Poté co přežila útok Godzilly na San Francisco Cate šokuje další skandální tajemství. Obklopená řadou hrozeb se vydává na dobrodružné pátrání po celém světě za pravdou o své rodině a tajuplné organizaci zvané Monarch. (Apple TV+)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (5)

Následky (2023) (S01E01)

No, abych pravdu řekl tak docela zklamání. Celkem nuda když pominu začátek a pár vteřinová sekvence s Godzillou. No uvidíme, ale rozhodně očekávání zatím nebyla naplněna ani v nejmenším. ()

Odjezd (2023) (S01E02)

No o něco lepší jak díl první, ale pořád to je sakra za očekáváním a nebýt povedeného monsters závěru s lodí, tak opět slabota. Tak se nám to snad už konečně rozjede, jinak to bude další promarněná příležitost a zklamání. ()

Tajemství a lži (2023) (S01E03)

Začínám mít docela špatný pocit, že tohle bude prostě průser. Tak si shrňme co jsme viděli zajímavého. Na pár vteřin se objeví Godzilla a odpálí na ní hned atomovku a a končí se opět objeví monstrum, tentokrát nějaký digitální leďák. No nevím, ale zatím mi to připadá dost nešťastný, takový šedý nic moc záživný průměr a to je velká škoda. ()

Paralely a nitro (2023) (S01E04)

Jednoznačně zatím nejhorší díl ve kterém se nic neděje a neskutečná nuda. Samá vata, která opravdu nikoho nezajímá. Hodně velký zklamání. ()

Únik (2023) (S01E05)

Zatím nejslabší díl, je to opravdu bída.... ()