Poté co přežila útok Godzilly na San Francisco Cate šokuje další skandální tajemství. Obklopená řadou hrozeb se vydává na dobrodružné pátrání po celém světě za pravdou o své rodině a tajuplné organizaci zvané Monarch. (Apple TV+)

Recenzie používateľa ledzepfan k tomuto seriálu (4)

Monarch: Odkaz monster (2023)

Asi nejblbější projekt s Godzillou co jsem kdy viděl (a viděl jsem je všechny). Než tohle, to si radši 4x za sebou pustím ten Emmerichův blábol, to byla kdysi dávno aspoň zábava. 1 hvězdu (namísto odpadu) dám jen proto, že jsem to nedokoukal a tak má to mé hodnocení jisté rezervy. ()

Odjezd (2023) (S01E02)

Druhý díl a já začínám mít strach, že ten seriál bude provar. Zatím je to teda dost slabý, sakra... Nezajímavý děj se sune kupředu skrz mnohdy pitomé situace a nesympatické charaktery.. Zatím žádná extra chemie, žádná šťáva, ani monster žůžo labůžo. Jen má láska ke godzilláckým filmům živí mou naději, že je to snad jen pomalejší rozjezd funkčního a zábavného celku. ()

Tajemství a lži (2023) (S01E03)

Začíná mi docházet trpělivost.. Stravitemných 5 min s atomovkou, hromada výplňového žvatlání stále nesympatických postav a jedna nová potvora na konec.. bohužel se stejně pitomým designem jako ten"drak" minule.... Čekám... a už začíná být sakra čas aby to začalo být alespoň zábavné. ()

Paralely a nitro (2023) (S01E04) odpad!

Absolutně zbytečný a ve všech ohledech špatný díl zatím špatného seriálu. Jen bezbřehá láska k tomuhle specifickému subžánru mě přemlouvá abych to ještě nevzdával, že z toho nakonec bude něco alespoň skoro průměrného.. Mé realistické já ale tuší, že lepší to už nebude a celá tahle demence je jen ztráta mého času.. No nic, o víkendu jdu do kina na japonskou Godzillu Minus One.. Snad si spravím chuť. ()