Shaw zavede tým na Aljašku, kde během nebezpečné pátrací mise budou hledat Hirošiho. Keiko, Lee a Billy představují svá zjištění generálu Puckettovi. (Apple TV+)

warrenur

Okrem sceny k testu atomovky z povodneho filmu, sme nedostali prakticky ziaden iny kontext. Zato vsak, klasicky unik postarsieho "Indiana Jones-a" - v tomto pripade sympatickeho Kurta Russell-a, ktory tomu kazdopadne trochu dvihol uroven...zial ten kontrast amaterskej a papulnatej omladiny ma obcas irituje. Serial je zial slabsi, ako som dufal. Novy "mraziac" prerasteny "drobcek" sa to snazi tiez zachranit, ale nedari sa. ()

HellFire

Jestli se ve zbývajících sedmi epizodách z tohohle seriálu vyklube něco kloudného, tak to bude zázrak. Třetí epizoda a já se místy přistihl, že vlastně ani nevnímám, co se děje na obrazovce. Navíc druhý díl po sobě sledujeme osudy lidí, aby se v poslední minutě na scéně objevila nějaká potvora. Tady se někdo nesnaží. ()

Martrix

Až budete natáčet seriál ze současnosti a budete do něho chtít zakomponovat třeba Gagarinova dědu, zapamatujte si scénáristický fígl Andrewa Colville. Nechte postavu rošťácky zahlásit: "asi dobrý geny". A aby to v divákově hlavě nešrotovalo, že je ten děd na ty roky podezřele čupr, nasypte tam hromadu flashbacků...to ty rejpaly zklidní. A pro jistotu na konec každé epizody šoupněte jedno monstrum....to aby dobytkové nevděční nefrflali. Promarněná příležitost. ()

helraiser

Začínám mít docela špatný pocit, že tohle bude prostě průser. Tak si shrňme co jsme viděli zajímavého. Na pár vteřin se objeví Godzilla a odpálí na ní hned atomovku a a končí se opět objeví monstrum, tentokrát nějaký digitální leďák. No nevím, ale zatím mi to připadá dost nešťastný, takový šedý nic moc záživný průměr a to je velká škoda. ()

kenkaku

No… alespoň se někdo pozastavil nad tou idiocii s devadesátiletým Kurtem. Ale popasovat se s tím slovy “dobrý geny”, je vyslovení urážka diváka a prakticky potvrzení, že jsou to patlalové schválně (ne nedopatřením). Samozřejmě děj pokračuje v retardovaném hopkání mezi (tentokrát) 1954 a 2015 v pravidelných (tentokrát alespoň delších) blocích. Obávám se, že tohle je to nejvíc co může seriál nabídnout (lepší to už nebude). ()

• Frost Vark se jakožto obří podzemní stvoření žijící v zamrzlé tundře podobá krtkoidním monstrům z animovaného seriálu Godzilla: The Series (od r. 1998). (NiWi)
  • Monstrum z této epizody dostalo název „Frost Vark Titan“ a jde o titána, jehož vzhled byl inspirován luskouny a krtkem hvězdonosým. Jeho unikátní schopností je rapidní snížení teploty za pomoci svých ústních výrůstků, kdy dokáže nechat cokoliv ve vteřině zmrznout na kost. (NiWi)