Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa Colomba666 k tomuto seriálu (5)

Eliška a Damián (2023) odpad!

🚮Nejvtipnější na tom celém je skutečnost, že poslední díl má z ničeho nic o pár procent více, aby to nevypadalo, že se jedná o totální srágoru, ale věřte tomu, nebo ne, ona je to neskutečná pičovina, nejvtipnější jsou hodnocení vymaštěných kebulí typu "nejlepší seriál" a nebo "bude se mi stýskat". Ne, opravdu, nikomu s posledními zbytky mozkomíšního moku se nemůže po této hovadině stýskat ani vteřinu. Stále nevěřím tomu, že "vysoká hodnocení" nepocházejí z valné většiny od zaměstnanců Primy, příbuzných štábu a zbytek je od vydojených pipin na mateřské, jinak není logicky možné, aby se sračkoidní flák "najednou" vyhoupl do modrých čísel, přestože jeho kvalita je kontinuálně nevalná. ()

Epizoda 1 (2023) (E01) odpad!

🚮 Tak jsem se dobrovolně odhodlala ke spáchání harakiri. Dechberoucí herecké výkony mne odzbrojily během prvních 2 minut. Smetana, alias česká verze Čaputové, je úplně marná, stejně jako její slovenské dvojče, a ti buzici z roku 123 by si měli raději navzájem vyhudrovat pelikány, než se pokoušet o hraní. Vypadá to, že tento škvár ani neodvysílá svých slavných 12 epizod, předpovídám záhubu do 3 týdnů. ()

Epizoda 3 (2023) (E03) odpad!

🚮 Seriál pro idioty a vydlabané dýně. Jejich tzv. humor je slaboduchý až trapný, je vidět, že na tom dělali Pražáci, jelikož demence z obrazovky nejen stříká, ona přímo prosakuje. Pí... Smetana s p*jem Urbanem si opravdu švihnou pouze v takovém slaboduchém braku. Jakápak náhoda, že 3. epizoda má z ničeho nic o pár procent více, přitom tuto slátaninu hodnotilo o nějakých 1000 osob méně, neboť většina z nich již zvracela, a nechce se dobrovolně pouštět do dalšího sebetrýznění. Čím to asi bude? Prima pohrozila svým kancelářským krysám, že pokud nenapíší pozitivní recenzi, tak jim sáhne na prémie? Neboť tak to přeci v seriózních firmách chodí, ne? ()

Epizoda 4 (2023) (E04) odpad!

🚮 Aaaaaa, překvapivě opět odpad. Ale neee, je sympatické, že se ty nuly nenaučily během 4 epizod hrát, doufám, že budou pokračovat ve stejném duchu, neboť takový bizárek jen tak neuvidíme. Už se těším na Emmina selfíčka se zkroušeným výrazem nad hodnocením jejího životního epesrádes eňoňuňo seroše. Ani všichni marmellšáci a marmelišačky světa by to nezvládli lépe... Teď ale vážně, ten, kdo tuto pi*ovinu dotuje, má buď nasráno v kokosu, a nebo se už oběsil v motelu na D1. Pokud se to fakt někomu líbí, tak musí mít IQ vypnutého mrazáku, neboť tento sračkoidní potrat se nedá vstřebat žádným otvorem. ()

Epizoda 5 (2023) (E05) odpad!

🚮Vysoká kvalita pokračuje v krasojízdě. Kdyby hodnocení odpovídalo kvalitě, tak se tato sračka nehne z nuly. Ale dokud tady budeme mít blby s IQ vypnuté mrazničky, tak se bohužel budeme vznášet nad nulou. Monotónní, zpruzelá, načuřená Eeeeeeeeliška uvízla za bouřky ve Škodovce s magoooorem z roku 1,2,3 a on ji mezitím, co spala, namaloval, ooo Boooože, ta ROMANTIKA sálala z obrazovky tak, že uškvařila mé zvadlé kaktusy na okně. Pro hnidopichy, ne, nepřestanu to sledovat, protože takový bizár se jen tak nevidí. Děkuji pěkně. ()