Jajar

Extrémně nudná kravina, ve které nefunguje vůbec nic. Nezáživná režie bez nápadu, blbý scénář, nulová atmosféra, vrchol trikové debility, příšerné herecké výkony. Fakt, že ten film byl hozen do škatulky horor můžeme považovat za směšný sám o sobě. ()

AxelWers

Napriek obsadeniu rolí pár známejšími hercami, skôr vlažnejší horor. Niektoré pasáže síce priniesli trochu napätia a neistoty, ale nebolo to nič, čo by patrilo k dobrému duchárskemu hororu. ()

CharlieSs

Tahle věc mi neskutečně nesedla... Možná to bude tím mixovaným žánrem horor/fantasy, nebo fakt nevím. Příběh nebyl tak špatný, ale to provedení, jakým to bylo podáno bylo příšerné. Jednou stačilo, víckrát ani náhodou. ()

misbos

Ten barák... je ňákej divnej - aneb - film z dávno minulé doby temna, kdy nebylo myslitelné, aby se v hlavní roli objevila komplexní ženská postava, která navzdory nepřízni osudu překoná svůj strach a svou závěrečnou obětí zachrání... tak moment...moment.... na tohle nemám SJW protokol.... Brie!!?? ()

Waldir

Ideálny “rodinný horor”, so skvelým hereckým obsadením (ale nie skvelými výkonmi), na upršaný jesenný víkend k navodeniu akejsi “spooky” halloweenskej atmosféry. Ak si to pustíte ako akýsi background, kde do toho nie ste ponorení na 100%, tak je to fajn, no ako plnohodnotný film je to veľmi slabé. ()

Odpadlik

Pokud nebudete čekat klasický horor ale spíše strašidelný příběh pro děti a uvidíte tento film na velkém plátně, tak se to docela dá. Příjemná je Lili Taylorová coby hlavní oběť "strašení". ()

Gardenboy

Prečo? ... Mne sa to páčilo a basta.... samozrejme bral som to nie ako adrenalínový Saw, alebo Kocku, ale ako Múmiu - cháp rozprávku pre dospelých. Vyzdvihujem dobrých hercov, z ktorých vynikal najmä Liam Neeson a perfektné ILM triky ()

Trixi

Takovej slušnej "béčkovej horor". Pro někoho, kdo se nerad bojí, je tenhle film dobrým začátkem pro vstup do tohohle žánru, není se totiž moc čeho bát. ()

RajAthen

Takže horor a thriller říkáte? Tedy nějaká napívaná duchařina? Omyl. Ponechme stranou, že se u filmů v zásadě nerad bojím, zde se ovšem toho, že se budu bát, bát nemusím :). Spíše bych film označil za konverzační, humornou povídku s úsměvnými momenty a paranormálními jevy. Závěrečná pointa mi přijde zvláštní a nijak mě ze židle nenadzvedla, stejně jako celý film. To nezachrání ani papírově zajímavé obsazení... ()

Azog

Když jsem film viděl poprvé, tak to mi mohlo být možná 11 let a dost jsem se bál...myslel jsem si, jakej to není úžasnej horor...co já se ho nasháněl, když jsem si nepamatoval jméno filmu ani nic jiného...a ejhle, nedávno jsem jej viděl znovu...na vážnosti hororům moc nepřidává, když se celý film jen tlemím. ()

Kingjiri

Drtivý vítězství formy nad obsahem. Hodně zamrzí, že slušná atmosféra, kulisy, triky nebo herecký obsazení nemůžou kvůli tuctovýmu příběhu pořádně vyniknout. Scénář se nejdřív tváří jako vážná duchařina, ale většina twistů se dá čekat a s blížícim se koncem začíná připomínat nějakou báchorku pro nejmenší diváky. Pro koho se teda vlastně točilo? Doslova párkrát jsem se lek a dle hodnocení jsem čekal horší výsledek, ale je fakt, že si Zámek hrůzy znova nepustim, tři slabší hvězdy. ()

Argondia

Radši Scary movie 2 a parodie na tenhle rádoby strašidelný zámek. Trochu mi to připomíná film Poltergeist z roku 1982, ale tohle bylo navzdory zdařilým efektům o něco slabší. ()

Lupes odpad!

Opravdu ztracený čas jsem prožil jen kvůli své oblibě Liama, tentokrát se ovšem propůjčil do velmi podprůměrné záležitosti. Počítačové animace opravdu rychle stárnou, sídlo je přeplácané, motivy jednání všech zúčastněných nedávají smysl, stejně jako jejich chování v krizové situaci. Já vím, to vše je obvyklé hororové koření, jenže já čekal, že alespoň něco bude stát za pochvalu. Nadále tak platí, že dobrý horor aby člověk pohledal a nezachrání to ani herectví (zde dosti mizerné) Liama Neesona. ()

gemi

Zhlédnuto minimálně potřetí - symbolicky na Helouvín. CGI je na dobu vzniku místy překvapivě dobrý, místy trošku slabší, ale neuráží. Hodnocení je mezi třemi a čtyřmi, dnes bych se přiklonil spíš k těm třem. ()

Hellknight12

Včera pozreté po rokoch. Ďalší podceňovaný horor. Áno je to klišé na klišé ale ja mám tento film celkom rád. Knižnú predlohu bohužiaľ nepoznám. Na horor to má veľmi zaujímavé obsadenie. L. Taylor, L. Nieson, C. Zeta-Jonas, O. Wilson. Pre niekoho je to prvý horor, pre niekoho prvý aj posledný. No a pre jedného druhý ( O. Wilson prvý bola Anakonda 1997 ). Príbeh je celkom zaujímavý a docela fajn spracovaný. Herci sa snažia hrať ako vedia ale prišlo mi to ako keby to mali celé na háku. Teda až na L. Taylor, ktorý svoju postavu zahrala dokonale. Efekty nie sú žiadna sláva ale ani niečo na čo by sa nedalo pozerať. Dialógy sú fajn a hlavne k téme, žiadne zbytočne keci. Atmosféra filmu je veľmi dobré spracovaná. Veľa ľudí sa sťažuje na koniec filmu, pretože im pokazil atmosféru. Čo ja viem? Chápem to, keďže je to jeden veľký digi bordel ale tak nejako som takýto koniec čakal, takže sa nemám na čo sťažovať. Film môžem odporučiť každému kto má rád filmy zo strašidelných domov. Inak asi veľmi nie. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()