Tým jen tak tak unikne nebezpečí a uvízne v zamrzlé tundře. Kentaró hloubá nad svými vztahy. (Apple TV+)

kenkaku odpad!

Tokio (2014) - PROBOHA PROČ!? Na prosto trapná a zbytečná vata (vrcholně otravně/artově provázaná s linkou 2015). Nemluvě o tom, že černoška se neustále projevuje jako protivná ropucha (ve všech linkách). Čím dál tím víc se ukazuje, že její role je čistý tabulkový kalkul (bipolar-ethnic-queer) a má i povinnou kvótu na obrazovce. A ta scéna s “mražounem” a taškou mě vyloženě dožrala. ()

LIVINGDEAD odpad!

Tento díl byl opravdu trapný. Táta žije... zanechal po sobě odřezky z tužky. Ještě že tam nenechal ostříhané nehty!!!! A ten párek Japonec/ černoška - nudný, trapný, otřesný. A Kurt Russell dědek, co si hraje na akčního hrdinu..... Pokud to tak půjde dál..... tak na to nemá smysl koukat. ()

ledzepfan odpad!

Absolutně zbytečný a ve všech ohledech špatný díl zatím špatného seriálu. Jen bezbřehá láska k tomuhle specifickému subžánru mě přemlouvá abych to ještě nevzdával, že z toho nakonec bude něco alespoň skoro průměrného.. Mé realistické já ale tuší, že lepší to už nebude a celá tahle demence je jen ztráta mého času.. No nic, o víkendu jdu do kina na japonskou Godzillu Minus One.. Snad si spravím chuť. ()

Lenka.Vilka

Dost mě překvapilo nízké hodnocení dílu. Po jeho zkouknutí jsem pochopila proč. Naštěstí pro mě to dopadlo dobře. Fakt jsem byla spokojená. Problém je asi v tom, že název dílu skutečně odpovídá dílu. Zamrzlé pátrání s trochou halušek a minulosti, ne s linkou v minulosti, s minimem atrakcí. ()

• V čase 14:12 můžeme nahlédnou do bytu Kentara Randy (Ren Watabe). Jde o odkaz na budovu Nakagin Capsule Tower. Je to unikátní dílo navržené architektem Kisho Kurokawou. Budova je složená ze 140 betonových kapslí s kruhovým oknem. Každá kapsle o 10² má vlastní koupelnu, televizor Sony Trinitron, magnetofonový přehrávač a telefon s otočným číselníkem. V roce 2022 byla budova rozebrána cca po 50 letech a 23 betonových kapslí bylo zachováno pro budoucí generace. (DJMaroko)