Vyziva odpad!

Proč? Proč? Slibuju, že na třetí díl už se nepodívám, pokud nebude každá vteřina vyvážená gramem zlata. Všechno na filmu špatně. Nuda od začátku až do konce, uvěřitelnost čehokoliv  ve filmu je nulová. Stejně jako logika nebo originalita. Schematický, sterilní, debilní. ()

Gweitt odpad!

Prosím dost, je smutné, že netflix platí Snyderovi, aby kradl čas nevinným lidem. Hodně mě trápí, že tomu filmu chybí i to úplné minimum, co by film měl mít, aby se na to mohl člověk podívat a vypnout mozek, ne z něj vykrvácet. Zdaleka nejhorší je, že se v tomhle, i předchozím díle, prostě plýtvá časem na fuckin slowmotion scény o ničem (a já mám hodně rád slowmotiony) místo toho, aby dal prostor k vybudování třeba i toho nejchabějšího vztahu diváka k jakékoliv postavě. Zbytečná první hodina filmu. Postavy bez charakteru. Akce, která není ani nějak zajímavá. Vizuálně se ukazují úplně generický věci. Ten fakt, že to má otevřený konec mě skoro až uráží xd ()

Malaghost

Jednička byla i přes masivní hate fajn, ale tohle je lobotomie. První půle filmu snad ani neměla dodělané VFX, nehledě na děj který se sestává doslova z mlácení prázdné slámy ve slow-mo a sezení v hospodě, kde si postavy vyměnují flashbacky. Když se to začne po hodině mlátit, je to naprosto dementní. Jediné positivum je sexy Nutella, a to do doby než se ostříhá na ježka. Vykrádá to snad všechno na co si lze vzpomenout, Gladiátor -  obilí, Aliens - Ripleyová jede dolů výtahem, pomalu padající loď - Prometheus, padající trosky lodi - Lotr, když přiletěla na konci wakanda ze Star Wars už jsem smích neudržel. Je to někde mezi 0.5 a odpadem, ale zaokrouhluju nahoru. ()

PhoenixTears

Nechápu hodnocení (nejen zde na ČSFD), ale celkově. Mně se film líbil a to hodně. Je to trochu jako 7 statečných vs Star Wars apod., ale má to koule, akce je od začátku do konce a druhý díl, je dle mého názoru lepší a akčnější. Celkově jde o velmi dobrý počin a doporučuji zhlédnou oba díly. ()

VladoCZ

Že mě nějaký film nebaví, se stává, ale že u něčeho vyloženě trpím, to je málokdy. Opravdu mám zapotřebí půl hodiny sledovat zpomalenou sklizeň obilí a nabírání vody do čutory? Directors cut by měl být zpomalený celý, pak si lidi přestanou stěžovat, že je zpomalovaček moc. Trapná zápletka, nelogičnosti na každém kroku, na mnoha místech je to vyloženě hloupoučké, podrobnějším komentářem bych jen opakoval, co už tu mnohokrát zaznělo. Zvažoval jsem odpad, ale ne, nebyl bych fér, jsou pořád mnohem mnohem horší díla, o když... ()

Jeff_Geiger odpad!

Johnny M. tu postnul, že máme hodnotit upřímně, tak do toho teda jdu. Tento film je naprostá, totální, nehorázná sračka. Po prvních deseti minutách jsem úplně natvrdo začal fandit záporákům (vyjma toho znovuoživeného blba s kreténským účesem) a doufal, že tu bandu naprosto nesympatických, zbytečných a ukňouraných dementů smahnou co nejdřív. ()

Sukdolakus7

Pro ty, kteří si váží svýho času víc než já a nechtějí ztratit další dvě hodiny života, přináším krátký shrnutí: úvodem půlhodinová slow motion reklama na sklizeň obilí, pak z nějakýho důvodu cringe smyčcovej kvartet s pytlema na hlavách, následně kopání tunelů a výcvik rolníků proti útoku imperiální armády, což je činnost, která dle Zacka Snydera zabere průměrný vesnici jedno odpoledne, noc před bitvou pět flashbacků, který nikoho nezajímají, ráno návštěva barbera, protože bez novýho účesu se špatně bojuje, po hodině emocionálních výlevů konečně přichází chabá chaotická akční sekvence, potom infiltrace nepřátelský lodi nebo tak něco, nevím, už ztrácím pozornost, ke konci reference na Muže z oceli, nějaký modrý lightsabery a na závěr umírá jedna z hlavních postav, ale jelikož mě ten příběh vůbec nezajímá, tak mě to nechává celkem chladným. No a někde mezi tím vším snyderovským patosem, nedomrdlým scénářem, CGI bordelem a krásnou epickou hudbou Toma Holkenborga všechno bedlivě sleduje robot s parohama a hlasem Anthonyho Hopkinse. Neptejte se. Sečteno, podtrženo, mnohem lepší než Part One. Dávám hvězdu navíc, protože mě to oproti první části v jednom kuse nevytáčelo. ()

WingsLotus35 odpad!

Slíbil jsem si, že už do týhle žumpy plný ničeho už nespadnu, a jsem v ní zas zpátky ty vole. No, Nárožnej sice potahal svým nostalgickým trailerem na první část, ale tady už není co tahat. Od prvního dílu se absolutně nic nezměnilo. Je to furt ta samá nezáživná nuda a když už se snaží být jakože něčím zajímavá, tak to kolosálně posere. Kupříkladu to jsou jakože odvyprávěný niterně procítěný životy hlavních postav, kde se jakoby ukáže, že měli všichni nachlup stejnej život na hovno. A teď se nacházej ve svízelný situaci, kde musej bránit jednu blbou vesnici před rádoby tyranským impériem. To udělaj tak, že nejdřív ve slow motionu kosej obilí (z těchto záběrů mají stojáka maximálně tak reklamní agentury, který mají zadání udělat reklamu na pečení chleba a samotnej rejža Šnajdr), pak cvičej vesničany v tom, že tímhle ostrým na konci světelný mačety se bodá, a že hlavní u bouchačky se nemíří proti sobě do oka. Pak přijde samotnej epickej boj na život a na smrt za záchranu osady. Bojový taktiky jak rebelů, tak i velkýho zlýho impéria stojej tak neuvěřitelně za vyližprdel, že by to i vyprcanej Pepík z pátý bé s diagnostikovanou leukémií, rakovinou, dyslexií a podprůměrnou inteligencí vymyslel líp. No a na samotným konci, když už tohle debilní melodrama končí, a ostatní přeživší pohřbívaj svý hrdiny, kteří neskutečně dramaticky (tzn. nejnudnějc a hrozně smutně) zdechli, tak jako diváci dostaneme ještě jeden kopanec do prdele v podobě toho, že možná tam někde v plesnivým rohu rodí nějaká třetí část. PROBOHA JEN TO NE! Ale můj masochismus už potají jásá radostí. Nejhorší věcí na tady tom "spektáklu" jménem Rebel Moon je, že Zeki Snajpr si myslí, že je tak dobrej střelec, a že svoji švidravou střelbou stvořil nový fenomén, a Zmrdflix mu to ještě celý pokrejvá. AKORÁT ŽE VŮBEC! ()

Dakota1978

Předesílám, že nejsem fanouškem tohoto pseudožánru, kdy se na plátno přenese totálně umělý, hloupě vykonstruovaný, nabubřelý (ty dialogy to byla smrrrrt), patetický příběh bez pointy, bez emocí, prostě jen tak. Zbytečně vynaložené zdroje na všech frontách, regulérní škoda času a prostě všeho a už raději nebudu.... ()

Fittan odpad!

Co jsem to proboha viděl?  Ve vesmírné lodi která umí cestovat mezi soustavami... tedy nadsvětelnou rychlostí, nebo těsně pod světelnou se jako pohon používá uhlí...vtf... A ještě to do těch kotlů dávaj topiči jak v Titanicu.... Těžký bitevní tank  rozseká ruční granát. Jako dokážu přimhouřit oči hodě... ale sory... touhle je sračka. Jediný kdo byl zajímavý byl Královský robot.  Tohle mělo skončit smrtí všech těch vesnických pitomců... Pak bych možná řekl že dobrá akce ... a nečekaný konec. ()

carebear

Čo sa stane keď rozdelíš hovno na polovicu ? Vzniknú dve sračky. Zack dvakrát vstúpil do rovnakej špinavej rieky , lenže čo je horšie urobil som to aj ja keď som sa nepoučil a pozrel si aj keď s malou dušičkou druhú časť po hroznej jednotke. Začiatok je nekonečná žatva a keď už konečne došlo na akciu , tak vyzerala smiešne a to kvantum slow motion by mohol závidieť aj John Woo . Spomaliť nosenie a nakladanie pšenice chce teda riadny kumšt. A Sofia s účesom Ruby Rose nech sa snažila sebeviac, tak hlavnú úlohu jednoducho neutiahla. ()

Zaks

Oproti slabej časti jeden toto bol ešte väčší grc, na ktorý sa nedalo pozerať. Z dvoch hodín sa prvá prekecá slaboduchými monológmi popretkávanými spomalenými zábermi na obilie! V druhej polovici sa rozbehne divná akcia, plná absurdít a hlúpostí. Pre zachovanie duševného zdravia všetkých tvorcov i divákov dúfam, že naznačená tretia časť už nebude. ()