Jedinečná výzva o prežitie je tu - ste na ňu pripravení? Tropický raj sa pre skupinu súťažiacich zmení na nočnú moru, v ktorej budú musieť bojovať nielen s nedostatkom jedla a pohodlia, ale hlavne medzi sebou. Na exotickom ostrove vytvorí 24 súťažiacich zo Slovenska a Česka kmene, za ktoré budú bojovať v rôznych hrách. V rámci kmeňa musia vzájomne spolupracovať, niekedy súťažiť sami za seba, a hlavne sa pokúsiť prežiť až do konca. Na víťaza čaká rozprávková výhra vo výške 100 000 eur! (TV Markíza)

topi80

Já jsem nikdy nepochopil komerční potenciál těchto soutěží, kdy televize zavře někam pár lidí, do kterých mi nic není, a zkoumá, co se bude dít. Není to spíše záležitost pro nějaké nadšené psychology a sociology, která patří někam na ČT2 ve dvě ráno? ()

riza-do

Zde se hodí jediné přirovnání. Češi a Slováci si od úspěšného zahraničí vezmou recept a stejně jako u boloňských špaget, vídeňského řízku nebo italského rizota, si to udělají tak nějak po svém. Už několikátý pokus o český Survivor dopadl stejně jako ty minulé, na míle vzdálené od právem úspěšné americké verze. Jestli měl být tahák rádoby celebrity, ze kterých je veřejně opravdu známá snad jen Pazderková s Gogem (ani to není terno), muselo by se všechno to ostatní udělat jinak a vynechat všechen ten kečup (trapné medailonky), gothajský salám (zkrátit díly na polovinu) a nechat jen ty špagety. ()

hanzyn odpad!

Jak vzít kámoše z Ameriky a zavraždit ho v Čechách...kamera a střih se snaží o maximální dramatičnost, bohužel to vypadá spíš komicky. Všechno co se tam děje, je natahované 4x opakovanými, zpomalenými záběry. Nuda, nuda a nuda. ()

George8 odpad!

Rve mi naprosto srdce z těla ven. Takhle by to fakt nešlo. Natáhlé jak prostěradlo s hluchými místy, kamera amatérská, střih špatný, nemá to žádnou šťávu. Je to prostě nudné,únavné a zároveň smutné, protože jsem tomu dával šanci. Snad se na tohle Jeff Probst s produkcí nikdy nepodívá. Hihi. Přijeď před start s octávkou a já přijedu s mercedesem. Kdo asi zvítězí ?? ()

Rayen1 odpad!

Jako, nechci bejt hejtr, ale tohle se fakt nedá.. Viděl jsem dva díly a teď jsem konečně pochopil tu parodii, kdy si z toho dělali srandu v Simpsonech.. "vybehnete na obří plošinu, sjedete na vozejku (2x, aby se to trochu natahlo), vyšplháte po síti, shodíte pět balónků a téma porazite pět kuželek..", už tam fakt chyběla jen ta Kia, co jim nějak nepadla do úkolu a jen tak tam stála na piedestalu. Jako nevím, co má tohle spolecnyho s přežití v divočině (neviděl jsem ani původní série, ani původní originál), ale podle mě by to mělo větší grady, kdyby vyhodili dvě party lidí na ostrově, na X palem nainstalovali GoPro kamery a postarejte se, my se vám ozveme za měsíc nebo dva.. Tohle je ovšem.. O ničem? Slušně řečeno? Navíc - pro natažení doby dáme hru na pět vítězství, aby se nám natáhl vysílací čas, takže divák kouká na to samý, se stejnejma lidma, pomalu 45 minut, a když už to vidí po sedmé, fakt to nudí.. Tahle soutěž dělá všechno úplně špatně. Sorry not sorry. ()

Heyyy

Chtela jsem videt, o cem vlastne jsou ty vtipy, co koluji po netu, ale je to hrozna nuda, kdybych nekoukala ze zaznamu a nemohla tak pretacet, urcite bych brzo prepla program... ()

Katte odpad!

Dvouhodinové díly, které jsou absolutně nejhůř sestříhané jak jen to asi šlo. Nemá to spád, není to napínavé, je to o ničem. Žádná strategie ani něco, čím by to bylo zajímavé... Boha krista hlavně ať se tam vejde co nejvíc reklam. Bože cos to survivoru udělal. Ještě že Jeff toto nevidí ... ()

borohub odpad!

Zvládl jsem jeden díl a nikdy více (a to myslím vážně! :) ). "Celebrity" v podstatě neznám - s výjimkou Pazderkové, Zástěry, Jánové a Chilli (lol, celebrita. Její jediná přednost je, že je Vietnamka a že uvařila pár mizerných jídel). A čekal jsem trošku větší řežbu, když se o téhle reality show říkalo, že to bude nejdrsnější show. Jasně já chápu, že je tam štáb nemůže nechat pochcípat, ale tak třeba deky, bundy či kastrol by ze začátku mít nemuseli. Výzvy mě přijdou debilní, ale co jsem pochopil, to bylo i v originálu. Což o to, kdyby to bylo třeba 60 minut týdně, tak by se to z hecu asi dalo vydržet. Ale tenhle shit je 2x týdně, 2 hodiny. To znamená, že kdybych to chtěl sledovat pravidelně, tak na tom ztratím 4 hodiny týdně.. Nejhorší na tom je, že až skončí tahle sračka, tak opět nasadí "parádičku" ve stylu love island.. ()

kubilov

Oproti originálu je tato turecká verze opravdu smutná, po technické stránce úplně nesnesitelná. Přesto je ale samotný formát tak skvěle vymyšlený a jednotliví kašpaři/účastníci se tam sekají dobře. Slabé 2*. Dívat se na to dá, ale je to do velké míry utrpení. ()

CaladanChmur odpad!

Dal jsem tomu šanci, aby jsem byl korektní a objektivní.. ale kurva, aby jsem vyháněl několik dní tak negativní pocity? Tenhle seriál potřebuje vymítače demence... čili každého kdo má solidnější atomovku a uměl by se trefit přímo na místo natáčení. Pokud umíte malou násobilku, tak jste chytřejší než-li tvůrci, aktéři i producenti tohoto vyblití dohromady...a varuji , toto opravdu není pořád pro vás. Spíš mi to přijde, že se někde potřebují vyprat určité prašule. ()

hrumsrt

Kdo přežije je srdcovka! Tohle je zase Novácký pořád, který mě dokáže tak rozpálit, ale zároveň mě v něčem bavil. Přišlo mi to poměrně dlouhé, rozhodně si to nevzalo z předlohy to nejlepší a hodně si to řádně počeštilo. Kdyby se vyřazovalo už kmenovou radou (jak tomu má být), sice by to ztratilo na dramatu finálního souboje, ale dodalo by to daleko větší dramatičnost hře jako takové. Hlasování by bylo důležitější, paranoia by byla větší, zkrátka drobná nuance, která by vše změnila. Naštěstí tu byl jeden hráč - Vláďa - jenž si tuhle hru podmanil a od začátku do konce byl nejlepší.. ()

Hyssi odpad!

Mám rád amerického aji australského Survivora tudíž jsem se rozhodl dát českému šanci. Po prvních deseti minutách doslova ničeho jsem si měl chuť vypálit oči. Ovšem pak přišla na řadu soutěž a místo vypálení očí jsem si chtěl omlatit hlavu o stěnu, práce s kamerou je totální píčovina s nevím co dělal frajer za kamerou.  Opravdu jsem neměl tušení co se v soutěži děje, totálně nepřehledná směsice čehosi. Celkově od soutěži jsem nečekal moc, ovšem místo moc jsem dostal nic. První díl série totální sračka a nevím jestli mám vůbec chuť se dívat na další... [0 %] ()

ZHODNOTITEL odpad!

Klasická komerční záležitost. Dát to dohromady se Slováky, roztáhnout to na dvě hodiny, poslat tam "známější" tváře, překopat původní Survivor, šetřit s kamerou a postavit tam moderátora, kterého by možná ve svém umu překonal i Jaromír Soukup. Možná, kdyby se toho chytla TV Barrandov a jmenovalo se to Ostrov Jaromíra Soukupa, bylo by to zábavnější. A to už je co říct. ()

Kokutek odpad!

Všechno je nehustější, nejdrsnější, nejnebezpečnější a pak vám tam dají soutěže jako z mateřský školky. Tak to jo, no. Moderátor s charismatem mrtvýho papouška. Proč mám dojem, že je všechno podvod, dialogy nahraný a účastníci se válej v hotelu a občas je vytáhnou na natáčení? A proč mají všichni pořád super účesy a vypraný hadry? Zlatý Hry bez hranic. ()

rzazeman odpad!

S čistým srdcem můžu říct, že tato "reality show" je ta nejhorší věc jakou jsem za poslední dobu viděl. Jako by nestačilo to, že soutěžící (mezi kterými jsou rádoby celebrity) jezdí na hotel obden aby se vystřídali s rumunským Survivorem, který se natáčí ve stejné době, tak je tam spousta dalších věcí které mi neskutečně lezou na nervy. Pominu to, že většina lidí je mi tam nesympatická, ale soutěže o ničem, trvají opravdu hodně dlouho a jsou repetitivní. Hodinové zpomalené záběry, které jen natahují délku pořadu na směšnou délku (skoro jak flashbacky v anime). Musím srovnat s americkým Survivorem, kde si museli udělat všechno sami, tak tady už mají předpřipravené pódium. Nekonečné rozhovory od moderátora o ničem. Dramatická hudba jak od Zimmera a k ní záběry po šesté na vyzoomovany obličej... k smíchu. V jedné epizodě byl jenom boj o odměnu, v další boj o imunitu, což znamená, že něco co v USA zvládli za 40 minut, tady trvá 5 hodin... Prostě bída, hnus, fake a dlouhé jak týden před výplatou. ()

ochmi99 odpad!

Nova prezentovala Survivora tak, že se bude jednat o toho pravého Survivor. Soutěžící budou trpět hlady, budou moknout bez střechy nad hlavou a klepat se zimou. Už po prvním díle bylo vidět, že je to naprostá slátanina. Nevýrazní soutěžící, podivná kamera, podivné střihy, chyby v titulkách a mohl bych pokračovat do zítřka. Moderátor opakuje stále dokola slova jako extrémní, epický, nejtěžší na světě. Lže! Rozhory soutěžících na diváka působí tak, že je kameramani naaranžovali někam ke stromu a řekli jim, bavte se o nějaké kravině. Soutěžící opouští ostrov kvůli každé bolístce nebo covidu, pak se vrátí bez vyjasnění problému. Korunu tomu nasazuje dvouhodinová stopáž, kterou zvládnou jen silní diváci. ()

Dzoumen odpad!

Jako fanoušek survivoru jsem neuvěřitelně zklamán. Přišlo mi, že survivor dost odflákli a časem se to snažili zlepšovat, který tu podívanou o něco málo zlepšil, ale nebylo to něco vyroznánýho. Jako příběh byl nic moc hra neměla žádný náboj hrát se začalo až od top 6/7, což fanouška moc nenadchne, když ho předchozí díly moc nebavili. Překvapujeme, že jsem vydržel až dokonce i když jsem s tím chtěl seknout, ale nakonec to utrpení jsem nějak překonal. Velkou roli hrajou taky souboje, který byly nedomyšlený a bylo to stejný pořád dokola a myslím si, že každý asi čekal od soubojů mnohem více. Snad jediný co musím pochválit je zakončený finále, které mě pozitivně překvapilo. Souboje byly konečně různorodý a celý díl byl zajímavý za co jsem velice rád. Každopádně pokud milujete survivor a chcete se podívat na nějaký survivor co má kvalitu, tak tady jste na špatné adrese, s tím to survivorem ztratíte čas stejně jako já. ()

Lukes15

Spoiler. Na začátku to bylo hodně slabé, ale šlo vidět že se produkce hodně poučila z chyb a ohlasů diváků, protože postupně většinu (hlavně technických) nedostatků odstranili. Bohužel ta zbytečně dlouhá stopáž a hodně nezáživných scén už v průběhu změnit nejde. Ale rozhodně si to nezaslouží 20%, viděl bych to někde kolem 35%. Hlavním důvodem byl špatný casting. 2 hodně dobří hráči a 4 lidi co aspoň věděli jak to hrát je z 24 účastníků hodně málo. A když spousta soutěžících řekne že hru vůbec neznali, nebo že nepřišli hrát hru a jenom si zasoutěžit nebo zkusit přežít je prostě špatně. Samozřejmě potřebujete i hráče jako Adam, Braňo, Gábor, kteří sice hru neznali, ale dávali tomu grády a divák se aspoň celou dobu nenudil u té 2 hodinové stopáže. Ale když je takových soutěžících co hru nezná v soutěži víc než půlka je to špatně. Duely a větší důraz na výkony mi nevadily, akorát by to chtělo v první půlce více týmových soutěží, nejen individuální. Další plus je moderátor Ondra Novotný, bez kterého si českého Survivora/Robinsona nedokážu představit. Vítěz Vláďa naprosto suverénní a jasný, celou dobu měl hru pod kontrolou. Po sloučení nenašel moc přemožitelů a taktickou část taky zvládl nejlépe. (místy mi jeho hra připomínala Russela Hantze ze Samoy, nebo Richarda Hatche z Bornea). Nejlepší tahy ve hře podle mě byly vyřazení Enriqua, což se povedlo 2 hráčům proti 7 členné alianci a potom určitě vyřazení Nikol. Oba tyto tahy měl na svědomí Vláďa, který hru naprosto ovládl (možná i kvůli tomu těch epických tahů nebylo víc, ale to je zase otázka toho slabšího castingu a zároveň jeho skvělé hry). Oblíbenci: Vláďa, Adam, Braňo, Xenie, Veve (po vypadnutí Aylin se její hra dost změnila a podle mě k lepšímu). Celkově bych to úplně nezahazoval, rozhodně to mělo stoupající tendenci a ke konci už to bylo i zajímavé. Snad se dočkáme druhé řady. ()