Odložený prípad

• Česko Odložené případy (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2003–2010), 114 h 33 min (Minutáž: 41–46 min)

Tvorcovia:

Meredith Stiehm

Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry, Tracie Thoms, Nicki Aycox, Susan Chuang, Jonathan LaPaglia, Josh Hopkins, Tania Raymonde (viac)

Lilly Rush (Kathryn Morrisová) je detektívka, ktorá vo Filadelfii vyšetruje nedoriešené a neobjasnené vraždy, známe ako položka s názvom: Odložený prípad. V prvej časti sa Lilly zaoberá prípadom z roku 1976, kedy bola mladá tínedžerka ubitá na smrť na tenisovom kurte počas akejsi párty. Pomocníčka v zámožnej rodine, Bonita Jakarta (Lillian Hursová), je ochotná svedčiť v prípade vraždy tínedžerky Jill Shelby (Kate Maraová). Lilly Rush teda znovu obnovuje prípad a chce doviesť vraha pred súd. Podozriví sú dvaja bratia, ktorí nikdy neboli z ničoho obvinení, pretože majú za sebou silnú a vplyvnú rodinu. Lilly vypočúva priateľov a ľudí, ktorí Jill poznali jej najlepšiu priateľku Melanie (Lisa Waltzová), jej priateľa Tooda Whitleya (D. W. Moffett), ktorý sa po smrti Jill oženil s Melanie, a vypočúva aj jeho problematického brata Erika (Michael Reilly Burke), ktorý podľahol alkoholu. Lilly je odhodlaná odhaliť pravdu, takže musí donútiť rodinu Whitleyovcov ku konfrontácii ich temnej minulosti, a to napriek neochote a odporu všetkých tých, ktorí s prípadom nejako súvisia, vrátane autoritatívnej a vždy víťaziacej matky (Elizabeth Franzová)... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Loki_Six k tomuto seriálu (164)

Jednou za život (2006) (S04E07)

BRADLEY: "I did not kill my wife!" VERA: "Never heard that before." ()

Světlušky (2006) (S04E08)

"You never see fireflies in the winter, right? 'Cause they turn into fairies, that's why. But not all fairies make it. 'Cause the trolls catch them." ()

Osamělá srdce (2006) (S04E09)

"I can do it,but it's not legal in this state." ()

Navěky modrá (2006) (S04E10)

"My folks, been married forever, right? But whatever they had died years ago. And I look around and I see everyone like that. Staying together 'cause of the church or 'cause it's expected or 'cause they got nowhere else to go. Cursed? We're the lucky ones." ()

Výpadek proudu (2007) (S04E13)

"Well, I'm not gonna let you turn my children against me. Not with what i know about you. Pervert. You are a sick twisted pedophile." ()

V 8:03 hodin ráno (2007) (S04E14)

"But I just want to not feel things anymore, so just let me do that,okay? It's just like heaven here,sweetie. Don't you see how pretty it is? We're in heaven." ()

Krev na stopách (2007) (S04E15)

"Bombing for peace was like humping for virginity." ()

Přísun, krok (2007) (S04E17)

"Show some direction, Maurice. Or I'll find a direction for you." ()

Sen o dolarech (2007) (S04E18)

"Maybe it's not enough, mom... Love." ()

Pedofil (2007) (S04E19)

"Why are we going after this guy again? He's performing a public service." ()

Postav se a zakřič (2007) (S04E20)

"It's an atom. Or the universe. Or high school. You don't want to be these orbiting dots, because then you get all tangled up in the beginnings and endings of things, and you bump into other dots. You want to be the center. Grounded and observant. Still. And when bodies fall out of the gravitational pull of a larger body, that's when they become their own center." ()

Rozpolcená (2007) (S04E21)

"It's easy to have ideals when you're rich. Not so easy when you're poor. As you're about to find out." ()

Lodní náklad (2007) (S04E22)

"She's my family now." ()

Smrt z milosti (2007) (S04E23)

"Well,you know you can put down a dog if it's in pain? Or a cat. Why not us?" ()

Šmírák (2007) (S04E24)

"Always. Romeo." ()

Season 5 (2007) (S05)

"It's so much easier to believe monsters do these things. Not men." ()

Thrill Kill (2007) (S05E01)

"It's so much easier to believe monsters do these things. Not men." ()