Stephanie

• Česko Stefanie (viac)
Nemecko, 1995, 304x45 min

Walfriede Schmitt, Kathrin Waligura, David Bunners, Claudia Schmutzler, Brigitte Mira, Klaus Gehrke, Lisa Kreuzer, Sandra Keller, René Hofschneider (viac)

Pacienti často potřebují radu a povzbuzení a to velmi dobře ví i zdravotní sestra Stefanie. Ve své nadšené odhodlanosti pomoci každému, často překročí pravomoci a vzdoruje pevným podmínkám kliniky. (oficiálny text distribútora)

Wecfarien odpad!

Svatá prostoto... s nostalgickou slzou v oku vzpomínám na koniotomii, kterou kreativní Stefi tuším v jakémsi díle komusi originálně provedla ostrou tužkou obalenou prezervativem. Dokonce vím o případech, kdy tenhle seriál posloužil u některých důvěřivých dívek jakožto náborový materiál na střední zdravotnickou školu, kde posléze zjistily, že nebudou mít čas na běhání po nemocničním parku a podrobné věnování se rodinným problémům svých pacientů. ()

konysua odpad!

Jeden z největších německých shitů na který když jsem narazil, přál jsem si ať mi Stefanie udělá lobotomii. Za nikdy neuskutečněné přání 0/10 ()

Havala

Vzpomínám si, že když nebylo co dělat, zapl jsem telku a toto tam šlo. Nedá se říct že to je úplně průser, ale je vidět že němci tento typ seriálů moc neumí nebo se jim aspoň Stefanie nepovedla. ()

infernet odpad!

Kdybych ležel v nemocnici a nějaká sestřička se do mě tak srala, jako to má ve zvyku tahle Němka, tak se nechám přeřadit na jiné oddělení, třeba na patologii, hlavně abych od ní měl klid. P.s.: Nesmírně mě tady pobavil komentář uživatele "Faidra", že se nám tímhle seriálem Němci mstí za odsun ze Sudet :D :D ()

DandaPiper odpad!

Opravdové zlo se pozná tak, že Vás vždycky stáhne na svoji stranu. Několikrát jsem se už přistihl, že se na to v ty 4 ráno nemůžu nedívat! ()

chrustie

Ale notak. Byla to excelentní sračka, ale zase z toho nedělejte zhoubu filmového průmyslu. Jsou tu daleko zásadnější fékály, které si tu vydělaly mnohem více pozornosti. ()

Meow86

1* z nostalgie pro většinu německých seriálů, které byly při učení a domácích úkolech přeci jen o trochu zajímavější než holub na parapetu či moucha v obýváku. ()

Kindernay

Mě se tento seriál líbil, líbily se mě všecky série, co jsem viděl a nízký hodnocení moc nechápu.. každopádně takhle si představuju, že by to v ideální nemocnici mělo vypadat, to bych se tam snad ani nebál. ()

SZYslak

Skvele fungujici kapitalisticke nemecke zdravotnictvi. Usmevave a ochotne zdravotni sestry, doktor einStajn, profesor Gunter, sestra Elke, sestra Klara. Zemsky raj to na pohled. Z doktoru mam fobii a to jenom diky silene hudbe z Nemocnice na kraji mesta a jeji tehdejsi "praveke" technice, kde misto LCDcek byly same budiky a vsude oranzove gumove hadicky. Serial Sanitka tomu uz vubec nepomohl. No a pak prisla Stefanie a ja uz se tolik nebojim. Klystyr pro vsechny! A ja to platim! ()