Animatrix: Světový rekord

• USA The Animatrix: World Record (viac)

SVETOVÝ REKORD je príbehom bežca Dana Davisa, ktorému nebol po pozitívnom dopingovom teste uznaný nový svetový rekord. Teraz sa rozhodne očistiť svoje meno v ďalšom závode, ale tentokrát sa priblíži k inej bájnej méte - oslobodeniu sa z Matrixu... (Avathar)

Trinculo

Výborné. Ústřední téma osvobození. Zároveň zdůraznění, že dosáhnout osvícení někdy znamená pozůstat navěky ve sračkách. Krásné zpracování běhu, zejména vylíčení rytmu a souhry svalů propojené se strukturací celého děje. Osobně nejsem příznivcem realistického filmování ani realistické animace. Je to jako z matrixem, když se můžeme odvázat a nic nás nebrzdí, měli bychom. ()

krt7236826

príbeh človeka ktorý sa sám dokázal odpojiť od matrixu a využiť to vo svoj prospeh no zákerný program agent ho zrazil k zemi... neskôr príde najsilnejšia scéna aká kedy bola nakreslená... keď povie free a postaví sa z vozíku nedýcham nežmurkám iba ticho žasnem čo sa dnes dá nakresliť... nieje to o tej grafike ale ako to vystihli k matrixu... je to o ľudskej vôli ktorá napriek zotročeniu mysle sa nevzdáva a dokáže premôcť otrokárov. Toto je podľa mňa príbeh prvého ktorý oslobodil prvých ľudí a ak to tak nieje nehajte ma v tom chcem tomu veriť dobre mi to zapadá do schémy matrixu :) ()

ill Nino

Asi nejslabší díl ze všech....Vzhledově nijak nevyčníval a děj jsem já osobně nepochopil, může to být zapříčiněno mou hlouposti..NIc by se nestalo a o nic bych asi nepřišel, kdyby tam vůbec nebyl...Ale jinak za 3* ()

Traktorista

Můj druhý nejoblíbenější kratas z Animetrixu - tohle je prostě suprově udělané a myšlenka je perfektní. Jak vidno dle mnohých komentářů a následných hodnocení alá - je to nuda, jsem to nepochopil - jen ukazuje na slaboduché jedince v našem malém světě. ()

mpet

Mnou absolutně nepochopený příběh z Animatrixu. Jak po příběhové tak po grafické stránce mě absolutně nezaujal a spíš mě zklamal. ()

eltazar

mísí se tu názory s hodnocením 50 nebo 100%. asi tak - tenhle díl nemůžete brát jako klasický příběh AM. je to o trochu něčem jiném, je to dle mě o poselství, které skrývá lidská duše a které se matrix snaží potlačit. slabý scénář? kdeže, jednoduchý ano, ale dotažený k dokonalosti. stejně tak grafické pojetí a animace. nemusí to sednout každému. pro mě to je ale jednoznačně nejlepší díl, kdykoliv se bavíme o AM, na mysli mi vyvstane právě tato povídka. ()