Odložený prípad

• Česko Odložené případy (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2003–2010), 114 h 33 min (Minutáž: 41–46 min)

Tvorcovia:

Meredith Stiehm

Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry, Tracie Thoms, Nicki Aycox, Susan Chuang, Jonathan LaPaglia, Josh Hopkins, Tania Raymonde (viac)

Lilly Rush (Kathryn Morrisová) je detektívka, ktorá vo Filadelfii vyšetruje nedoriešené a neobjasnené vraždy, známe ako položka s názvom: Odložený prípad. V prvej časti sa Lilly zaoberá prípadom z roku 1976, kedy bola mladá tínedžerka ubitá na smrť na tenisovom kurte počas akejsi párty. Pomocníčka v zámožnej rodine, Bonita Jakarta (Lillian Hursová), je ochotná svedčiť v prípade vraždy tínedžerky Jill Shelby (Kate Maraová). Lilly Rush teda znovu obnovuje prípad a chce doviesť vraha pred súd. Podozriví sú dvaja bratia, ktorí nikdy neboli z ničoho obvinení, pretože majú za sebou silnú a vplyvnú rodinu. Lilly vypočúva priateľov a ľudí, ktorí Jill poznali jej najlepšiu priateľku Melanie (Lisa Waltzová), jej priateľa Tooda Whitleya (D. W. Moffett), ktorý sa po smrti Jill oženil s Melanie, a vypočúva aj jeho problematického brata Erika (Michael Reilly Burke), ktorý podľahol alkoholu. Lilly je odhodlaná odhaliť pravdu, takže musí donútiť rodinu Whitleyovcov ku konfrontácii ich temnej minulosti, a to napriek neochote a odporu všetkých tých, ktorí s prípadom nejako súvisia, vrátane autoritatívnej a vždy víťaziacej matky (Elizabeth Franzová)... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Loki_Six k tomuto seriálu (164)

Odložený prípad (2003)

"As long as you ask the right questions, it's NEVER too late." ()

Season 1 (2003) (S01)

"I'm an optimist." ()

Když hradba povolí (2003) (S01E01)

"Maybe they don't have a lot of money, they don't have lawyers but they matter." ()

Prášek (2003) (S01E02)

"I got all these opinions, ideas that might not be the same as yours. Now, I'm just the kind of girl that pisses you off." ()

Náš chlapec se vrátil (2003) (S01E03)

"Hrať pred kamošmi veľkého samca nie je dôležitejšie ako smrť dievčaťa." ()

Pobožní lidé (2003) (S01E04)

"Mitch didn't use drugs or prostitutes. We are church going people." ()

Běžec (2003) (S01E05)

"Viete čo tu máme? Jedinú babu na vraždách a robí staré prípady. Dôvod? Sú v pivnici a tam si môže oprašovať škatuľu do sýtosti." ()

Halleyova kometa (2003) (S01E06)

Scotty Valens: You don't want to be where the action is? Lilly Rush: I don't want to see bastards get away with murder. ()

Třináctá komnata (2003) (S01E07)

"Did you kill him? I mean, that would solve our case." ()

Babočkové odlétají (2003) (S01E08)

"Väčšina takých vám dá za Big Mac a veľké hranolčeky." ()

Pocity viny (2003) (S01E09)

"Vieš, miláčik, naozaj nechcem na teba tlačiť. Odpusť, len chcem aby sme sa rozhýbali. Ľúbim ťa. Sherry" ()

Stopař (2003) (S01E10)

"Áno, som jeho frajerka. Ale znie to fakt hlúpo. V mojom veku mi to pripadá také trápne. A okrem toho, nepovedala by som že náš vzťah je taký celkom tradičný. Henry sem chodí len po jedno. No a niekedy sa rozhodne ostať aby ma aj vyžral." ()

Ofelie (2004) (S01E11)

Chickens lay - people lie ()

Lepidlo (2004) (S01E12)

"Now, if you don't mind, why don't you go and harass some other innocent black people?" Kamarát mal tiež mačky: trojnohú a slepú. Dali sme im mená Tripod a Blindspot. ()

Dopis (2004) (S01E13)

Because you are a Lady. ()

Chlapec v krabici (2004) (S01E14)

"That's okay, I have to learn how to use this thing sometime... Is it on?" ()

Požár na diskotéce (2004) (S01E15)

"Chcete hľadať náboj vystrelený pred 26 rokmi zo zbrane o ktorej nevieme či existuje?" ()

Dobrovolníci (2004) (S01E16)

"Odvážny čin sprevádzaný momentom prekvapenia zabezpečí kontrolu a prevahu." ()

Druhý příchod legendy (2004) (S01E17)

"Nespravil by som nič, čo by ťa zranilo. Ani vtedy, ani teraz." ()