Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie - do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu. (Itafilm)

Prochy38

Kdyby se bral film jen o malinko víc vážně, možná bych i * přidal, ale o nebere, nebere se vůbec vážně a byť to za mě rozhodně funguje, už to není ten můj šálek kávy. Očekávání zdejšího hodnocení (04/2024 - 47%) ještě dopomohlo tomu, že jsem byl mile překvapen, několikrát se neskutečně zasmál a pobavil, Jako celek nic moc, ale výstup individuálních obličejů prostě zabírá. ()

Wiluna odpad!

Ak ešte stále neviete, čo za posledné roky pochovalo českú a slovenskú “kinematografiu” na úplné dno, tak tu nájdete jasnú odpoveď. ()

mosnak

Na české poměry docela prdel. Kotek, Fero a ti chuji co hráli brňáky jsou nejvíc. Zbytek je česká klasická trapná komedie. 50% ()

Zyne

neni to buhvijaka rachanda, natozto pak inteligentni komedie, x veci je trapnych a prehnanych, ale kupodivu se to da celkem v pohode prezit ()

Ukko odpad!

V tomhle pseudofilmu ze sebe všichni dělají akorát kokoty. Aneb jak hluboko může český herec klesnout... pro prachy. ()

mira007

Strašná ubohost, navíc nenávidím, když se tvůrci prezentují, že vytvořili něco, co brzy zakážou, zcenzurujou apod. přesně ty samý debilní argumenty různých dezinfo ... prostě komedie postavená na oplzlým humoru, který je nevtipnej ale trapnej, tak se nemůže schovávat za cosi dizidentskýho, hrdinně odbojářského. Jedna hvězda za obsazení. ()

bobstock odpad!

Česko-slovenská ohavnost a hloupá přisprostlá zbytečnost o bandě firemních karikatur lidí urážející krom sebe samých vše ostatní kolem cokoliv kdekoliv pokrytecky se schovávájící za černoprdelní ´´ne´´humor ochotnických umělců, kteří si svůj distanc ohledně názorů a chování postav nezapomněli namalovat na začátku filmu. Jeden z vrcholů letošního filmového pekla s Michalem Davidem na kolotoči. Obávám se, že se po tomto podělu paní Marianková s Péťou Polnišovou vítězoslavně řadí hned vedle Laňky, Markvarta a Zity Marinovové. Zároveň se mi nechce věřit, že to doslova ukradlo lidem z peněženek skoro 100 milionů korun? Nastává dekáda temna v podobě Prachařova a Čermákova ksichtu, maďarských Slováků tancující kozáčka?  :o ()

Terezinka198

Spoustě hodnotícím nedochází, že to má být komedie, ne pokus o velkolepé kdovíco. :) Já jsem se příjemně bavila, Kotkovi jsem tu roli věčně sjetého huliče i věřila a takové oddělení jsou v podstatě lidi z call centra s hlášky, které vám nemůžou nikdy říct do obličeje. Jasně, je to prvoplánované jak hadra, víte přesně, co od toho čekat, ale když se chcete pobavit a vypnout mozek, bohatě vám to stačí. Hlavně Češi rádi kritizují kdejaký prd, co není přesně podle jejich představ, takže mě reakce ČSFD uživatelů nepřekvapila. ()

Flopik

Tak nakoniec obrovská škoda. Nakoľko to Peťa promovala ako riadnu šialenosť, tak som to aj očakával. Za mňa sa to ale držalo až moc pri zemi. A pri tom tam boli fakt skvelé nápady. Partičky neustále ožratých Brňákov som sa nevedel nabažiť, Peťa na karaoke tiež nemala chybu ale inak tie momenty na ktoré by som si spomenul, no veľa ich nie je. Herci super, bavilo to ale mohlo to byť viac uletenejšie a vtipnejšie. Potešili aj sexi baby, niekde medzi 3 a 4*. ()

Massaro74

Po slušném začátku odehrávajícím se v kancelářích to vypadalo na velmi dobrou komedii. Bohužel po příjezdu na Slovensko, na mezipodnikové hry, se film změnil ve spoustu nuceného až trapného humoru. Nebudu říkat, že to bylo úplně špatný, ale čekal jsem více, zvláště k dobrému hereckému obsazení... ()

Bozvav

Byla to naprosto strašná blbost, ale měla jsem zrovna na něco takového náladu. Navíc kombinace Polívková, Kotek, Prachař a Polnišová je dokonalá, takže dost nadhodnocuji a dávám tři hvězďule. ()