Poté co přežila útok Godzilly na San Francisco Cate šokuje další skandální tajemství. Obklopená řadou hrozeb se vydává na dobrodružné pátrání po celém světě za pravdou o své rodině a tajuplné organizaci zvané Monarch. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (3)

Následky (2023) (S01E01)

Ach jo :-(  už z první epizody je zřejmé, že scénář stojí za vyliž pendrek. Obsahově je to zatím celé pofiderní a jediné co jakž takž funguje jsou mlaďoši. Ta snaha napojit se na filmy je překvapivě těžkopádná. Snad se to rozjede. ()

Odjezd (2023) (S01E02)

Nikdo asi nečekal, že se bude seriál hemžit monstry, takže jejich absence mi nevadí. Nicméně čekal jsem trochu zajímavější příběh. Poskakujeme z padesátých let do 2014, kde sledujeme snahu potomstva, rozklíčovat co byl jejich otec zač. Je to těžkopádné a občas hloupé. Zatím to drží nad vodou sympoš Russel, ke kterému se v závěru přidá taťka. Lepší než první epa, ale pořád to zaostává za očekáváním. ()

Tajemství a lži (2023) (S01E03)

Až budete natáčet seriál ze současnosti a budete do něho chtít zakomponovat třeba Gagarinova dědu, zapamatujte si scénáristický fígl Andrewa Colville. Nechte postavu rošťácky zahlásit: "asi dobrý geny". A aby to v divákově hlavě nešrotovalo, že je ten děd na ty roky podezřele čupr, nasypte tam hromadu flashbacků...to ty rejpaly zklidní. A pro jistotu na konec každé epizody šoupněte jedno monstrum....to aby dobytkové nevděční nefrflali. Promarněná příležitost. ()