Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

ivishka

Takovou luxusní pytlovinku dokážou vymyslet opravdu jen Japonci :-D....Ale kupodivu mě to celkem baví a pokaždé, když se někomu něco nedaří o to víc je to zábavnější :-D... ()

Ridick

magoriky japonciky...ale pamatam to este z DSF-ka ako vzdy tam dkato po sebe strielal s tymi kravinami farebnimy a dalsie blbustky... ()

PKD

Skvělá prdel u které mě vždy zamrzelo,že (alespoň já to nikdy neviděl) nikdo nikdy ten zatracený hrad nedobyl.:( ()

blackrain

Japonci jsou opravdu šílení. Můj brácha tuhle bláznivou soutěž sledoval pravidelně. Mě potom chytla taky. Vždycky jsme čekali na závěrečnou bitku, kdy se jde dobývat hrad. Ne vždycky byl ale dobyt. Tuším, že po sobě stříleli nějakými barevnými balónky, které byly naplněny barvou nebo čím. Komentář nám překládal děda z Němčiny. ()

Falconica

Vždycky když tohle vidim, vzpomenu si na Hry bez hranic(bohyně, jak já je milovala....), tohle má ale oproti nim pár vážnejch nedostatků. Předevšim: Disciplíny se vůbec neobměňujou a českej moderátor, co do toho žvaní, je napřeshubu. ()

wipeout

Tak na toto sa nedá zabudnúť! Hádam jediná vec v ktorej sa mi okrem Battle Royale pozdával Takeshi Kitano, aj keď to asi nejde zrovnávať. Tento (ne)seriál kde sa odvážny japonci v tom najbláznivejšom rauši vrhajú do rady prekážok na ceste k dobitiu Takeshiho hradu(čo sa podarí málokedy). No a tu je skryté čaro celej záležitosti, lebo keď sa skombinuje hysterickosť japonských žien, pojašenosť japoncov s rafinovane vivinutými prekážkami(ľudský bowling, zemetrasenie, obstrelovanie súťažiacich na vratkom mostíku, bludisko plné príšer, preskackávanie zradnej rieky po ešte zradnejších skalách atď..) tak máte naozaj problém neskolabovať od preťaženie bránice. Obrovská škoda, že sa k nám tento seriál nedostal. ()

honajz2

Prostě klenot mého dětství, na tuhle šílenou japonskou show, kde soutěžící byli schopní soutěžit snad ve všech možných bizarních disciplínách, nikdy nezapomenu. ()

Hees

Veľká zábava kde veľa Japoncov dobíja hrad.Teda vlastne ide o to prekonať sériu nástrah a dostať sa čo najďalej.Japonci, ktorý sa dostanú cez všetky nástrahy majú možnosť bojovať proti hradnej stráži. ()

SallyZen

Tak tohle je taky jeden z mála pořadů na který se rád podívám. Hry jsou tak stupidní až jsou vtipný(především BLUDIŠTĚ). A ještě k tomu Japonci mají na tyhle blbosti dobrou povahu, takže cooool. 80% ()

Mefistofelle

Pamatuju si, že když jsme byli s bráchou menší, tak jsme tohle naprosto žrali:). Teď to sice jede znovu na nějaké stanici a už mě to zdaleka tolik nebaví, ale stejně jako v případě Her bez hranic hodnotím nostalgický pocit, který z toho mám. ()

Attta

Je pravda že když to tehda běželo nebo běží i teď v telce tak se na to kouknu a často se u toho i zasměju, ale ten replay mě tam šíleně sere! ()

Kwaichi

Stará klasika medzi zábavnými programami. Doteraz neviem pochopiť ako sa taký konzervatívny národ ako japonci dokáže takto od srdca zabávať na športových úlohách typu ako vidíme v tomto programe. No ale na druhú stranu, keby som mal možnosť aj ja by som sa rád zúčastnil a nepochybne aj mnohí z Vás. ()

C0r0ner

Jenom jednou ze všech dílů, co jsem kdy viděl (a viděl jsem jich dost), porazili lidi nakonec v té přestřelce pořadatele. Ti pak asi museli povinně na harakiri, ale koho to sere? Původ veškeré škodolibé parády hledejte právě tady a pokud se vám líbí, jak soutěžící padají do bláta, trefujou je míče do ksichtu, když jdou na chůdách a podobně, tak je tohle pořad přesně pro vás. 95% ()