Ošetrovateľ arktických vodných zvierat Henry Roth (Adam Sandler) o chorobe anterográdna amnézia nemá ani poňatia. Každý deň klebetí so svojim obľúbeným mrožom v morskom zábavnom stredisku na Havajských ostrovoch a jeho hlavným koníčkom je zvádzanie turistiek. Ostrieľaný playboy sa však jedného dňa "potkne", keď narazí na Lucy (Drew Barrymoreová), ktorá si ho pri druhom stretnutí vôbec nepamätá. Henry zistí, že Lucy stále prežíva deň svojich narodenín, pretože má porušenú schopnosť vytvárať si spomienky a v spánku všetky nové zážitky zabudne. Napriek nulovej nádeji na akýkoľvek vzťah Henryho stále priťahuje. (TV Markíza)

Najt

K tomuhle filmu si budujete vztah. Vidíte poprvé ohodnotíte za 3, po druhé za 4 a po třetí dáte plný počet. Kdykoli to běží v tv zadívám se a koukám i když jsem to viděl možná 5x .. To o něčem svědčí. Film odsýpá je pozitivní, dojemný, a někdy když Vám je nejhůř tak Vás posílí. Protože, i když je to jen film, ukáže Vám, že bojovat je důležité, ať už v jakýmkoliv směru. ()

hrumsrt

Z těch romantických komedií, kde se Adam Sandler páruje s někým na koho téměř od začátku vůbec nemá je 50x a stále poprvé asi nejlepší.. Je to jako osud, každý den krásná Drew jako Lucy přijde do bistra na pláži, kde si objedná palačinky, ale vše se změní jednoho dne, když si k ní přisedne Sandlerův typický svůdník coby Henry a povede se mu v ní vzbudit zalíbení. Rozjíždí se to slibně a Henry si je jistý, že ji zítra při další návštěvě bistra už třeba někam pozve, o to větším zklamáním mu je, když si ho druhý den Lucy vůbec nepamatuje. Proč? Nemá krátkodobou paměť a kvůli nehodě si každým dnem myslí, že je pořád ten jeden a to 13. říjen. Jak v takové holce najít zalíbení a je vůbec vhodné si s ní něco začínat?.. 50x a stále poprvé je něco jako časová smyčka, kterou napříč žánry zbožňuji, jíž ještě díky žánrovosti povyšuje hloubka tématu.. Bylo to krásné a snad poprvé jsem u romantické komedie s Adamem Sandlerem víc linul k té milostné vrstvě, na níž se zdejší humor v exhibici jeho standardních kolegů nemohl vyškrábat.. Do posledních chvil nevnucujíce milá romantika, jakou bych si vlastně rád dal i po padesáté jako poprvé. 70% ()

nula87

Nečekal jsem opravdu nic (a spíš ještě něco horšího), ale byl jsem celkem příjemně překvapen. Bavil jsem se a i když to ztrácí tempo, je to slušná komedie 3 1/2. ()

OL@F

Čekal jsem blbou komedii,ale čekalo mě milé překvapení.Nápad to sice originální nebyl,za to zpracování bylo originální dost.Na romantickou komedii s Adamem Sandlerem někdy až překvapivě dojemné. ()

dreamflyer

I pres to, ze nejsem fanda zucastnenych hercu jsem se docela prijemne bavil. Standartní Adam Sandler,na její poměry docela roztomila Drew Barrymore,steroidickej Sean Astin,chvilkama dokonce vtipnej Rob Schneider a epizodickej Dan Akroyd(sceny s nim me bavily hodne i kdyz tam je jen chvilku).Je to romantická komedie kterejch clovek viděl už habaděj, ale přes to ho neurazí. Jinak bych zminil jen pouzitou muziku, která se trefila do myho vkusu.Tudiž podtrženo,sečteno....lehkej nadprůměr romantickejch komedii. ()

Mes-siah

Tak to uz je 4 film, kde hrajú poboku Sandler a Schneider. Tato dvojka sa mi začína veľmi páčiť. Vhodne sa dopĺňajú. Kde Sandler končí tam Schneider začína. Príjemný filmik na uvoľnenie. Zaujimavý komentár: Isherwood ()

LuNaj

Určitě jedna z těch lepších "sandlerovek", řadící se spolu s Klikem a Voláním o pomoc k TOP 3. Podobný princip jako u Hromnic, přesto nezklame a pobaví. A nesklouzává k trapnosti. ()

Lumpus

Tento film miluju, dostal mě, okouzlil a upoutal. Opravdu jsme se totiž u něj bavil a myslím že to se hlavně počítá......... ach ta romantika :-) ()

ktzc

Od tohoto filmu jsem teda čekal víc... I když mi Drew Barrymore normálně nevadí, tady mi vadila. Fórky mi přišly trapný a děj je plný nelogičností. Také závěr mohl být lepší. Podruhé bych se na tento film už nepodíval. ()

froid

Film max 3 hvězdičky. Ale kvůli tomu těm nezapomenutelným chvilkám co při jeho prvním sledování musím o hvězdičku inkrementovat. Jinak film místy až kýčovitě trapný. ()

HarlanWade

Je to vážně celkem dobré. Adam Sandler je v komediálních rolích tradičně perfektní, Drew Barrymore role taky sedla a koukalo se mi na ně příjemně. Má to sice své mouchy v podobě hluchých chvil, nepovedených vtípků, či nevhodných vedlejších rolích, ale na film jako celek se mi docela příjemně koukalo a několikrát jsem se od srdce zasmál. 70%. ()

Aethain

Tuhle komedii prostě miluju,a závěrečná scéna je naprosto úžasná včetně písničky Israel Kamakawiwo'Ole 'IZ' 'Somewhere Over The Rainbow.Viděl sem tento film 50x a baví mě stejně jako poprvé :-) ()

hackstolle

75%. Bavil jsem se. Zasmal jsem se. Navic Drew mam opravdu rad. Co vic. Je to fakt kocka. A Adama uz jsem si taky zaradil mezi ty, o kterych vim, ze to nejsou jenom ledajaci herci. Takze mne to vsechno tak nejak hezky zapadalo. A souhlasim s uzivatelem Malarkeym. Dobre se na to kouka. Po druhe, po treti. Proste pokazde. ()

Katte

Henry žije opravdu "pestrým" životem, co se týká žen. Jediný problém je, že se nechce vázat a proto se jich vždy nějak musí zbavit. Jednou je tajný agent, podruhé už je zadaný atd. Jednoho dne však potká okouzlující mladou dívku, nic neobyčejného, jen kdyby si na něj Lucy na druhý den vzpomněla. Ideální partie, jak tvrdí Henryho dobrý kamarád. "Až budeš chtít odjet tak šup a ona to ani nepozná!" Jenže Henry se do Lucy zamiluje a vůbec mu nevadí že on jí miluje stále a ona jeho vždy jen jeden den. Opravdu milá a vtipná komedie, ve které mě pobavil nejen mrož, tučňák či velice výstřední milovník žraloků ale i mnoho způsobů, jak se Henry každý den snaží (někdy úspěšně, jindy neúspěšně) sbalit Lucy. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)