Jedinečná výzva o prežitie je tu - ste na ňu pripravení? Tropický raj sa pre skupinu súťažiacich zmení na nočnú moru, v ktorej budú musieť bojovať nielen s nedostatkom jedla a pohodlia, ale hlavne medzi sebou. Na exotickom ostrove vytvorí 24 súťažiacich zo Slovenska a Česka kmene, za ktoré budú bojovať v rôznych hrách. V rámci kmeňa musia vzájomne spolupracovať, niekedy súťažiť sami za seba, a hlavne sa pokúsiť prežiť až do konca. Na víťaza čaká rozprávková výhra vo výške 100 000 eur! (TV Markíza)

nudlis odpad!

Celkem naivně jsem si myslel, že když TVzHovna před časem udělala Robinsonův ostrov, bude Survivor udělanej profesionálnějc, že se tvůrci poučej z předchozích chyb. A vono ne. Ó, jak překvapivé! (a teď si zatleskáme!) Za mě - příliš prostoru pro svoje nesmyslný a zbytečný žvásty dostává nesympatická, opravdu hodně ošklivá, vyžilá Pazdera. (opět si zatleskáme, i když trochu míň než předtím) Na druhou stranu má moje sympatie týpek, kterej si klidně nechá vykérovat na rameno "VOLE". (hodně mu zatleskáme!) Z těch všech "hlubokomyslnejch" čmáranic, co maj skoro všichni soutěžící na sobě načmáraný, je tahle jediná aspoň vtipná. A za co je teda ta jedna hvězda, když to vlastně stojí za hovno? Ani sám nevim (a nakonec si nesmíme zapomenout zatleskat!) EDIT po 3 dílu: Ne, to se fakt nedá. Primitivní komentář moderátora Novotného, primitivní otázky na soutěžící, primitivní skandování názvu "kmene", neustálý tleskání po každým uprdnutí ... Polovina času jednoho dílu je nudná žvanírna, na kterou je zvědavej snad jen produkční tým. Navíc - podle tý výbavy, kterou dostaly obě bandy od začátku (oheň, pila, sekera, podlážky, ...), to spíš vypadá jako Prima dovča na exotickým ostrově. I když to celý platila TV zNova. (véééélký potlesk!!!) A aby se tam nikdo nenudil, hrajou se hry a soutěží se o "něco". Pytlik žrádla, tabulka čokošky ... nějaký prachy. Je tohle celý ještě "Survivor"? Jde o "přežití" v přírodě? Nebo jde spíš jen o přežití intrik, podrazů, leváren a nudnejch keců, kterýma soutěžící mezi sebou nešetří? Prostě slabota, která si odpad! plně zaslouží (a pokud ještě nemáme z neustálýho tleskání zlámaný všechny haxny, zatleskáme si úplně naposled). A nakonec bude platforma ... ()

Najnou odpad!

Na Survivora jsem se docela těšil. Což se ukázalo jako skutečně nevhodné již ve vteřině, kdy uspávač hadů počal hovořit. Poté se objevilo panoptikum peroxiďáků v růžových plavkách a zálesaček ve šňůrkových tangáčích. Má babička by vám potvrdila, že požít krmi mi trvá pravděpodobně nejdéle ze všech lidí na celé zeměkouli, nicméně ani dvě večeře mi nestačily, abych se dostal alespoň ke kmenové radě - pokud tedy v této verzi vůbec nějaká je. Což já už nezjistím. Nicméně mám pocit, že žádná kmenová rada ani nebude potřeba, protože celá skupina skutečných chlapů a neohrožených amazonek uteče domů hádám nejpozději třetí den. Tedy alespoň ti, kteří nezemřeli při první kruté hře, kde hrozil i pád na zem. Zde si dovolím malé statistické intermezzo: Duch ostrova již tři trosečníky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho - zesměšnil. Protože - a zde je třeba si zatleskat - toto je ta nejdrsnější soutěž na planetě. Proto tu vyfasujete všechno, co k takovému noclehu v nelítostné divočině potřebujete. Deky, pláštěnky, hřebíky, sekyrky, dokonce i vyvýšenou podlážku vám postaví produkce a nakonec i napíchne na klacek rybu. Junáci vzhůru, volá den, buď připraven, buď připraven! ()

oskiii odpad!

“Bombař” Novotný, zoufalci “bojující o přežití” a labilní pozér Drahokoupil. Je úsměvné, když jsou soutěžící navnazeni sprchou, čistými šaty a hostinou…zvláště když je ženské osazenstvo vydepilováno 😂 ()

Frontier odpad!

Ono už se toho tady napsalo hodně, tak nemá cenu to úplně všechno opakovat. Nejsem žádnej zapálenej fanoušek Survivora, ale Robinsonův ostrov jsem po očku sledoval. Nebylo to ono, ale to, co nám naservírovali teď, to je děs i proti RO, takže si pár vět neodpustím. Za prvý už mě fakt vytáčí, jak se musíme furt paktovat se Slovákama. To je Superstar (nesleduju), to je Masterchef (občas sleduju), to je Love Island (nesleduju), to je Survivor (přestanu sledovat), to je furt něco. Druhá věc, jsou ty slavný "celebrity", rozuměj recykláty ze všech možných odvětví. To tam podle mě vůbec nemá co dělat. Věřím, že by se dali vybrat mnohem zajímavější lidé z řad normálních. Ne jako Adam, jehož jediná kvalifikace je asi ta, že brousil Hanychovou. Drahokoupil, to je etuda, která mě baví do teď. V upoutávkách nejdrsnější borec a pak tam fňuká někde v křáku, Pazderková prohlásí, že je už teď vítězem, že je to frajer, všichni brečí a tleskají. Co to dopr*ele je? No nic, mám to už zas nějaký dlouhý, tak to utnu a do budoucna, snad aspoň ta miss karate vyvalí dudáše. To bych si to možná ještě pustil. ()

Peky

Tvůrci v čele s Ondrou Novotným nás lákají na nejdrsnější reality show, která v Česku a na Slovensku nemá obdoby. Za chvíli je však už v záběru Pazderková a ptá se, kdo si z jejích miláčků dá po ránu čajík. Mimochodem bych se vůbec nedivil, kdyby ho následně šla udělat někam za roh do zákulisí pomocí varné konvice. Největším a zásadním problémem Survivora je ale naprosto katastrofální střih – schází dynamika, všechno se neskutečně dlouho táhne a 80 % času sledujeme žvatlání o ničem, což je nuda. To zcela zabíjí i ty veškeré soutěže, které přitom nejsou samy o sobě nejhorší. Původních 120 minut, kterých má jedna epizoda, by se dalo zkrátit úplně v klidu na 40. Z mého osobního pohledu bych pak také raději sledoval jenom ‚,no name‘‘ účastníky, než mít jeden celý tým sestavený z pseudohvězdiček, ale budiž. Kdo přežije s Jeffem Probstem patří mezi mé nejoblíbenější reality show, a proto jsem na tuto česko-slovenskou verzi upřímně neměl velká očekávání. Nova už nám mnohokrát ukázala, že umí poměrně spolehlivě zprznit kdejaký formát, zde bohužel nevidím výjimku. A já prznění nemám rád. ()

Ttalgi

Myslela jsem si, že se konečně poučí a vyprodukují Survivora, na kterého budu ráda koukat. Ehm, ne. 2 hodiny utrpení v prvním díle, kde dopr*ele ani nevím co se stalo, protože nikdo netvoří aliance   nikdo nespřádá taktiku, banda lidí si zajela na dovolenou, kterou taky dostali. Sakra, vždyť oni tím zazdili to, co survivora dělá survivorem. Druhý tým na kmenovce jen zapichuje hřebík do rakve, ale pokud jsou tam neschopní lidi, tak je to jedno, protože jim taktika nic neříká.  Moderátor je ok, nemůžeme ho srovnávat s Jeffem, na Jeffa nikdo nemá. Co tam ale dělá ten druhý tydýt je mi záhadou, asi aby to bylo pořádně československé. Možná místo 2 moderátorů měli vybrat jednoho pořádného (a bylo by mi jedno jestli je to Čech nebo Slovák) Koncept normal lidí proti celebritám by mi nevadil, kdyby nevybrali většinu rádobycelebritek, které se chtějí jen zviditelnit a o Survivorovi ví ho*no.  Odstoupivší blbecek, který je za potlesku a slziček vítěz, to nemá ani cenu komentovat, v Survivorovi by od Jeffa takový člověk dostal solidní sodu, v Česku si hrajeme na to, že tohle je v pořádku. Konkurenci mu dělá Monika, která je tupá až to bolí a nikdy Survivora neviděla- aneb prohlásit na první kmenovce, že jsem vlastně slabá a ani ji to nezajímá? Takhle se bojuje o setrvání?! Jednu hvězdičku dávám za urnu na jezdícím pásu, to mě rozesmálo a utvrdilo v tom, že se nejedná o soutěž ale o parodii na tuto soutěž. ()

Starby

Jako fanda amerického Survivor a českého pořadu Robinsonův ostrov jsem se na tuto reality show velice těšil. Trošku jsem však dopředu tušil průser a bohužel se tak i stalo. Neskutečně nudné dialogy, které zabírají 70% každé epizody, ale hlavně mě strašně odrazuje to obsazení soutěžících. V Robinsonově ostrově měli zastoupení lidé z úplně všech zaměstnání a fyzických propriet. Tady je to samý model, modelka, herečka, zápasník, youtuber, atd. No…Dal jsem tomu šanci po dobu tří epizod, rád si na konci zjistím kdo je slavným vítězem, ale tím to pro mě končí. ()

TommmyT

Jak je údajně pro soutěžící těžké přežít soutěž, je neskutečně těžké pro diváky přežít sledování tohoto pořadu. Někde jsem četl rozhovor s tvůrci a jak se to točí průběžně jak se to vysílá, údajně si mohou brát k srdci námitky diváků. I ve třetím díle stále nic. Je to opravdu hrozně sestříhané. Stále neskutečně nudné zpomalené záběry toho co jsme před minutou viděli. Komentování moderátorem některé soutěže je děs. Ve druhém díle jak do jedné věty moderátora střih snad všechny tváře soutěžících byla hrůza. Mam za sebou třetí díl a co mi vadí nejvíce, že stále nic nevidíme jak tam v těch údajně těžkých podmínkách přežívají. I ve třetím díle jen 2 záběry na kotlík jak tam někdo něco míchá, 2 záběry stavění a 1 záběr na pilku. Ale co a jak tam třeba loví, jak tam něco staví, zkrátka jak tam v těch údajně těžkých podmínkách přežívají nic nevidíme a to má pořad dvě hodiny. Mimo soutěže jen klábosení!!! Tak to neprezentujte jako nejdrsnější reality show! Má to blíž k Nebezpečným vztahům s Musilem než k nejdrsnější reality show!!!!! ()

quokam

Zacal jsem na hvezdicce jedne, posleze jsem pridal druhou pro vykon moderatora. Bez sarkasnu a ironie, Ondra Novotny pro tento survivor znamena snad jeste vice nez legendarni Jan Rosak pro videostop. Mimochodem, k tem kritizovanym soubojum po kmenove rade - tato rada nema ostrov preziti, ("Karluv ostrov"), ktery plnil podobny ukol. Edit 01022022: kde se v dejinach potratilo heslo Slava vitezum, cest porazenym? Edit 25022022: radikalne snizuji hodnoceni, bo mam pochybnosti ohledne regulernosti souteze. Taktez vystrihnuti vety "Pravidla tady urcuji ja" bylo nestastne a trosku i ponicilo kontext dane hry o imunitu. EDIT 19032022: veta - "píšu Braña, bo mu závidím jeho masivní bicepsy" je hláška všech těch řad Survivolu a Ostrovů, co jsem kdy viděl... EDIT 27042022: tož, ok. Rozhodl jsem se ještě jednou vrátit k hodnocení Survivor. Odpad si nezaslouží, místo, ve kterém jsem měl pochybnosti o regulernosti soutěže nakonec neovlivnilo celkový výsledek. Kladně hodnotím strukturu soutěži, systém duelu po kmenové radě včetně práva imunitatora poslat do něho druhého soutěžícího (lepší systém než "Karlův" ostrov přežití), líbi se mi i postupový klíč k "semifinále" a finále, výkon hlavního moderátora. V soutěži soutěži soutěžici minimálně tohoto měsíce, padla v něm hláška roku,  stejně jako evergrin "nalejme si čistého mléka." Jo, byt soutěž srazí technická nedokonalost a přetrvávají pochybnosti ohledne jednoho či několika momentu souteze, hodnotím celkový dojem mírně pozitivně. 51 proc. ()

JaRCii odpad!

Stojí to za hovno, z dramaturgického hľadiska aj z hľadiska technického spracovania. Je to dlhé, očividne aj niektorí sútiažiaci sa nudia pri čakaní na suťaže, nemá to atmosféru a konflikty tam očividne robí len scenárista, prípadne produkčný aby to malo aspoň nejakú zápletku. Obraz je nejednotný, farebne nevyvážený, približovanie je rozhŕkané, hudba zdĺhavá a opakujúca, nehovoriac o tom, že zvukára by mali vyraziť aj s dverami, pri súbojoch to preskakuje z čistej zvukovej stopy ku šumu, keď sa rozpráva pri mori, tak je im ledva rozumieť, kopa šumu keď rozpráva jeden moderátor ale pri inom je to odfiltrované, navyše je to ešte aj čudne zostrihané. Niečo ako Farma ale v Dominikánskej republike, navyše, Farma má oveľa kvalitnejší zvuk aj obraz, v každom prípadne je to bohužiaľ žumpa, niekedy dávno som videl pár dielov myslím amerického alebo anglického Survivora a to sa nedá porovnať s týmto formátom, skrátka fušerina. ()

camomilla

Hodnotim Survivor po cele serii a vyhlaseni viteze: Jasneze to na ctyri hvezdy neni. Ale prijde mi, ze si to aktualnich 21% nezaslouzi. Na zacatku mela show obrovske porodni bolesti, ale pripada mi, ze se to docela vylepsilo. Jina pravidla, delka stopaze, vice bodu - to vsechno byla zmena, ktera me jako verneho divaka US verze opravdu stvala. Ale zvykla jsem si, prijala jsem to jak mi bylo naservirovane a zacala se zkratka a jednouse bavit. Nakonec jsem si to uzila (i kdyz duely me stvaly porad - na druhou stranu zajimavy prvek to je, ano.. ale ostrov vykoupeni by byl lepsi). Zaverem - kdyby nekdy mela byt druha rada, budu se tesit a doufat, ze se chyby vychytaji predem. A hlavne aby soutezici byli opravdu hraci, co hru miluji. A divaci chapali, ze v soutezi, kde se hraje o ranec penez zkratka "zradis" i kamose z aliance, do prkna. Od toho se tam o tolik prachu hraje, aby se tam opravdu taktizovalo. ()

KuceraJohny

Jako fanoušek originálního Survivoru se vždy podívám i na České pokusy o napodobení. Upřímně musím říct, že jsem si tuto soutěž užil více než Robinsonův ostrov. Bylo to způsobeno mnoha faktory, ale ten nejdůležitější byl asi ten, že já na Survivoru miluju hlavně soutěžení. Takže je jasné, že když se v jednom díle objeví klidně dvě soutěže jsem z toho na větvi. Bohužel postupem času i mě soutěže omrzely a to hlavně kvůli neustále se opakujícím konceptu. Vždy to byl parkour a pak házení. Počítání bodů mi často přišlo už taky dost zdlouhavé a někdy jsem skutečně kroutil hlavou. Když se zaměřím na samotné účastníky, tak musím říct, že casting skutečně nebyl špatný. Celebrity měli ze začátku výhodu, protože je divák už znal, ale během chvilky se rozdíl mezi dvěmi skupinami smazal a vše bylo tak jak má být. Na závěr řeknu, že i přes několik stupidních pravidel, zdlouhavých záběrů a neustále se měnící hry jsem si sledování užil a uvítal bych klidně další řadu. ()

Qer odpad!

Hnus, trapnost, debilní lidi, kreténskej moderátor, zkrátka kokotská záležitost pro dementy se záporným IQ. ()

Nick321 odpad!

To je fakt trapas. Ten původní koncept Survivoru se v českém provedení úplně zdeformoval a o něčem svědčí už jen ta galerie fotek, co je zde k dispozici, nebo obsazení soutěžících. Je to komerce jak prase a se skutečným survivalem to má jen pramálo společného. Kdo mne nejvíce zklamal, byl moderátor Ondřej Novotný, v mých očích se zde projevil jako typický demagog, neschopný diskuze nebo příjmání odlišných názorů. ()