Cate se s Kentaróem a May trmácí troskami San Franciska, přičemž se jí vrací bolestné vzpomínky na den G. (Apple TV+)

Charvy.666

Další díl opět o ničem. Hlavně že se dozvíme koho svědí julča a kdo dostal v mládí filcky. 49 minut plkání o ničem, jedna minuta flashbacku na Godzillu a jednoho trapného objevu (a tím nemyslím tu šokjující novinku že je hlavní hrdinka lesbička) dost nepoměr, bohužel. A zpívání si reklam, když procházíte přísně střeženým prostorem, bylo vážně dospělé a scénáristicky maxi debilní... ()

SyL3r

Už som normálne myslel, že toto bude seriál bez toho ich LGHDTV bulshitu ale nie. A navyše je to NUUUUDAAA. NIČ sa tam nedeje. Doteraz stále neviem, o čo tomu seriálu ide alebo aspoň prečo sa volá legacy of MONSTERS keď som žiadne monštrum poriadne nevidel (ak nerátam flashback na Godzillu tak JEDNO monštrum). Odpad seriál a pritom som sa naň tak tešil. ()

kenkaku odpad!

Takže bylo třeba naplnit kvóty i homo-tématikou… takže opět “vychovávána” diváka, místo vyprávění dobrého příběhu. Mé hodnocení klesalo každou minutou přesně stylem, jako kravky hodnocení Aljašky na Tripadvisoru. Nikdy bych nevěřil jak mi bude chybět dějová linka 1954. ()

DavKom

Další díl naprosto o ničem. Rozjezd série byl slušnej, fakt mě to chytlo, ale najednou jako kdyby tvůrci zapomněli, proč mají lidi rádi seriály a filmy o monstrech - JE TO TĚMA MONSTRAMA! V prvních dílech byla dějová linie vzniku Monarchu fakt supr, ale pro mně naprosto nepohopitelně najednou odbočili do emocí a duší úplně nezajímavých dětí, hledajících svého tátu. BTW, uvědomuju si, že to nejsou děti, spíš skoro třicátníci, ale nepřijde vám, že se chovají jako puberťáci?? Škoda no, mělo to potenciál. ()