě hvězdy jsou akorát, lacinej nestrašidelnej horor o vetřelcích z vesmíru, kterej se dá jednou zkouknout, ale za obdiv to nestojí, kdo to nezkoukne, o hororovej zážitek nepřijde, kdo to zkoukne ze zvědavosti, nebude bloumat, jestli o něco extra nepřišel :-) Obecně se jedná o levnej televizní odvar všech vetřeleckých scifi. Trik se zmrznutím slzející oběti byl hezkej :-) ()

foundation

Je to celkom v pohode filmik na jedno pozretie. Aj ked to na ciste 3 asi neni trochu tomu pridam lebo 32 percent je urcite malo. Videl som ovela horsie filmy ako je toto. ()

ifes

O mnohem horší než Fakulta! Nápad s mimozemskými dívkami by nebyl špatný, kdyby ten scénář byl úplně překopaný, je to bez špetky napětí a atmosféry. ()

Brano

Úplný nezmysel a strata času. Navyše je tento film dosť amatérsky po všetkých stránkach. 1* za ešte celkom pozerateľný úvod filmu. A vraj to mala byť aj komédia? Ani jednu vtipnú scénu som nepostrehol. ()