Guns N' Roses - You Could Be Mine

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 1991, 6 min

Pieseň You Could Be Mine pochádza z repertoáru americkej hudobnej skupiny "Gun´n´Roses". V roku 1991 vyšla táto skladba na ich štúdiovom albume "Use Your Illusion II". Zároveň je i súčasťou soundtracku ku sci-fi snímku režiséra Jamesa Camerona Terminátor 2. Vo videoklipe k tomuto songu účinkuje herec Arnold Schwarzenegger v úlohe Terminátora. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "You Could Be Mine" pochádza z repertoáru americkej hard rockovej hudobnej skupiny Gun´n´Roses. V roku 1991 vyšla táto skladba na ich štúdiovom albume "Use Your Illusion II". Zároveň je i súčasťou soundtracku ku kultovému sci-fi snímku režiséra Jamesa Camerona "Terminátor 2". Tým pádom sa z toho stal celosvetový hit. Vo video klipe ku tomuto songu účinkuje aj herec Arnold Schwarzenegger. Samozrejme, že sa tam predviedol v úlohe Terminatora. **** ()

Bloody13

Možná nejlepší videoklip od "Gánů" - Bohů tehdejší rockové scény - a zcela určitě song, který nasměroval můj hudební vkus. Nic to ale nemění na tom, že videoklipy snad od všech možných interpretů tu (podle mě) nemají co dělat, zbytečně tu zasírají místo. V opačném případě se už budeme nacházet na serveru ČSFHD, že jo... ()

Aluska88

Terminator + Guns N' Roses = You Could Be Mine. Legendární sci-fi snímek, který se právem zařadil mezi kult žánru, stvořený z mysli Jamese Camerona, ve spojení s rockovými giganty, přináší ten nejtěžší kalibr na poli hudebních videoklipů:) ()

• Před dokončením klipu skupinu opustil Izzy Stradlin. Když na konci členové kapely opouští klub a jsou následně skenováni T-800, už mezi nimi není. (Fenk)