Od momentu, keď sa Johnovi Connorovi (Nick Stahl) podarilo odvrátiť súdny deň a zachrániť ľudstvo pred zničením, uplynulo 10 rokov. V súčasnosti dvadsaťdva ročný Connor žije inak, ako väčšina ľudí - bez domova, bez kreditných kariet, bez mobilného telefónu a bez práce. Bez akýchkoľvek záznamov o svojej existencii. Žije spôsobom, ktorý znemožňuje, aby ho vystopoval Skynet. Z tieňa budúcnosti však jedného dňa vystúpi T-X (Kristanna Loken), doposiaľ najvyspelejší vražedný stroj Skynetu, ktorý vyslali z budúcnosti, aby dokončil prácu svojho predchodcu T-1000. Vo svojej ľudskej - ženskej podobe je T-X rovnako krásna, ako aj v skutočnosti neľútostná. Je mnohonásobne silnejšia, nebezpečnejšia a deštruktívnejšia, než ktorýkoľvek Terminátor, ktorý tu bol pred ňou. Teraz však nie je jediným cieľom Skynetu John Connor. Nič netušiaca veterinárka Kate Brewsterová (Claire Danes) sa skoro stane svedkom toho, ako jej dávna minulosť a nádejná súčasnoť vyústi do nepredstaviteľnej budúcnosti. Pokiaľ ovšem dokáže uniknúť vražednej T-X. Keď si Connor a Kate uvedomia, že do príchodu súdneho dňa zostávajú iba tri hodiny, ich jedinou nádejou na prežitie sa stáva replika Terminátora (Arnold Schwarzenegger) - tajomného a teraz už zastaralého robota, ktorý sa Connora v minulosti pokúšal zabiť. Spoločnými silami musia zvíťaziť nad technologicky vyspelejšou T-X a odvrátiť tak hrozbu súdneho dňa... alebo odsúdiť celé ľudstvo na zánik. (oficiálny text distribútora)

Knor

Třetí díl je pravda už slabší, ale pořád velká akční sci-fi zábava. Taky téměř vymizelo Cameronovo poselství a Nick Stahl nebyl podle mého úplně nejšťastnější volba... no ale dejme tomu. Sérii to určitě nezahambilo a při závěru jsem měl pěkný mrazení. Arnie je pořád drsňák a parádně tu hláškuje. Takže myslí, že fanoušci terminátora by neměli být nějak pohoršeni. ()

J.e.r.e.c

Kristannou Løken bych se nechal zabít s rozkoší, Arnold neztratil nic ze své kovové dikce a je tu víc humoru a nadsázky, než v obou předchozích filmech dohromady. Což je dobře, protože na surovou akčnost jedničky ani velkolepost dvojky se tu úplně navázat nepovedlo. Přesto se jedná o stylový návrat legendy a především zábavný spektákl. 75 % ()

TaNya_

Změna v režii udělala paseku a obsazeni mladíčka Stahla do role Connora u mě taky moc nezabodovalo. Arnie v akčních scénách furt válí, ale zrovna předchozí díl už asi nic nepřekoná. ()

Stanix

I když se jedná o recyklát předchozích filmů, stále můžu říct, že jde o terminátora sakra zábavného. Vážnost děje je citlivě nabourána občasnými vtipnými momenty a celkově se jedná o parádní akci. V podstatě je to grandiózní ukončení trilogie. Další díl by mohl být už jen o současné válce se stroji, ale to už by nemělo tu původní atmosféru terminátora. Mám vyloženě obavu se shlédnutí Salvation a Genisys. ()

darthhokro

Řekni to mé ruce.... Tenhle díl je sice o maličko slabší než předchozí dva, ale i přesto se jedná o skvělej akční film, s hromadou Arnoldovejch hlášek. Kristannka Lokenová, byla perfektní volba pro "zlou" terminátorku :) ()

comicsJan

Ačkoli T3 si u diváků nevysloužilo takovou oblibu jako první Terminátor, mě poutavou akcí a dobrými hláškami bavil mnohem více než T1. Jistěže se zde nezmiňuji o dvojce, protože tomu žádný z ostatních Terminátorů nesahá ani po kolena. Ale i tak je třetí díl podařený sci-fi akčňák. ()

Godhaj

,,Humans inevitably die.“ Scéna s jeřábem je neskutečná, Lokenová v červené přiléhavé kůži taky nemá chybu a Árnie je pořád sympaťák a drsoň. Přesto třetí terminátoří dobrodružství silně pokulhává za vynikajícím druhým dílem. Příběh je opět jako v prvním díle nekončící honičkou a ve scénáři vynikají chybky a logické nesmysly. Hlavní hrdina je krajně odporný floutek, který má k sobě aspoň sympatickou Danesovou. Ačkoli celý děj je poměrně obyčejný, závěr mě příjemně překvapil svým temným vyzněním. ()

ardno5

Bohužel zklamání a vykrádání dvojky. Zase cestování časem a zase o pár let později. Hraje se tu asi jen na efekty, které jsou mimo jiné vydařené, ale ta atmosféra tam prostě není :-/.. Vaří se z vody a Terminátor hold není co býval.. Nechápu že někdo dá T3 5* a naopak T4 dá pouhé 2* :D... Na trojce se mi líbí ten závěr a propuknutí soudného dne. Za to čtverka nám ukázala něco nového a bohužel nikdo to nechtěl přijmout. A nebýt Markuse kterého bych vykopl a raději bych chtěl vidět více Connora a Kayla. No zkrátka T3 je slušnej akčňák a dal bych jí 3* (asi 68%) ()

Shitonit

Prostě Terminátor. Drží si to hodně vysokou laťku a nakopává s přehledem prdel všemu, co se snaží Terminátorům i jen zdálky přiblížit. ()

1mArc0

Nadupaná gangsterka, menej emočné ako predchádzajúca časť nie Sarah Conner niet poriadnych zvratov... herecké obsadenie mohlo a trochu lepšie, tempo strihu je slušné.. to sa rýchlosť strihov dala ako tak krotiť .. Soundtrack slušný, skôr by sa viac hodil do hororu, aj keď tie synťáky a elektronika režú uši. Je úžasné, ako medzi rokmi 2003 a 2009 vznikol rozdiel v spracovaní efektov.... Kristanna Loken krásna a zároveň nebezpečná, tu platí porekadlo Nie všetko zlato sa skutočne trbliece." U filmoch to platí duplom a pri tomto nehovoriac. Miestami to bola celkom slušná jazda, celkom slušne poriešené nápady s kamerou. Claire Danes z celého obsadenia to zahrala najlepšie, Určitými vzťahmi, efektami a spracovaním sa môžem Matrix čiastočne schovať...Terminátor je a bude dieťaťom Jamesa Caremona.. aj keď to bola láska z detstva. Breile sedia, a môžeme vyraziť, bohužial od umenia to má ďaleko... neskutočne nákazlivá hovadina... Peace /35 %/ ()

Scraffy

Oproti jednotke a dvojke slabšie, ale ešte sa ako tak dá. Predsa len bolo ťažké sa Cameronovi vyrovnať, lebo jeho filmy sú priekopnícke. Jonathan Mostow to preto zobral trocha po svojom a dal nám trocha odlišnejší film od ostatných. A to oceňujem! ()

Marty7CZ

Velmi cool, Mostow to fakt zvládnul na jedničku 👍👍👍. Arnie je bůh, další postavy ok, triky neskutečný, příběh super, kamera výborná! 80😱% ()

GameboyNES

Tenhle díl je opravdová 3. a žádná jiná. Dark Fart já osobně budu ignorovat, že to vůbec vzniklo. Tenhle film má pořád všechno jak se na terminátora patří. Dokonce už mi ani tak nevadí Nick Stahl jako John Connor. A Kristína je prostě super mrcha terminátorka. Pro Arnolda důstojné rozloučení z rolí T-800. 89% ()

papadoce

Prišlo to časom, ale predsa som našiel hviezdy aj pre vzburu strojov. Dlho som im nevedel odpustiť, že feťáka Connora nehral feťák Furlong a že dokonalú Sarah Connor zjedla akože rakovina, a že Cameron prenechal svoje kybernetické dieťa s endoskeletonom nejakému náhradnému taťkovi. Ale už som starý, všetko je odpustené a ja sa dokážem dívať s nadhľadom. A viete čo? Fasa to bolo. TX bola ozajže j*******á, len zrejme malý Miňo by sa zadrel o šrúby a pán guvernér bol zase skvelý a vtipný a akcia bola akčná ako za 170 miliónov alebo tak nejako približne zhruba asi. A hoci Connorove roky mi nijako nevychádzali a teda asi tak úplne trinásť mať v dvojke nemohol, tak aj scenár sa dal dobre akceptovať. Som rád, že som nanovo rozpozeral sériu sporu People vs Skynet. Držím palce....Roboti. ()

Najt

Pokračování třetího T. Arnie se vrací a je jako vždy skvělý. Akce je to nejlepší na tomhle filmu. Scéna s auty, nebo bitva na záchodě, tak to je paráda. Příběh pokračuje vesměs dál, jelikož od jedničky vše směřuje k soudnému dni. Když si odmyslíme alternativní realitu na konci dvojky, vše dává smysl. A za to jsem rád, protože trojka pokračuje a uzavírá skvělou původní trilogií. Bohužel ale oproti dvojce je to opravdu posun k horšímu. Tam by efekty byly snad ještě lepší, lepší herci i výborné detaily v příběhu. Neberu tuhle trojku jako pokračování ke Cameronově 1 a 2, ale  jako pokračující třetí díl, který je stále vynikající a jako posledni díl skvělé trilogie. ()

celticek

Jediný, kdo tu obstojí, je Arnie + talk to the hand. Jak John Connor, tak Kate Brewster tahají za kratší konec. Srovnávat tuhle patlaninu s prvními dvěma klasikami je neskutečné rouhání. Když jsem v úvodních titulcích viděl Kassara & Vajnu, tak jsem doufal v nemožné. Dobře už bylo:) Za zmínku stojí scéna s jeřábem (podobnost s T2) & terminace T-X (you are terminated, podobnost s T1, lis). Nic kvůli čemu bych volal domů:) ()

Hydr0gen

Tak od toho filmu jsem nic nečekal a odešel jsem z kina VELMI potěšen! Solidní jízda ze staré školy. Chápu, že někomu bude vadit komediální rozměr, mě přijde lepší, než kdyby se film bral moc vážně. ()

KryplXxX

Honička s jeřábem, Arnieho hlášky a hlavně pěkně vymyšlený závěr- 4* co dodat. Vřele doporučuji, protože pokud máte rádi akční filmy s prvky černého humoru, tak se opravdu dobře pobavíte. ()

deep

možná to nemá původní atmosféru a ze svých předchůdců si tenhle snímek tak trochu utahuje,ale mě to nevadí.arnold=terminátor,kristanna je nádherná ženská,bezvadný triky a tenhle film se prostě povedl ()

DickSand

Po třetím shlédnutí nemohu jinak než jít na nejvyšší hodnocení. Co se týká akce, nezaostává za T2 ani o píď, a první díl hravě překonává. Scenář není rozhodně slabý, jak je zde často zmiňováno. Jen lituju, že film nemá ještě tak o 20 minut víc. ()

Scenáristé v akci

Scenáristé v akci

22.11.2008

Vrána k vráně sedá a američtí scenáristé s oblibou pracují ve dvojicích. Rossio a Elliot (Piráti z Karibiku) či Orci a Kurtzman (nepřehlédli jste našlapaný trailer na nový Star Trek, že ne?) jsou už… (viac)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)

Bruce Willis má hezčího zástupce

Bruce Willis má hezčího zástupce

21.11.2007

Minimálně v sci-fi thrilleru The Surrogates, který začne v únoru natáčet Jonathan Mostow. Tomu scénář podle stejnojmenné komiksové předlohy napsali staří kámoši Michael Ferris a John Brancato, s… (viac)

Stallone básní a střílí teenagery

Stallone básní a střílí teenagery

20.11.2007

Ovšem ne v jednom filmu, i když by to bylo zajímavé (něco ve stylu dávných vikingských bardů, kteří museli umět setnout nepříteli hlavu a pak, ještě než tělo vychladlo, o tom zazpívat ve verších ;-))… (viac)